Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan 10 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 10 éve vagyunk együtt párommal de kb : 3 évvel ez előtt nagyon megváltozott , nem enged közel magához , nem simogathatom meg - stb , ezért szex sincsen köztünk igazán . Miért lehet ez , miért lesz ilyen egy nő ?

Figyelt kérdés

Én 46 , párom 40 éves nő . Számomra érthetetlen ami történik velünk , sokat kérdeztem már , de mindig ugyan az a válasz , fáradt , álmos , vagy csak nem kívánja a testi kapcsolatot . Csókot , ölelést pl: utoljára kb: 7 évvel ez előtt viszonzott számomra .

Jelenleg hozzá sem érhetek , intim területen .

Ha pedig nagyon megkívánom és a sokadik felszólításra sem adom fel a próbálkozást , akkor határozottan rám "kiabál , hogy értsed már meg , hogy nem akarom !!!

Nincsen páromnak szeretője , nem is olyan típusú nő és amúgy jól kijövünk egymással , de szexuálisan nagyon elzárkózik tőlem és ha néha van is köztünk szexuális együttlét , abban sem igazán partner .

Mondtam már páromnak , hogy nekem ez így nagyon nem jó és szerintem sok más férfi már régen megcsalta volna , vagy egyenesen elhagyta volna a fenébe .

Nem értem , hogy válhat ilyenné egy olyan nő , aki úgy 7 évvel ez előtt , még merte kezdeményezni is a szexet és partner volt benne ?!

Igaz , azóta vált ilyenné , amióta szült .

De az óta , mi történhetett ?



#Aggódó Férfi .
2022. júl. 31. 22:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjuk ezt ne szépítsük ez a nő szó szerint undorodik tőled és ezen 100 doki se segít.itt a vége azonnal elvàlnék egy életem van ....
2022. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
29%
Ne hagyd el magad haver! A legnagyobb probléma mikor elhagyja magát valaki egy párkapcsolatban. Járj el kicsit, éld az életed és irány egy konditerem. Hidd el eszébe fog jutni hogy tennie kell a dologért.
2022. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%

De pl: tegnap este már aludtak a gyerekek és mi még beszélgettünk az ágyban , átöleltem s hozzá bújtam , de amint a bugyijához akartam érni , azonnal el lökte a kezemet és rám szólt , hogy hagyjam ."


11-es jól írta... Ez kb az undor színt.. úgy kezel mint ha idegen férfi fogdosná őt.. én is jártam így , vége is lett a kapcsolatnak. Sajnálom de ez a vége !

2022. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
82%
A vágy jön és megy. Hosszú kapcsolatban nem fenntartható ugyanolyan intenzitással mint kezdetekben, sőt van akiknél nullára redukálódik.
2022. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyerekeket még együtt akarjátok fölnevelni, akkor keress egy szeretőt.
2022. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Én kompromisszumot ajánlanék neki, miszerint vagy elmondja őszintén mi a baja és keresünk együtt megoldást, hogy újra rendben legyen a kapcsolat, vagy elválok/elhagyom.
2022. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Nos a házimunkában és a gyerek nevelésben keveset veszek részt valóban .

A házimunka nagy részét édesanyám végzi , hiszen ő nyugdíjas és otthon van .

Én reggel 5 órakor kelek és leghamarabb délután fél négykor érek haza , de ami gyakoribb , az inkább este 7 és 10 óra között van.

Valamint gyakran ugyan ez van hétvégéken is , ezért sajnos keveset is vagyunk együtt időnként .

Igen sokszor gondoltam már ara , hogy a kapcsolatunknak így nem sok értelme van , én valahogy azt érzem , mintha úgy tekintene rám , akár csak egy testvérre .

És érdekes , hogy amikor mindketten szabadságon vagyunk pl : 1 hétig , akkor sem engedi számomra a szexet , vagy csak nagyon ritkán , de azt is úgy kell "ki könyörögnöm tőle .

Aztán ha van is szex , mindig azt várja hogy mikor lesz már vége .

Tehát nyilvánvaló , hogy csak miattam enged néha , vagy talán csak azért , hogy akkor utána már békén hagyom .

Van mikor alig elkezdek vele szeretkezni , néhány perc után gondol egyet , le lök magáról és csak annyit mond , hogy ennyi elég lesz .

Nem gondolom azt hogy szeret , inkább elvisel s talán csak a közös gyermekeink miatt .

2022. aug. 1. 21:00
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Ő élvezte régen a szexet? Volt orgazmusa? + nem okozhat az feszültséget a kapcsolatotokban, hogy édesanyád veletek lakik? Mennyire telepszik rátok?
2022. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Nos régebben párom volt mikor kezdeményezte a szexet és ha én kezdeményeztem , akkor is partner volt benne .

Hogy akkoriban élvezte e ? - hm :élvezte , de nem volt annyira hú de meg győző az , ahogyan élvezte .

Viszont akkoriban mindenáron gyermeket akart .

Az hogy édesanyám velünk van , bizonyára okoz feszültséget , bár inkább régebben volt jellemzőbb , mára már azért mondhatni , csak néha vannak ellentétek anyám és párom , illetve köztünk .

Épen ezért szerettem volna egy hétre elmenni a Balatonra párommal és a gyerekekkel , hogy meg tapasztaljam milyen lett volna ott , akkor a párom hangulata és a szexhez való , hozzá állása .

2022. aug. 1. 21:52
 20/38 anonim ***** válasza:
Te meg hiszel a mesékben? A sexhez való hozzàllàsa? Ilyen lesz mindig 🤮🤮🤮🤮
2022. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!