Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagynád a párodat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat, ha elmúlt a szerelem, de elveszítenél mindent?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta együtt élünk (12 éve) és ha otthagyom nem marad semmim, se kocsi se ház semmi mivel minden az ő nevén van. Nincs konfliktusunk de már csak megszokásból vagyunk együtt. Biztosan találnék jobbat de egyik kapcsolatból másikba menni szerintem nem a legjobb megoldás.

Mit tennétek?

Van egy szint amit már megszoktam és biztosan nem akarok lejjebb adni de magamat nem tudom eltartani lakás és autó biztosan nem férne bele. Szeretem, de már nem vagyok szerelmes.

Tudom, hogy nagyon sokan így élik le az életüket, de elgondolkodtam mi lenne ha új életet kezdenék és hátha megtalálnám azt is akibe szerelmes lennék csak ehhez haza kell mennem rossz körülmények közé, a barátaim elveszteném, nem tudom megéri e ez az egész. Vagy maradok a mostani helyzetben amit eddig építettünk együtt de nem leszek boldog igazán.



2021. dec. 7. 09:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem csak az áldozat vagyok de mindenki a saját javát nézi először úgy gondolom.

Próbálok közös programokat szervezni vele és én keresek folyton wellness stb. pihenéseket ahol együtt vagyunk ahelyett hogy otthon ülne a playstation előtt

Ezen kívül én nagyon szeretnék külföldre menni tanulni és dolgozni de erről nem is akar hallani de ez egy nehéz téma

2021. dec. 7. 14:57
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzettben vagyok, megmondom oszinten pocsék lesz hazakoltozni anyumhoz de megteszem. Nem fogom elengedni 30 évesen így élni, szerelem és boldogság nélkül. Egy idő után teljesen kiégsz majd, ahogy én is. Eleinte örültem az új dolgoknak egy új ruha cipő …. Ma már újonnan szatyrokkal állnak az egyik szobában mert nem érdekel ….. mert már semminek nem tudok örülni. Ne akarj ide eljutni, hogy felkelni sincs kedved már.

Nagyon nehéz de talpra lehet állni, nekem is ha dolgozok akkor könnyebb 😇

2021. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 gyurlaci ***** válasza:
63%

#22 Várjuk a beszámolót. Mennyi idő alatt égtél ki? Szeretted valaha a pasidat? Ha hazaköltözöl tuti hogy boldog leszel.Előbb vagy utóbb.Valószínű hogy utóbb de rá se ránts.Hidd el a következő szerelem frenetikus boldogságot fog hozni és a sírig tart.:-)

A FI-nek meg: ideje lesz új gazdatestet keresni.Írod: "mindenki azt mondja hogy jobbat érdemelnék".Ezek szerint még van értéked a húspiacon.Hajrá. Te is boldog leszel és nagyon szerelmes.

2021. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

De miért gondoljátok hogy eltartott vagyok? Nem kapok cuccokat meg ilyesmi egyszerűen csak egy párként élünk, a ruhákat egyéb dolgaimat saját pénzből veszem, mobilt, laptopot, kocsit saját pénzből fizetem, hitelből.

A másik ami nekem nagyon nehéz, hogy a baráti társaságom 90%a elhagyna így.

#22

Remélem megtalálod amit szeretnél, szurkolok neked❤️ Ha van kedved elmondhatnád a történeted

2021. dec. 7. 18:10
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, mint az exférjem. Maradj vele, tarts szeretőt, és amikor kellően megerősödött vele a kapcsolatod, akkor dobbants... 😅
2021. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

25#


Az exférjed egy katasztrófa kinyilik a bicska a zsebemben

Őszintén sajnálom

2021. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23# Gyurilaci 😁 van benne igazság valahol én is így gondolom
2021. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

szexeljetek jó sokat

és az olyan mint a kokain 😁

2021. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én egy évig voltam boldog nem volt semmim

de jó sok szex volt



Igazából nagyon nehéz olyat találni aki munka mellett bírja a sok szexet 😂

2021. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 gyurlaci ***** válasza:
#29 Gondoltál rá hogy elmenj mondjuk a Goldbergerbe a lúgos mosóba 3 müszakba kiváncsi vagyok egy hónap után naponta hányszor dugnád oda a muffod.( Jó tudom a Goli már rég bezárt). De van még pár hely ahol a fizikai határaidat feszegethetnéd.Meg aztán a kandúrok jó része megunja a megszokott széttaposott kozákcsizmát. Ha a szexen kívül más nem köt össze.
2021. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!