Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok lányt idegesít egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt idegesít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a párja úgy próbál viccelődni, mint amikor ezen az oldalon trollkodik.

Nem viszem túlzásba, és nem akarom idegesíteni sem...

Csak azért kérdezem, mert emlékszem, hogy amikor komoly dolgokról beszélgettünk, vagy vitatkoztunk, én próbáltam egy kicsit nevettetéssel elvenni a dolgok élét. Sajnos nem szokott nevetni a vicceimen, pedig valóban jó troll vagyok. :) Amit ő nem tudott értékelni. Megértem ha ez rossz pillanatokban nem vicces számára, és olyankor nem is erőltetem. Csak elgondolkodtam a múlton, a volt kapcsolatomon, és gondoltam megkérdem, hogy sok lány van ezzel ugyan így, hogy nem bírja, max elviseli a troll humort.? A normális válaszokat előre is köszönöm.


2022. nov. 24. 15:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%
Idétlennek tűnsz. Ha nem tudsz komoly lenni, a hülyeséged sem annyira vicces.
2022. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11: Persze, mert most önmagam szórakoztatom. Egy troll a hozott alapanyagból dolgozik. A troll a pillanatban születik, amikor élelmet talál. Addig csak úgy elvan. Nem humorista vagyok, hogy parancsra vicceket szüljek, minden esetre bármiből lehet viccet csinálni. Maximum ez nem mindig illik. Például most beléd sem fogok kötözködőleg belédszállni, csak azért mert elmondtad a véleményed, és az esetleg nekem fáj.
2022. nov. 24. 16:14
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

#10

Hú az ilyesmi engem nagyon irritál, pedig szeretem a humort. Vannak helyzetek amikor nem a bohóckodásra vágyik az ember.

2022. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Gondolom ti utána szerettek nevetni, amikor a probléma már megoldódott, minden rendben van, és nosztalgikusan felidézitek a helyzetet, hogy milyen para volt, és de megoldódott, én mindenki boldog amíg meg nem halt.
2022. nov. 24. 16:32
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

#14

Valahogy így, igen.

#13 voltam

2022. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdezem, mert emlékszem, hogy amikor komoly dolgokról beszélgettünk, vagy vitatkoztunk, én próbáltam egy kicsit nevettetéssel elvenni a dolgok élét.


Mondjuk ne vicceld el a komoly beszélgetéseket? Valszeg ez zavarja.

2022. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Őt már nem zavarja. Meg amúgy nem elviccelem a komoly beszélgetéseket, hanem egy egy vicces odaszúrást, vagy csipkelődést teszek bele. Ettől függetlenül a komoly témák ugyan úgy meg vannak beszélve.
2022. nov. 24. 17:04
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Vitánál,veszekedésnél az ilyen troll humor nem humor. Együgyű és idegesítő. Olyankor felmegy bennem a pumpa, mert az az érzésem hogy nem vagyok komolyan véve. Hogy el vannak bagatelizálva az érzéseim és a helyzet komolysága.
2022. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól még elvicceled. Nem mindenki akar "vicces" beszólásokat meg csipkelődéseket hallgatni amikor épp valami baja van.
2022. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Elfogadom hogy ti ezt sérelmeznétek.
2022. nov. 24. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!