Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok lányt idegesít egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt idegesít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a párja úgy próbál viccelődni, mint amikor ezen az oldalon trollkodik.

Nem viszem túlzásba, és nem akarom idegesíteni sem...

Csak azért kérdezem, mert emlékszem, hogy amikor komoly dolgokról beszélgettünk, vagy vitatkoztunk, én próbáltam egy kicsit nevettetéssel elvenni a dolgok élét. Sajnos nem szokott nevetni a vicceimen, pedig valóban jó troll vagyok. :) Amit ő nem tudott értékelni. Megértem ha ez rossz pillanatokban nem vicces számára, és olyankor nem is erőltetem. Csak elgondolkodtam a múlton, a volt kapcsolatomon, és gondoltam megkérdem, hogy sok lány van ezzel ugyan így, hogy nem bírja, max elviseli a troll humort.? A normális válaszokat előre is köszönöm.


2022. nov. 24. 15:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha vmelyik hozzátartozóm meghalt volna és azon trollkodsz még pics@n is rugtalak volna. xD

Ez eléggé troll válasz volt troll kérdésre kérdező? ^^

2022. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ebben nem volt semmi trollkodás. Világos voltál és egyértelmű. Ilyen helyzettel nem éltem volna vissza soha. Ilyen alapanyagból egy etikus troll, amilyen én is vagyok, sohasem dolgozik. ^^
2022. nov. 24. 15:18
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Milyen a troll humor?
2022. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne huzogasd a szemoldokod rám kérdező, inkább ja egy példát irhatnal, mert konkrétum nincs, így nehéz válaszolni.


Bár szerintem az adott szituáció és az exed érzelmi küszöbe, hogy mennyit bír, mennyire érzékeny lélek is korejatszhat vagy különböző a hunorerzek és le se esik neki a poén.

1es vtam.

2022. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3: A troll humor az kérlek olyan, amikor például egy magas labdát lecsapsz. Ez a legalapabb műfaj. Ennél egy fokkal jobb, amikor valaki ír valami félreérthetőt, vagy kétértelműt, amit mi szándékosan félreértünk, és viccé formáljuk a válaszát, vagy ellehetetlenítjük a kérdését. Megszűnik kérdésnek lenni, komolyanvehetetlenné válik, és megsemmisül. Ilyen helyzetben az egyetlen megoldás, ha valami viccessel visszaforgatod a humort, és megölöd a trollt, ilyenkor mindenki megy boldogan tovább. Egy kicsit magasabb iskola, amikor valaki nem tudásából ír orbitális hülyeséget, és egy troll ebből kreál viccet, tanulságot, vagy tudást. Ennek picit az elszenvedője issza kárát, de maga a közösség tanulhat belőle alanyi sérülés nélkül. Az elszenvedő sem hal bele, mert én ilyenkor mindig felkínálok egy sebtapaszt, visszahozom szintre, és megnézem hogy okosabb lett e, esetleg tanult e a hibájából. És vannak a battle események, amikor egy másik trollba botlik bele az ember, na azok a kedvenceim, mert abból mindig valami felemelő kerekedik, valami tömeghumort előidéző, ami után majd kicsattan az ember az energiától. Nehéz leírni, az ilyen dolgokat, az ember érzi.
2022. nov. 24. 15:37
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
XD Ez valami fétis szinte biztos XD
2022. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szeretem a trollkodós humort, de azt nem ha elpoénkodik valaki komoly dolgokat.
2022. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6: Persze hogy az. Csak azt ne hidd hogy az orgazmust csak a kukidban, vagy a nunidban érezheted. Nem volt még olyanban részed, amikor egy beszélgetés felemel? Amikor huzogattad az oroszlán szemöldökét és ő ahelyett, hogy kinyírt volna a gec_be, elkezdett a saját szinteden játszani, kergetni, de sohasem gyorsabban, mint ahogy te futsz, jól kifárasztott majd elengedett. :D Te érezhetted, hogy legyőzted az oroszlánt, az oroszlánnak meg volt egy jó bemelegítése a tényleges vadászat előtt. Orgazmust fejben is lehet érezni, és a kreativitás, intelligencia is tud nagyon kielégítő lenni. :)
2022. nov. 24. 15:49
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

A magas labdás értsünk félre mindent is humort szeretem. Azt nem, ha egy vitában, vagy negatív érzelmi állapotban valaki komolytalankodik.

Van, amikor ennek helye van és van, amikor nagyon nincs. Ha nem érzed ezeket a határokat, akkor bizony az érdemi kommunikációt ölöd meg az erőltetett vicceskedéssel. Azt szerintem senki nem díjazza.

2022. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Bennem is csak azért tör fel olyankor ez az eszköz, mert én is érzem a dolgok komoly mivoltát, és súlyát. Segítségnek számom, hogy egy picit könnyebb legyen, hogy egy picit hátrébb tudjuk lépni a problémától, esetleg nevessünk egyet, és kicsit távolabbról még talán jobban rá is látunk a dolgokra. Sajnos az értetlenkedés az arcán, meg engem lomboz le, gondolom ugyan úgy hogy azt hiszi hogy nem vettem komolyan, vagy hogy “szerintem ez vicces”. Tudom hogy maga a megoldandó feladat nem vicces, de nekem néha egy picit de sierült viccesebbé tenni. Attól még egy probléma sem oldódott meg tudtommal, ha az ember görcsösen rádeszült, stresszeli magát rajta, esetleg elsírja magát. Egy összetört 600 éves kínai váza még nem lett összeszedettebb attól, hogy valaki ráparázott, hogy véletlenül lelökte. Ellenben azbösszerört darabokból kiváló mosolygós smile készíthető. És ameddig ez elkészül még arra is van idő, hogy eszedbe jusson a tudás, miszerint a régi hagyomány szerint a kicsirbult, megrepedt edényeket arany donációval javították, tették értékesebbé, újra használhatóvá. Most ha mindenképp aggódni akarsz, akkor aggódj azon, hogy honnan szerzünk annyi aranyat. És amíg te aggódsz, én meglátogatom a szomszédos ékszerüzletet. Mellesleg hova tetted a fekete harisnyád? ;)
2022. nov. 24. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!