Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagynád a párodat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat, ha elmúlt a szerelem, de elveszítenél mindent?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta együtt élünk (12 éve) és ha otthagyom nem marad semmim, se kocsi se ház semmi mivel minden az ő nevén van. Nincs konfliktusunk de már csak megszokásból vagyunk együtt. Biztosan találnék jobbat de egyik kapcsolatból másikba menni szerintem nem a legjobb megoldás.

Mit tennétek?

Van egy szint amit már megszoktam és biztosan nem akarok lejjebb adni de magamat nem tudom eltartani lakás és autó biztosan nem férne bele. Szeretem, de már nem vagyok szerelmes.

Tudom, hogy nagyon sokan így élik le az életüket, de elgondolkodtam mi lenne ha új életet kezdenék és hátha megtalálnám azt is akibe szerelmes lennék csak ehhez haza kell mennem rossz körülmények közé, a barátaim elveszteném, nem tudom megéri e ez az egész. Vagy maradok a mostani helyzetben amit eddig építettünk együtt de nem leszek boldog igazán.



2021. dec. 7. 09:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
72%
Ha tényleg szerelmes voltál belé és ő is beléd, akkor ez természetes, hogy 12 év után már megszoktátok egymást, és gondolom, szeretitek is egymást, meg a gondolkodásotok, véleményetek dolgokról is hasonló.A szerelem kb. 4-5 évig él maximum, mert ez egy hormontevékenység. Kár volt ilyen fiatalon lehorgonyozni valaki mellett, kár volt ilyen fiatalon férjhez menni.
2021. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 gyurlaci ***** válasza:
94%
Akkor ezek szerint ha valaki szerelmes lesz mondjuk 20 évesen ne menjen férjhez hanem ugorjon fel a f@szkörhintára? Így lesz majd valamikor tuti a házassága? És mennyi ideig kell azon pörögni? Van valami ökölszabály erre? És tuti hogy jönni fog az új szőke herceg akivel ellovagolnak a lemenő napfényben. S az tartósabb lesz? Megannyi kérdés. :-))
2021. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!