Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul ez a dolog a páromtól, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 9.èvfordulónk. Már elkezdtem nézni hogy hova mehetnènk (nincs rá sok pénzünk, másik városra gondoltam, város nézés, étterem). Aztán ma volt róla szó hogy mit találtam ki, elmondtam, majd küldtem egy linket a páromnak, hogy válassza ki ő is, hogy hova szeretne menni, beszéljük meg.


Erre azt vágta hozzám többször, hogy neki teljesen mindegy, ő nem nézi meg, találjam ki én, és azt csináljuk.


Nekem ez azért esett rosszul nagyon, mert kettőnkről kellene szólnia a napnak, és szerettem volna ha együtt megszervezzük.


Mondtam a páromnak, hogy ez nekem olyan, mintha ő teljesen leszarná. Párom mondta hogy egyáltalán nem olyan, és ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova.


A beszólások után most én tartok ott, hogy rohadtul nincs kedvem semmihez.



2023. jún. 13. 00:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Esze ágába nincs bárhová is menni a fazonnak, és a háta közepére nem kívánja az általad szervezendő dolgot. És kb. 2 csepp és robbanni fog.


Te nem ismered azt az embert akivel együtt élsz?


Ez az ember csordultig van veled.Totál látszik az írásodból.

2023. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
#11. Ott a pont! N
2023. jún. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
98%

Uhh micsoda kommentek :D Nem az a baja, hogy elfelejtette az évfordulót, hanem hogy rohadtul nincs kedve vele bárhova is menni. 9 év után ez gáz. Akinek a párja nem ér meg egy évben egyszer max 20 ezer forintot válság ide vagy oda az egy fhasz.


Saját sztori, csakhogy megnyugtassalak, nem vagy egyedül: Mi csak egy évet voltunk együtt exemmel, én kitaláltam hogy menjünk másik városba Magyarországon belül. Neki nagyon nem volt kedve, pedig csak egy vonatjegybe került meg mondjuk egy gyorséttermezésbe. Egy napra mentünk csak, hát amit ott leművelt... Ilyenek voltak, hogy megkérdeztem, ő volt-e már ebben a városban, ilyet szólt: "ha azt mondom, hogy igen, akkor megúszom ezt a szar programot?". Végig mérges volt, látszott rajta, hogy nem élvezte. A telefonját nyomkodta, mert másnap volt egy lány barátjának a szülinapi bulija, spoiler szakításunk után nem sokkal összejött vele :) Úgyhogy nem véletlenül nézte az ehhez kapcsolódó csoportot az évfordulónkon egész nap. Majd együtt sem akart velem aludni, meg szexelni sem, hanem mindenáron haza akart menni, merthogy neki másnap ESTE programja van. Két hét múlva szakítottunk.


Úgyhogy lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodnod azon, miért ilyen érdektelen, lehet már félig kint van ebből a kapcsolatból.

2023. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, miért esett rosszul. Azt mondta, válaszd ki ami tetszik, így nincs vita. 9 év után pláne tudhatnád. Utána erőltetni teljesen felesleges, ahelyett, hogy választottál volna egy neked tetszőt. Nekünk férfiaknak tök mindegy, melyik étterembe megyünk.
2023. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

"Lenyegeben egyetertek veled, de nem a "degradal"-ra, hanem a "derogal"-ra gondoltal."


Igazából arra gondoltam, hogy "degrading", csak túl hülye vagyok magyarosítani. 🥹

2023. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
31%
Számomra az lenne a lényeg a helyedben, hogy amúgy a mindennapokban milyen. A 8 év alatt többször ilyen neutrális/agresszív, vagy ez az első eset? Van saját véleménye, engedd neked teret, tojik magasról rád? Ha a válasz inkább igen, akkor a párod csak van veled és a évforduló előtt szakitanék. Mert nincs szükség arra, hogy csak te harcolj a kapcsolatért míg ő neki mindegy, vagy kiakad.
2023. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
Jogosan, elég bunkón viselkedett.
2023. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kedve menni. Mennyi énideje van ? Mennyit dolgozik?
2023. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%
Tök gáz, hogy 9 év után ennyire érdektelen, és még bunkó is. Ha anyagi megfontolásból mondta, akkor is lehetne normálisan tálalni, ha nincs kedve, mert pl. nagy a hajtás, azt is...marha sokat érhet neki a kapcsolatotok, ha így reagálja le, amikor te meg magatokat akarod kicsit ünnepelni, némi minőségi idő együtt eltöltésével.
2023. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
23%
#11 Jó, és miért nem szakít vele a csávó? Ha mert kell a fix punci, értem.
2023. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!