Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul ez a dolog a páromtól, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 9.èvfordulónk. Már elkezdtem nézni hogy hova mehetnènk (nincs rá sok pénzünk, másik városra gondoltam, város nézés, étterem). Aztán ma volt róla szó hogy mit találtam ki, elmondtam, majd küldtem egy linket a páromnak, hogy válassza ki ő is, hogy hova szeretne menni, beszéljük meg.


Erre azt vágta hozzám többször, hogy neki teljesen mindegy, ő nem nézi meg, találjam ki én, és azt csináljuk.


Nekem ez azért esett rosszul nagyon, mert kettőnkről kellene szólnia a napnak, és szerettem volna ha együtt megszervezzük.


Mondtam a páromnak, hogy ez nekem olyan, mintha ő teljesen leszarná. Párom mondta hogy egyáltalán nem olyan, és ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova.


A beszólások után most én tartok ott, hogy rohadtul nincs kedvem semmihez.



2023. jún. 13. 00:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
2. Ne magadból vezesd le a férfi nemet, jó? Attól, hogy te ilyen spontán és szétszórt vagy, még nem mindenki az. Köszi!
2023. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
14%
30-as! Mi a baj? Fejből mondhatom , a nézzem megre, hogy legyen a második. Én ilyen vagyok. Minek nézegessek 20-100 képet? Csak kettőnkön múlik, hogy jól érezzük magunkat. Akárhol is lehetünk.
2023. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
30-as , beteg. Úgy is addig kérdezik a nők , hogy melyiket akarom , amíg az nem lesz amit ők akarnak. Addig csűrik csavarják, hogy ez ezért nem, az azért nem stb... . Így egy fölösleges egy órát megspórol az ember. Ez olyan , mint mikor azt kérdezik, hogy mit vegyek fel... . Sík mindegy , hogy én melyikre teszem a voksom. Az már el van döntve. Ilyen az utazás is.
2023. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok

Kimondottan egészséges lelkületű nő vagyok, 3 gyerekes családanya, 1 saját és 2 nevelt gyerekkel, kiváló jó házassággal, amiben a férjem nem veszi zaklatásnak, ha megkérdezem, életem Egerbe menjünk vagy Pécsre, nézd meg ezt a linket, ezt a hotelt néztem, neked tetszik?

Ha az uraknak ez csűrés-csavarás meg "hiszti" akkor egyedül kell élni és nem lesztek "zaklatva". Ha a kedves nejed már eldöntötte nélküled és előre, hova lesz a séta, akkor szrul nősültél. Megérdemlitek egymást. Az erőszakos asszonyka meg a minden mindegy papucsférj. További szép boldog éveket kívánok!

2023. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

9 év alatt először történt ilyesmi? Újdonság ez neked? Eddi hogy szoktatok ünnepelni vagy nyaralni?

"kettőnkről kellene szólnia a napnak, és szerettem volna ha együtt megszervezzük"

Kettőtökről fog szólni a nap. Kár, hogy nem tudta előre, hogy neked ilyen fontos, hogy együtt szervezzétek meg.

Egyáltalán ismeritek egymást?

Lehet, hogy nincs is kedve ünnepelni. Kár erőltetni, ha nem öröm.

2023. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én azt veszem észre, hogy hiába 9 éve vagytok együtt, a kapcsolatotokat csak nagy jóindulattal lehet kapcsolatnak nevezni. Ez minden, csak nem egy harmonikus kapcsolat. Ahol lenéz téged, meg fenyegetőzik ("ne hisztizzek meg duzzogjak mert nem megyünk sehova"), az rég nem normális.


Ettől függetlenül az is tény, hogy nem mindenki tulajdonít ugyanolyan jelentőséget egy-egy évfordulónak, vagy nem feltétlenül annak szervezésében leli örömét. Nekem például barátnőm el is szokta felejteni, hogy mikor van évforduló. Imádjuk egymást, kimondhatatlanul boldogok vagyunk együtt, nincs a kapcsolatunkkal probléma, egyszerűen csak ő nem tulajdonít akkora jelentőséget a formaságoknak. Szóval ha ilyesmi van, rendszerint én szervezem, én állok elő ötletekkel, ő meg véleményezi, hogy van-e ahhoz kedve. Ő utál szervezkedni, én meg mivel már ismerem őt, mindig figyelembe veszem az ő preferenciáit is. De attól, hogy én szervezem, az attól még nem csak rólam szól. Eleve ketten leszünk ott, és mint írtam, rá is gondolok a szervezéskor, nem akarnék olyan programot, amit ő nem élvezne.

A program jellegét illetően is figyelembe veszem, hogy ő miket szeret, és nem szerveznék olyat, ami csak nekem jó. A lényeg, hogy mindketten jól érezzük magunkat.


#9 "Szerinted mindenkinek van kedve csak költeni költeni?"

Nem csak költekezős programok léteznek. Nyilván itt is szempont az, hogy kinek milyen a hozzáállása, és ha két ellentétes személy kerül össze, az valóban okozhat súrlódásokat. De nálunk például volt olyan kirándulás, ami összesen nem került 2000 forintba, mégis az egyik legemlékezetesebb élményünk. Sőt, volt olyan közös program is, ami ténylegesen nulla forintba került.


#13 "Nem az a baja, hogy elfelejtette az évfordulót, hanem hogy rohadtul nincs kedve vele bárhova is menni. 9 év után ez gáz."

Itt inkább a hangnem a gáz. Ettől függetlenül simán lehet olyan, hogy valaki utál utazgatni. Nincs ezzel semmi baj, csak így nehezebb olyan programokat szervezni, ami mindkét félnek megfelel. De nem egy friss kapcsolatról van szó, ennyi idő után már illene tisztában lenni egymás preferenciáival, és célszerűbb lenne olyasmit szervezni, ami mindkét félnek jó. Itt nem arról van szó, hogy egyik fél ünnepli a másikat, hanem hogy mindketten ünneplik a kapcsolatukat. Legalábbis arról kéne, hogy szóljon.

De én úgy látom, hogy a kérdező párjában már sokkal kevesebb tűz van, mint a kérdezőben. Sőt, szerintem ez neki már csak egyfajta megszokás.

2023. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Nőként írom: miért kell ELMENNI bárhová? Miért nem lehet otthon kettesben ünnepelni, pl pezsgővel, rendelt vacsival, sétával?


Sokkal egyszerűbb és ha amúgy sincs sok pénzetek, nem kell a plusz kiadás.

2023. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Ma van az évforduló? Mi lesz végül, hogy ünnepelitek?
2023. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!