Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális,hogy a felnőtt 28F párom mai napig is plüss macikkal alszik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 16:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

10# vagyok


Ja és 50 vagyunk mindketten.


De ha nem hiszed még képet is küldök 😃

2023. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Nem szükséges nem kell képet küldeni.

Csak nekem ez ilyen lányos dolog,sose bírtam az ilyet.

2023. febr. 2. 16:53
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa. Viszont, ahogy írták már előttem, ennél nagyobb probléma ne legyen vele. Ezzel sem neked, sem magának nem árt.
2023. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%
Ja és ne kérd tőle hogy pakolja el ha vendégek jönnek!!!
2023. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

De azért vendégek előtt normálisan kéne viselkedni.

Így is már rajtunk van a meleg bélyeg.

Két pasi 27F és 28F akik együtt élnek.

Már ez legtöbbször a legtöbb embernél kicsapja a biztosítékot

2023. febr. 2. 16:58
 16/38 anonim ***** válasza:
95%

Én is plüssel alszom felnőttként, nem hiszem hogy gáz lenne. Van 4-5 plüssöm amit ajándékba kaptam még annó, megtartottam őket. Szeretem az ilyen aranyos dolgokat, szóval dekorációnak használom őket főleg, illetve egy van amivel aludni szoktam. Nem is nagyon tudok már nélküle aludni mert annyira hozzászoktam, szóval vagy plüssel, vagy kispárnával alszom:)

Egyébként az ismerőseim többsége is így van ezzel, nagyon sokuknak van otthon egy-két plüsse vagy macija amiket ajándékba kaptak. A szép emlékek miatt sem vállnak meg tőlük szívesen, ha nem is alszanak velük akkor meg dekorációnak használják őket. Én a saját plüsseimet egy pici kanapén tartom, ritkán használom amúgy is őket. Másik lakásban meg a szekrény tetején voltak.

Igaz mondjuk hogy nő vagyok szóval velem szemben kevésbé előítéletesek ha látják a plüssőket, de nem hiszem hogy gáz lenne az ha egy férfinek lennének plüssei. Nem fog senkit megfosztani a férfiasságától egy maci, ha meg igen akkor eleve nem volt ott semmi amit elveszítsen:)

2023. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
16%
De 16, szerintem megfoszt valakit a férfiasságától egy maci, iszonyú dedós dolog, főleg, hogy az ágyában van.
2023. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek meg kedvenc bögréje van. Nem gáz semmi.


"De azért vendégek előtt normálisan kéne viselkedni."

Mi az, hogy normálisan? Dugja el a plüsst, mert vendégek vannak? Nehogy már másnak akarjon megfelelni. Olyan vendég meg nem kell, aki ilyenen ítélkezik.


"Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy szeressenek azért, aki nem."

2023. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

18

Egyébként igazad van, ahol van plüssmacival alvás, ott van más is, és akkor már jobb, ha a kapcsolat elején bevállalja magát, hogy tovább tudjon lépni, akinek erre nincs szüksége.

2023. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%

#19

Mindenkinek szíve joga eldönteni.

Ha valakinek a plüssmacival alvás a határ, akkor az.

Nem hiszem, hogy ebből messzemenő következtetést le lehetne vonni.

2023. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!