Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez nem olyan, mintha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem olyan, mintha a barátnőm meglopott volna?

Figyelt kérdés

Elég komoly veszekedésünk volt ma és úgy érzem, hogy nekem van igazam, de kiváncsi vagyok kívülálók véléményére is, hátha mégsem.

Kicsivel több mint egy éve élünk együtt, ő még tanul és csak részmunkaidős állása van, amivel havi 40-70ezret keres. Albérletben élünk és néha elég szükösen. Én lemondtam a motorozásról a pénz miatt, idén a motoromat is eladtam. Tavaly novemberben az apjánál tüdőrákot diagnosztizáltak, így kiesett az fő bevételforrás a családjából, az anyja pedig évek óta betegnyugdíjas, ráadásul ottvan még a barátnőm 16éves öccse is, aki ugye szintén pénzbe kerül. Szóval a barátnőm családja még nálunk is szükösebb kerettel gazdálkodik és a kezelés miatt még a kiadás is több. Szomorú helyzet, de én nem érzem úgy, hogy az én dolgom lenne a családja megsegítése, főleg azokután, hogy az első perctől ellenzik a kapcsolatunkat és apukának soha egy kedves szava nem volt hozzám. A barátnőm ezzel nem ért egyet, és úgy gondolta, hogy akkor majd a hátam mögött pénzeli őket, úgyanis ma tudtam meg, hogy január óta, minden egyes hónapban 30ezer forintot adott nekik. Tehát mostanáig 120ezerrel rövidítette meg a közös számlánkat a tudtom nélkül. Eléggé kiakadtam mikor megtudtam és kérdőre vontam, amire még ő háborodott fel. Szerinte minden joga megvan ahhoz, hogy a közös pénzünket a családjának adámányozza. Azt a pénzt amihez ő valójában nem tesz semmit, mert a fizetése jó esetben is csak a rezsit fedezi.


Ugyanezt mondtam neki is, és most én vagyok a szívtelen pénzéhes sóher, akinek csak a pénz számít és nem hajlandó segíteni másokon.

Szerintetek?



2022. ápr. 24. 20:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás a külön kassza.


Így annyit tákolhatja a családját, amennyire akarja.

2022. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú meg minden, de ha a szülőkkel nem jó a kapcsolat, akkor leves az egész. Nem akarnám, hogy a gyerekeimnek ilyen nagyszülője legyen.
2022. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
58%

Mindketten megéritek a penzeteket.


Igen, jogosan vagy felhaborodva amiért elvette a pénzt.

De a barátnőd is jogosan tarthat p*csnek.


Értjük, utalod az öreget. De ettől még a baratnodnek ő az apja aki felnevelte. Meg ott van az anyja is, meg lehet hogy kistestvér is van. Persze hogy nem akarja hogy éhen haljonak.

Nem azért illene segitened mert szereted őket hanem mert szereted a barátnőd.

Az is hatalmas parasztság hogy nem mennél el a temetesere. Nem azért mert ott könnyeket kellene hullajtanod. Hanem mert ott kellene lenned a barátnőd mellett hogy támogasd egy nehéz helyzetben.

De te olyan vagy mint egy hisztis kamasz, még mindig az évekkel ezelőtti sertettsegeddel vagy elfoglalva.

2022. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Na jó, a temetésére talán mégiscsak elmennék...hogy sírjára hugyozzak.
2022. ápr. 25. 13:40
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt vagy.
2022. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Két alkalommal is kezet emelt rám ártatlanul. Mégis mit vártok? Nem fogok érte könnyet ejteni, megmenteni pedig végképp nem.
2022. ápr. 25. 14:52
 37/56 anonim ***** válasza:
20%
Hu nem csoda hogy a barátnőd nem mer töled pénzt kérni
2022. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
65%
Nem olvastam még végig a válaszokat, szóval nem tudom, írta-e valaki már: A 16 éves öcskös is dolgozhat ám diákmunkát. Barátnőm fia minden pénteken suli (szakközép) órák után + szombati napokon ment egy gyárba pakolászni, segédmunkázni.
2022. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
66%

és önkorit meg lehet kérdezni, hogy nincs-e valami segély ilyen helyzetben

nagyon le kéne ülnötök átbeszélni ezt. ha szeretitek egymást.

megértem azt is, hogy te miért érzel így, de azt is, hogy kétségbeesésében miért tette ezt. magyarázd el neki, hogy egy kapcsolatban nem lehet sumákolni. és próbáljátok megoldást keresni arra, hogy ne nektek kelljen finanszírozni a családot

2022. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
61%
Nem, igazad van, hisztis hulyegyereknek kell lenni, jól csinálod.
2022. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!