Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nulla intim szféra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla intim szféra?

Figyelt kérdés

Megkérdezem már hogy ez másnál is így van e akik együttélnek élettársukkal/feleséükkel vagy csak nállunk van ez?


Éjjel ha kimegyek az ágyból wc re vagy pipilni felébred.

"(Hovamész? hangzik a kérdés)


Ha kerezbe fekszik meg hánykolódik könyököl az oldalamba az asszony az ágyban és hajnalra ezt megunom 'kimegyek a kanapéra valami érdemlegeset aludni,, 10 perc múlva Ő felébred majd kérdőre von! Megsértődés van részéről...


Ha ég a gyomrom vagy fáj valamim esetleg kattogok az idegtől, és kisurranok hajnalba csendbe a konyhába, vagy a másik szobába egyből felébred.

(Vazze mint valami őr!)

Jön utánnam letolni hogy, mit csinálok, éjjel ilyenkor mért nem alszom!?

(Csak feltolja a vérnyomásom.)


De ha délután valami oknál fogva elnyom az álom a kanapén tv nézés közbe betakarózom a puha gyapjúutánzatú pokróccal és kényelmes pózist találok. Leteszem a fejem 10-15 percre pont elszunnyantanék. És már mikor megbékélnék a világgal.


"Hát jön oszt felver valami hülyeséggel,, mintha kötelező lenne! Pl Nyissam már ki a befőttes üveget!" Vagy elkezd porszívózni...


Aztán még ő van megsértődve ha káronkodok egyet vagy ideges vagyok...


! Nemérti meg..! Nem értimeg... Már próbáltam szépen csúnyán, mielőtt jönnétek azzal hogy ,,, üljek le vele... Beszéljeem meeg.. Stb.



Régen ha nem tudtam aludni volt szüleimnél saját szobám halkan néztem a tv-t vagy felmentem az internetre böngészni valamit. Aztán ha elfáradtam visszafeküdtem aludni.



2021. okt. 25. 06:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%

#15 "Nehéz rögös az ut, de tudja nagyon jol hogy ha nem megy, az ajtó bármikor nyitva áll."


Ez aztán a szerelmen, szereteten alapuló párkapcsolat. :)

2021. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Ezt irtam csak ki anno, a poharas sztorit.

Meg fura h 15 nullara le van pontozva es érdekes hogy mégis igy változik meg!!


Kedves törődő probál lenni!

2021. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%
Más fèrfi meg lehozza a csillagokat ugy, hogy csalja az asszonyt. Beszelhetnènk arrol mi a szerelem es mi nem az
2021. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%
" japánoknál már évtizedek óta bevett szokás, hogy a férfi és a nő külön alszik" - mi nem vagyunk japanok csak sok éves házasok és mi is külön alszunk, de ha ezt elmondod ismerősnek, akkor jön, hogy elhidegültetek meg nem is szeret stb. A nőnek a férfi mellet a helye stb. Szerintem csinálja úgy mindenki úgy ahogy jól esik neki.
2021. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Uralkodó típusú nő. Azt se érti mi a bajod... Fogadd el.

Addig fogja ezt csinálni ameddig full papucs nem leszel vagy egy megállás nélküli veszekedés lesz az életetek. Ez van... :(

Viszont az a rossz hírem hogy ha full papucs leszel hogy na majd akkor békén hagy, nem nem fog soha. Nem ő nem az a típus.


Mindig akkor fog "támadni" ha épp szükséged lenne a nyugalomra. Olyankor fog balhézni. Mesteri módon mindig el fogja találni mikor a legrosszabb.

Érzelmileg és lelkileg fel fog őrölni évek alatt ha gyenge jellemű vagy. Neki ez normális, és nem taktika...


Nem igen fog megváltozni. Gyenge jellemű vagy. Nem hiba, ezt örökölted. Uralkodó típusú nőt kordában kell tudni tartani. Neked kell megtanulni kezelni... Nem árulok zsákba macskát, k*rvanehéz lesz. Mármint úgy hogy bele is menjen és boldogok is legyetek.

Ő minden percében téged akar megváltoztatni. Legszebb az egészben hogy ő erről semmit sem tud. Jobb esetben ezt ő utólag beismeri és tudja magáról...

2021. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Így van. Együtt kell aludnunk, rám mászik lokdosodik , persze nincs gond.

Tevezunk, azt nézünk ami neki tetszik O alszik rajta én nézem.


Ha kaját csinálok beront a konyhaba multkor odaegettem a húst mert inkább kijovok nem harcolok.


Elmegyek itthonról kb 2 kilométert megyek a kocsival már trillazik a kihangosító hogy hol vagyok.

Ha elmondom hol vagyok akkor is órankent felhív, ha nem veszem fel elég gyorsan már az probléma .


Itthon már saját elbujos szobám van.

2021. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Azért az kibäszott deep.
2021. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted miért élek évek óta nő nélkül? Na ezért. Van elég sok hü lye f asz kolléga, főnök, eladó, járókelő stb. Nem hiányzik otthonra még egy házi sárkány is.
2021. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
5%

28 exem detto.

Már nekem adja neha oda a telojat lerázni a sok nyomulo beteg feltekeny szamonkero nőit :D

En vagyok neki aki "bevédi" a sarkanyoktol:D

2021. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekként nem kapta meg a magánélet “jógát” a szüleitől.

Így nőtt fel neki az a természetes hogy átgázol a másik személyes terén, igazából nem is tudja hogy mi az.

2021. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!