Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítanál a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha elmenne 5 hétre nélküled nyaralni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Nekem is és neki is van egy-egy gyereke. Mindkettőnknek álma egy nagy amerikai körút, de mi a lányommal nem tudunk menni, mert az apja nem írja alá az utazáshoz szükséges papírokat, nélküle meg amúgy sem tudnék menni, mert senki nem vigyázna rá.


A párom pont felmondott a munkahelyén, és kitalálta, hogy valószínűleg mi nagyon sokáig nem fogunk tudni menni, így ez egy remek alkalom, hogy a fiával kettesben megvalósítsák a nagy amerikai álmot. Azon a véleményen van, hogy azért mert én rosszul választottam párt anno, ő a 12 éves fiának mindent megakar adni, ami tőle tellik, akkor is ha szakítok vele ezért.


Egyiptomba, és sok más európai országba tudnánk menni együtt is/voltunk is már sok helyen, de ragaszkodik Amerikához.


Mióta feljött ez a téma állandóan azon gondolkozom, hogy szakítanom kellene. Látja, hogy totál kikészülök ettől az egésztől, és csak azt hajtogatja, hogy milyen önző vagyok... én viszont azt látom, hogy nem a társam. Mellesleg házvásárlás előtt állunk, és abból megy a projekt, mert "nem azon az x összegen fog múlni"


Ti szakítanátok, ha a párotok tenné ezt?



#külön nyaralás
2023. máj. 30. 13:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
58%
Jesszus....senki nem mehet sehova a másik nélkül több napra...ez de gáz hallod. Ragadjatok egymás seggébe akkor biztos ott lesztek mindenhol egymás nyakán. Kimegy mert megteheti és szerintem az ember nem minden nap teheti meg hogy kimenjen amerikába. Ha neked ez teljesen elfogadhatatlan akkor szakíta vele. Jobban is jár nélküled.
2023. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Ez az ő ötlete volt, hogy ne menjünk egymás nélkül...
2023. máj. 30. 14:40
 23/56 A kérdező kommentje:
Van a kislányomnak útlevele, nem kérték apa aláírását, elég volt a bírósági végzésünk.
2023. máj. 30. 14:42
 24/56 anonim ***** válasza:
71%
Azok után, hogy ő nehezményezte, hogy te elutazol 1 hétre és ezért lemondtad, majd ő elmegy Amerikába nélküled én biztos szakítanék. Ez az ember mindig csak a saját érdekét nézni.
2023. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Azzal indokolta, hogy több év eltelt és bízunk egymásban...


Fordítva bennem nem merülne fel, hogy én elmegyek nélkülük ennyi időre, úgyhogy tudom, hogy ők is erre vágynak. Nekem nem a hol a lényeg, hanem az együtt. Borzasztó sok olyan helyen van, ami szintén bakancslistás és még egyikünk sem volt. Szerintem ettől család a család, hogy jóban -rosszban. Nyilván, ha mi egyáltalán sehova nem tudnánk külföldre menne az más téma lenne, de Európán, Afrikán belül eddig is szabadon közlekedtünk. :)

2023. máj. 30. 15:15
 26/56 anonim ***** válasza:
84%
Hát közlöd vele hogy menjenek ...aztán pár év múlva meg te mész lanyoddal... ennyi.
2023. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
32%

Én úgy tudom, hogy ha egy szülő egyedül gyakorolja a szülői felügyeletet, akkor nem szükséges a másik szülő írásos beleegyezése a külföldi utazáshoz. De szerintem itt most nem is ez a lényeg.

Kérdező, téged amúgy tulajdonképpen miért zavar, hogy a mostani párod el akar menni?

Mert te nem mehetsz vele? Mármint te tkp mehetnél, csak a gyerekedet nem viheted. Az fel sem merült, hogy te menj a gyerek nélkül? Ahogy mondod is, a gyereknek ez nem feltétlenül olyan nagy élmény, ő még kijuthat később is.

A pénz miatt? Emiatt veszélybe kerül a lakásvásárlás?

Vagy mi a valódi ok, amiatt a szakításon töröd a fejed?

2023. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Mi nem tudunk nélkülük menni. Egyedül nem mernék neki vágni, és egy lakóbuszt se tudnék elvezetni.
2023. máj. 30. 15:27
 29/56 anonim ***** válasza:
13%
Akkor ebben a kapcsolatban a kölcsönös egymástól függés minősített esete áll fenn.
2023. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
8%
Az már a te bajod, hogy életképtelen vagy.
2023. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!