Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan 10 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 10 éve vagyunk együtt párommal de kb : 3 évvel ez előtt nagyon megváltozott , nem enged közel magához , nem simogathatom meg - stb , ezért szex sincsen köztünk igazán . Miért lehet ez , miért lesz ilyen egy nő ?

Figyelt kérdés

Én 46 , párom 40 éves nő . Számomra érthetetlen ami történik velünk , sokat kérdeztem már , de mindig ugyan az a válasz , fáradt , álmos , vagy csak nem kívánja a testi kapcsolatot . Csókot , ölelést pl: utoljára kb: 7 évvel ez előtt viszonzott számomra .

Jelenleg hozzá sem érhetek , intim területen .

Ha pedig nagyon megkívánom és a sokadik felszólításra sem adom fel a próbálkozást , akkor határozottan rám "kiabál , hogy értsed már meg , hogy nem akarom !!!

Nincsen páromnak szeretője , nem is olyan típusú nő és amúgy jól kijövünk egymással , de szexuálisan nagyon elzárkózik tőlem és ha néha van is köztünk szexuális együttlét , abban sem igazán partner .

Mondtam már páromnak , hogy nekem ez így nagyon nem jó és szerintem sok más férfi már régen megcsalta volna , vagy egyenesen elhagyta volna a fenébe .

Nem értem , hogy válhat ilyenné egy olyan nő , aki úgy 7 évvel ez előtt , még merte kezdeményezni is a szexet és partner volt benne ?!

Igaz , azóta vált ilyenné , amióta szült .

De az óta , mi történhetett ?



#Aggódó Férfi .
2022. júl. 31. 22:21
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem is tudom , mit gondoljak az élet tényleg elég bonyolult én ugyan próbáltam le egyszerűsíteni azzal , hogy igyekeztem megtalálni az igazi nőt , életem párját .

Nos ha nem is voltam egy nőket meghódító pasi , de mégsem párom az egyetlen nő , aki volt életem során .

Csupán az a sajnálatos , hogy akikkel együtt voltam párom előtt , mindegyik nőnél jóval nagyobb szeretetben volt részem , szex téren meg egy teljesen más kategóriát képviseltek az előző kapcsolataim , na igaz akkor még nem voltak a képben gyerekek .

Lehet , nincsen ki zárva , hogy nem illünk egymáshoz párommal , legalább is szexuálisan .

És az is lehet , hogy sok jó lehetőséget mulasztottam el életemben , de hát az ember mindig a jobbat keresi , ám nem mindig a jobbat találjuk meg .

Ezzel ellentétben , nagyon sok olyan lány utasított el még nagyon fiatalon , akik később megbánták , hogy nem engem választottak , ám ekkorra már túl voltak egy váláson és volt 2-3 gyermekük , valamint küllemre is eléggé megviselten néztek ki .

Szóval nem látunk a jövőben , nem tudhatjuk hogy jól választottunk e , csak remélhetjük , ami leginkább úgy is csak idővel derül ki igazán .

Valahol a párválasztás is olyan kicsit , mint a szerencse játék .

2022. aug. 2. 16:16
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem olyan. Ha megtalalod a jó partnert, nincsenek kétségeid. Nem egyszerű megtalálni, az igaz.
2022. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Lehet .

De én mindig úgy álok hozzá , lehetőleg mindenhez az életben , hogy abból kell kihozni a lehető legjobbat , ami van .

2022. aug. 2. 19:38
 34/38 anonim ***** válasza:

Igazad lehet a szerencse játékkal kapcsolatban.


Csak nehéz huzigálni a rublikákat hogy minden klappoljon, mert hiába jó a szex ha amúgy meg valami sosem jó. Akkor inkább az ellenkezőjét választom, hogy szex legyen rossz de egyébként a mindennapokban jobban együtt működünk. Inkább szenvedek, de van mellettem valaki. Persze igaz ez akkor ha a másik fél nem folyamatosan borogatja a kapcsolatait ha kicsit is valami baj van. Probléma és baj mindig van, ha meg akarjuk javítani akkor meg lehet.

Probléma ott van hogy a borogatós ember egyedül marad öreg korára, az meg nagyobb baj mint a szex hiánya...

Igen volt ismerősöm aki 74 évesen döntött új élet kezdéséről a barátnőjével hogy elválik a feleségétől. Akivel amúgy lehúztak 40+ évet... Egyik se beszél a másikkal a felgyűlt bajok miatt. Aztán végül magányosan éldegéltek még 10 évet...


Szerencse játék, miből mit kapsz. Az atom külsőt és a szuper szex -et már a 20 éveimben elengedtem. Így is mellé nyúltam, hogy öregedés kapujában egyedül maradjak. Jobb lett volna virágról virágra szállni? Nem abszolúte nem.

2022. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Azt hiszem , mindketten hasonlóan gondolkodunk .

Nekem mindig a társ volt az , ami a legjobban hiányzott az életemből , de magáért a szexért is meg örültem .

Nyilván ha az ember hosszú távlatokban gondolkodik , akkor ha kissé fájdalmas is , de a szex lesz a másodlagos tényező .

Ami a párválasztást illeti , én azt gondolom , hogy általában az úgy működik , hogy a külső megfog , a belső megtart egy lány és fiú esetében .

Ami minket illet , én jól ki jövök a párommal mondhatni , de viszont nincsen szex . A szex gyakorlatilag megszűnt . Évente talán ha 5 alkalommal fordul elő köztem és párom között , akkor jó .

2022. aug. 3. 21:31
 36/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyszerű a dolog és már nagyon túl van spilázva.

El kell döntened, hogy akarsz e így a hátralevő életedben élni, vagy sem. Végsősoron az hogy vele mi van, azt ő tudja. Neked kell dönteni.

Ha neked jó így, ne itt kérdezz hanem tessék beletörődni és élni tovább így az életed.

Ha nem jó így, el kell mondanod a párodnak hogy mi van, így nem akarsz tovább élni. Ha nem változtattok, beadod a válópert és lépsz. Egyébként is, ha nem vagy boldog nem szabad benne lenni.


Ha akar még tőled valamit el fogja mondani mi a baj és esetleg tudtok változtatni, meg tudjátok oldani. Ha ekkor sem mond semmit, akkor sajnálom de ennek annyi és te is jobban jársz.


Nem tudhatod mi van, volt olyan ismerős akinek a nejéből még ő sem nézte ki, de évekig csalta. Jó volt neki az otthon biztonsága a férjjel és a szerető izgalma. Amint kiderült vége lett a bulinak.

Félre ne érts, lehet nem ez van, de ezt meg kell oldani magad miatt.

35F

2022. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36-os vagyok. A legfontosabb ne feledd hogy te vagy! A te életed, a te boldogságod. Az asszonnyal lehet milliomegy dolog ami miatt nem szexel veled. Erre itt nem fogsz választ kapni.
2022. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

36 / - Köszönöm , hogy ennyi időt szántál rám , hogy próbálj nekem segíteni .

Nyilván igazat adok neked , nem itt fogják tudni megválaszolni a problémámra a megoldást , hanem a legkomolyabban le kell ülnöm párommal és aprólékosan meg kell beszélni ezt vele .

2022. aug. 10. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!