Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítanál a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha elmenne 5 hétre nélküled nyaralni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Nekem is és neki is van egy-egy gyereke. Mindkettőnknek álma egy nagy amerikai körút, de mi a lányommal nem tudunk menni, mert az apja nem írja alá az utazáshoz szükséges papírokat, nélküle meg amúgy sem tudnék menni, mert senki nem vigyázna rá.


A párom pont felmondott a munkahelyén, és kitalálta, hogy valószínűleg mi nagyon sokáig nem fogunk tudni menni, így ez egy remek alkalom, hogy a fiával kettesben megvalósítsák a nagy amerikai álmot. Azon a véleményen van, hogy azért mert én rosszul választottam párt anno, ő a 12 éves fiának mindent megakar adni, ami tőle tellik, akkor is ha szakítok vele ezért.


Egyiptomba, és sok más európai országba tudnánk menni együtt is/voltunk is már sok helyen, de ragaszkodik Amerikához.


Mióta feljött ez a téma állandóan azon gondolkozom, hogy szakítanom kellene. Látja, hogy totál kikészülök ettől az egésztől, és csak azt hajtogatja, hogy milyen önző vagyok... én viszont azt látom, hogy nem a társam. Mellesleg házvásárlás előtt állunk, és abból megy a projekt, mert "nem azon az x összegen fog múlni"


Ti szakítanátok, ha a párotok tenné ezt?



#külön nyaralás
2023. máj. 30. 13:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
*elégedetlen vagy
2023. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
48%

" Így nem érzem magunkat családnak."

A párod, nem a férjed.

2023. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
75%

52

Együtt élnek, együtt tervezik 8edddig legalábbis a jövőt)

Szerinted mégis milye? Egy családként élnek gyerekkel. Nem a papírtól lesz család a család.

2023. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
75%

Itt az utazás a legkisebb probléma. Úgy kiraknám ezt a munkanélküli élősködőt pénz nélkül hogy ihaj. Méghogy elvigye az enyémet. (Amit nem tudom hogy jól vagy rosszul értelmeztem-e, de először közös házra félretett pénzről van szó, a következő mondatban meg az hogy ő soha nem tett félre semennyit, mindig mindent felélt. Akkor ezek szerint csak az te saját spórolt pénzed van közösnek nevezve??) Én kidobnám, menjen amerre lát, de nem vihet el a pénzemből.

És amennyiben ez a katyvasz nem estimese, akkor nagyon elgondolkodnék hogy kiket választok (mert a leírt ex is siralmas).

2023. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

52 -

"Egy családként élnek gyerekkel."

Itt két fél család van, nem egy egységes.

2023. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Nyugodtan utazzanak el. Cuccait pakold össze, zárcsere. És jól írta itt valaki, egy fizetős raktárban átveheti a motyóját. A kiskorú fiával nincs gond, mert az úgyis az anyjánál lakik alapból.
2023. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!