Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális,hogy a felnőtt 28F párom mai napig is plüss macikkal alszik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 16:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%

30


Aha. Akkor mi a párommal mindketten érzelmileg éretlenek vagyunk 😂


Sosem késő megtudni!


Sőt, a baráti párok is azok, náluk is van plüssmackó! 😀

2023. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
20%

31

Egészségetekre. Bocs, de nem az én problémám.

2023. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ezek szerint akik itt válaszoltak mind egytől egyig "infantilis" és "idétlen" emberek, mert van a birtokukba pár plüss.


"A maci kitevése érzelmi éretlenségre vall."

Te viszont biztos egy komoly és bölcs ember vagy, mert csupán ennyi információból is el döntötted, hogy ki milyen.

Én azt mondom neked, hogy már összeteheted a kezed, hogyha találsz egy pasit, akivel csak ennyi "baj" van, hogy van pár plüss az ágyon.

2023. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
A 47 éves édesanyám is plüssel alszik. Soha senkit nem zavart.
2023. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Így is már rajtunk van a meleg bélyeg.


Két pasi 27F és 28F akik együtt élnek."


És nem vagytok azok?

2023. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura, hogy 28 évesen valaki plüssökkel alszik, de úgy tűnik valamiféle biztonságérzetet adnak neki. Nekem is volt 50+ pasim, akinek plüsse volt az ágyon, mert az elhunyt gyerekére emlékeztette. Talán beszélgethetnél vele arról, hogy kitől kapta ezeket, miért olyan fontosak neki, de nem indulatosan, hanem őszinte érdeklődéssel. Talán idővel kikerülhetnek a plüssök az ágyból egy polcra.

De az is érdekes kérdés, hogy téged ez miért zavar ennyire. Valahogy úgy tűnik, ez csak a tünete valami problémának.

A meleg bélyeg dolgot nem egészen értem. Két férfi él együtt, és egy pár vagytok? Akkor melegek vagytok. Na és? Ha ezzel bárkinek gondja van, az az ő gondja. Ha ezért elveszítetek pár "barátot", majd lesznek újak helyettük.

2023. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

#36

Hát igen. Jó is, hogy így írtad "barát".

Talán nem is baj, hogyha ilyen barátok lemorzsolódnak.

Azért kérdező tarthatnál egy önvizsgálatot, hogy kinek akarsz megfelelni és miért.

Az bánt téged, hogy a párod felvállalja önmagát te meg akarsz felelni a környezetnek.

Annak is mi értelme, hogy eldugatod vele a plüssöket? Neked jól esne, hogyha veled tenné ugyanezt? Minden ember különböző, meg kellene tanulni elfogadni a másikat. Téged ezzel ő nem bánt, nem árt neked.

2023. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

36.


"Nekem is volt 50+ pasim, akinek plüsse volt az ágyon, mert az elhunyt gyerekére emlékeztette."


Uhh, ez nagyon más szint!

2023. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!