Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul ez a dolog a páromtól, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 9.èvfordulónk. Már elkezdtem nézni hogy hova mehetnènk (nincs rá sok pénzünk, másik városra gondoltam, város nézés, étterem). Aztán ma volt róla szó hogy mit találtam ki, elmondtam, majd küldtem egy linket a páromnak, hogy válassza ki ő is, hogy hova szeretne menni, beszéljük meg.


Erre azt vágta hozzám többször, hogy neki teljesen mindegy, ő nem nézi meg, találjam ki én, és azt csináljuk.


Nekem ez azért esett rosszul nagyon, mert kettőnkről kellene szólnia a napnak, és szerettem volna ha együtt megszervezzük.


Mondtam a páromnak, hogy ez nekem olyan, mintha ő teljesen leszarná. Párom mondta hogy egyáltalán nem olyan, és ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova.


A beszólások után most én tartok ott, hogy rohadtul nincs kedvem semmihez.



2023. jún. 13. 00:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy nő menni akar, akkor menni kő. Nincs mese.
2023. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
97%

Az én férjem nem ilyen. Nem a munkanap dandárjában zaklatom ezzel, hogy de nézd meg és válaszolj, de nagyon is szívesen válogat pl mozifilmet, szálláshelyet, éttermet bármit, sőt sokszor ő javasolja, hova menjünk, ő pl. hová szeretne.

Szerintem a párodat maxi nem érdekli. És hogy még hozzáteszi, majd jól nem mentek akkor sehova... tudod hova mennék vele.....

2023. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
96%
"Hisztizzen" meg duzzogjon egyedül otthon az úriember a hétvégén. Otthagynám mint Szent Pál a bizonyos oláhokat és csak azért is egyedül mennék. Ezek után biztos.
2023. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Holnap írd meg , hogy milyen volt.
2023. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül évfordulót ünnepelni? 23-asnak biztosan megy.
2023. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%

"ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova"

Mint egy kelletlen szülő, aki nem akar megmozdulni, és a gyerek kedvére tenni. Még zsarol is.

2023. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
96%
És fenyeget.
2023. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem érdekli. Úgy van vele , hogy ne "zaklatsd", vele , hogy hova. Majd ott jó lesz. Mi is hétvégén megyünk, kettesben . Teljesen a nejem és a gyerekek szervezték. Nem voltam " zaklatva" , nézzem meg kérdésekkel. Programot már kezdem egyetertésben szervezni. Októberben leszünk 30 éves házasok. Szerintem ott is szerveznek valamit. Nekem Teljesen mindegy , hogy hova. Ott majd jól érezzük magunkat. Rajtam nem fog múlni. Jövünk megyünk , eszünk itt ott stb... .
2023. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
96%

23 vagyok

Ki mondta, hogy évfordulót ünnepelnék egyedül? Ilyen palival semmit nem szeretnék ünnepelni, de otthon se nézném a fejét, inkább elmennék hazulról egyedül vagy barátokkal.

2023. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
80%

28: Nem voltál zaklatva? Életem, isten őrizz, hogy téged bárki is zavarjon. Derék, jól megnevelt feleséged van 30 év után, csak így tovább, további boldog éveket nektek!

Kár, hogy nincs hányós szmájli a gyik-en.

2023. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!