Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan 10 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 10 éve vagyunk együtt párommal de kb : 3 évvel ez előtt nagyon megváltozott , nem enged közel magához , nem simogathatom meg - stb , ezért szex sincsen köztünk igazán . Miért lehet ez , miért lesz ilyen egy nő ?

Figyelt kérdés

Én 46 , párom 40 éves nő . Számomra érthetetlen ami történik velünk , sokat kérdeztem már , de mindig ugyan az a válasz , fáradt , álmos , vagy csak nem kívánja a testi kapcsolatot . Csókot , ölelést pl: utoljára kb: 7 évvel ez előtt viszonzott számomra .

Jelenleg hozzá sem érhetek , intim területen .

Ha pedig nagyon megkívánom és a sokadik felszólításra sem adom fel a próbálkozást , akkor határozottan rám "kiabál , hogy értsed már meg , hogy nem akarom !!!

Nincsen páromnak szeretője , nem is olyan típusú nő és amúgy jól kijövünk egymással , de szexuálisan nagyon elzárkózik tőlem és ha néha van is köztünk szexuális együttlét , abban sem igazán partner .

Mondtam már páromnak , hogy nekem ez így nagyon nem jó és szerintem sok más férfi már régen megcsalta volna , vagy egyenesen elhagyta volna a fenébe .

Nem értem , hogy válhat ilyenné egy olyan nő , aki úgy 7 évvel ez előtt , még merte kezdeményezni is a szexet és partner volt benne ?!

Igaz , azóta vált ilyenné , amióta szült .

De az óta , mi történhetett ?



#Aggódó Férfi .
2022. júl. 31. 22:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban élsz ha azt hiszed hogy a nyaralás gyerekekkel valóban kikapcsolódás. Az hogy nagyon gyereket akart gyanús, lehet hogy előtte is csak megjátszotta magát, de hát a férfiak meg az odafigyelés... Azt sem veszitek észre ami az orrotok elött van. Aztán kapkodjátok a fejeteket hogy "de régen nem volt baja"
2022. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Valamiért hihetetlen számomra , hogy létezik olyan nő , olyan ember , akit ne érdekeljen a szex , akit teljesen hidegen hagy és sohasem vágyik rá , csak akkor szexel , ha érdeke fűződik hozzá , ha csak szexuálisan nem egészséges.

Ha pedig nem tud vonzódni hozzám , akkor meg tartozna annyival , hogy beismeri nekem , hiszen mindkettőnknek jobb lenne , még akkor is ha nem örömhír lenne , mert legalább tisztázódnának az okok .

A legrosszabb az , amikor az ember homályban él és csak tippelget , spekulál , kísérletezik és aggódik egyben , hogy hol s mi lehet a probléma .

Én érzem magam olyan embernek , ha beismerné párom a valós okokat , akkor meg tudnám vele beszélni , hogy nekem igen is szükségem van a sz egészséges szexuális életre , kapcsolatra és ha őt ez teljesen hidegen hagyja mert esetleg már nem szeret és nem tud hozzám vonzódni egyáltalán , hogy akkor a továbbiakban a gyerekek miatt tartanánk a kapcsolatot egymással , de keresnék magamnak egy másik , szexuálisan nyitottabb gondolkodású és hozzá állású nőt .

Nem is értem , miért titkolózik előttem , hiszen tudhatja hogy sejtem , hogy valami nincsen rendben közöttünk .

2022. aug. 2. 00:14
 23/38 anonim ***** válasza:
22. Honnan tudod hogy nincs szeretője ? Vannak nők akik nagyon jól titkolják, mondjuk ha van ha nincs akkor sem őszinte veled mert nem mondja meg mi a baj , mit akar, miért van ez... Mond meg neki, hogy neked erre szükséged van ,ha ő nem vágyik rá akkor váljon ketté az utatok .
2022. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Azért gondolom , hogy nincsen szeretője , mert eléggé félénk s visszahúzódó típus .

Amúgy meg valóban , az őszinteség alap lenne .

Talán igazad van , talán tényleg kész tények elé kellene állítanom , akkor lehet hogy végre megnyílna felém és elmondaná , hogy mi a baja .

2022. aug. 2. 00:30
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Én elmomdom mi a baja. Ketyegett az óra, gyereket, családot akart, mert azt ugye muszáj, hiszen mindenki azt csinálja. Talalkozott veled, gindolta, jobb mint a semmi, elvan veled,jó lesz ez.

Azonban teltek az évek és egyre jobban érzi hogy nem tehet a zsigerei ellen, amik téged egyszerűen nem kívánnak. Próbalja valahogy kibekkelni, úgy hogy a tarsadalom felé mutatott kép is okés legyen, meg hozzád se kelljen érnie.

Valóban én is azt latom hogy a férfiak vakok, nem veszik észre hogy ott a lehetőség, egy normális nő, aki talán nem annyira rámenős vagy nem tudom,fogalmam sincs mit latnak meg a férfiak. De azt tudom hogy sok normális nő egyedül marad, az ilyrn alakoskodó, önző szaporodógépeket meg elveszik.

2022. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálatos de ez biológia. Sajnos teljesen természetes.

Nőt belülről a pártalálás hajtja és alább hagy ha megtalálta, sőt ha gyereket szül utána a legtöbb nőnek eltűnik a szexuális vágya. Esetleg egy másik férfi tudja felkorbácsolni átmenetileg.

Házasságok 95% -ezzel küzd. 50 év felett meg kitalálja hogy na levegő változás kell neki. Jön a klimax és azt hiszi te vagy a hibás mindenért, és lelép. Te meg nem érted mi folyik. Isten hozott a való világban.

Szex nélkül elhidegültök. Az ő szemében pedig te leszel a hibás mindenért. Egyszer csak már a sótartón is veszekedtek, az annak a jele hogy iszonyatos feszültség van benne a tartós szex hiány miatt amit nem tud kezelni, de soha nem fogja felismerni hogy ez az oka annak hogy sok lesz a balhé, hanem barátnőivel megbeszéli meg agyturkásszal hogy te vagy az oka tutira. Mindenki ezt mondogatja akkor utána kirak. Te meg kapkodod a fejed és nem tudsz semmiről semmit. Megkérdezted hova tette a sótartót mert nem találtad. Hasonlóan fajsúlyos dolgokon fog menni a balhé.

2022. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez nem biológiai törvény. Összeházadosnak tömegével akik nem illenek össze, ezért nincs szex. Normális parkapcsolatban ahol tényleg kölcsönös ellenállhatatlan fizikai vonzalom IS a kapcsolat alapja, ott ilyen nincs,max átmenetileg.
2022. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27: Nem biológiai törvény a nők hormonális változása? Érdekes, alapjaiban változtatod meg a biológiai és orvostudományi jelenlegi tudásunkat. Gyorsan hívd fel a tudományos akadémiát és szólj nekik róla. Szóljanak a világnak...


Azt mondod a házasságok 95% azért szex mentes mert mindenki majdnem mindenki rosszul házasodik? Ez is új társadalom tudományi felfedezés.

Nem hallgatnék ekkora felfedezéseken ülve...


Még Nobel díjat is kaphatsz ha sietsz...

2022. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Jézusom megint egy tudománymániás amatőr. Fogalmad sincs a tudomány mibenlétéről, érettségid megvan legalább? Blikk szintű pletykákra alapozol,nem a tudományra, okoska. Csak nem a brit tudósok állapították meg? :D
2022. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
54%

Tudományos amatőr? Google -t nehezedre esik használni.

Blikk szintű pletyka a hormonok létezése? Hú apám...


Gondolom a másik felére azért nem sikerült reagálni sem mert nem sikerült eljutni odáig a nagy meglepetéstől, vagy nem értetted mit írtam, vagy adod a hülyét. Nem tudom melyik az előnyösebb számodra, de majd kibogarászod.


60IQ felett egyértelmű hogy adod a hülyét és bele akarsz kötni...

2022. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!