Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális,hogy a felnőtt 28F párom mai napig is plüss macikkal alszik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 16:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele. Az már gond, hogy el akarod vele rakatni.
2023. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy micimackom, ami nem nagy, de nem is kicsi darab. Ő mindig az agyamon van, és ez alvaskor is így van. 36N
2023. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

#19


Ha elkezdenél ismerkedni valakivel, nagyon szimpatikus lenne, jól megértenétek egymást, minden klappolna.

Aztán telik múlik az idő, felhívna a lakására.

Bemennél a szobába és ott "figyelne" az ágyon egy cukika kis plüss vagy kettő akár.

Na akkor mi lenne? Azt mondanád, hogy "hát bocs, de nekem nem fér bele.

Úristen" és megszakítanád a kapcsolatot vele? Csak kérdezem.

2023. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
13%

23

Nem hinném, hogy ebben az esetben minden klappolna amúgy se. Vagy ha úgy éreztem, hogy igen, akkor a maci hatására kritikusabban átgondolnám, és a további jeleket is jobban nézném, különös tekintettel az infantilis jegyekre, és anyucitól való függésre. Pl. anyagilag mennyire függ még szüleitől, lehet igyekeznék minél előbbre hozni a családlátogatást, hogy lássam, hogy viszonyulnak egymáshoz. Többféle helyzetbe hoznám az illetőt, hogy lássam, hogyan tud problémákat, főleg váratlan problémákat megoldani. Hisztibe tör ki pl. vagy rögtön a konstruktív megoldáson törekedik? Végülis ezek nagy részét amúgy is nézném rajta, a maci csak egy plusz jel lenne az egyik irány felé, csak egy maci miatt nem hagynám el. De valószínűleg lenne ott más is. Ha megerősödne a gyanúm, hogy anyucipicifia vagy hogy infantilis és idétlen, igen, lépnék. Nekem is csak egy életem van.

2023. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan ilyenben méred ki a "normalitást"?

Az is lehet hogy azokat a plüssöket olyantól kapta,akit többé nem láthat már mert esetleg meghalt,vagy segít neki feldolgozni valamilyen komoly traumát ami korábban történt vele.

Akármi lehet,ami miatt tartogatja azokat a macikat..mindenkinek van rejtett énje vagy titka amiről nem szívesen beszél,de ettől nem lesz valaki aberrált vagy abnormális.

2023. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
35%
Plüss Marcival a kis gyerek alszik. Felnőtt ember a párjával aludjon! Vannak, kik lemaradtak a gyermekkori szokásoknál, melynek pszichés okai vannak. A munkahelyeden is kiteszed az asztalra a plűs játékaidat? Sajnos tele vagyunk komplexusokkal, de fel kellene már nőni!
2023. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi fura. Nagyon sok esetben ezeknek érzelmi értéke is van. Nekem is vannak plüsseim, a legtöbb a szüleimtől, tesómtól van, rájuk emlékeztet.

Egy fehér plüss jegesmedvével és a férjemmel alszom, van pár plüss a könyvek mellett a polcaimon.

Plusz a kanapén van egy másfél méteres plüssmaci, amit a páromtól kaptam a 10. Évfordulónkra.❤️ Tudta hogy kislánykori álmom volt egy ilyen nagy plüss és azért vette mert örömet akart vele okozni.

Vannak akik szeretik a plüssöket, semmi baj nincs vele.

2023. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
67%
26. Borzasztó buta vagy.
2023. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
77%
24# mi köze egy plüssmacinak anyuci pici fiához?? 😂 Egyáltalán nem is látok semmi összefüggést?!
2023. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
17%

29

Most ez csak költői kérdés volt, vagy tényleg választ vársz? A maci kitevése érzelmi éretlenségre vall. Egy komoly férfi nem tart plüssmacit az ágyán. Se a lakásban.

2023. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!