Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férj mennyit adjon haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj mennyit adjon haza?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt a férjemmel, leginkább lakótársi a kapcsolat. Ő fizeti a rezsit, ami kb. 90000 plusz ide ad 30000 ft-ot. Párszor a munkahelyén eszik, ami kb 8000 ft. Én vásárolok mindent, a mosószertől az üditőig értve. Ha kell egy festék, mosógép én veszem.Én főzök, mosok, takarítok.Reálisan érzem én ezt kevésnek?
febr. 7. 20:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem derül ki, hogy egy év alatt mennyi az annyi. Minden azon múlik, hogy egy hosszabb intervallumban hogy jön ki a matek.
febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan.
febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

Erre van egy szép mondás, "Ki milyen virágot szakít, olyat szagol".

Neked kell érezni, ezt külső személy nem fogja tudni rendezni.

De ez is gondolom önmegerősítés váró kérdés, csak mindig az a baj ezekkel, hogy egy perspektívából látjuk csak a dolgokat...

febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. Itt pusztán az anyagi részre gondoltam
febr. 7. 21:01
 5/38 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt más perspektívából látni egyébként? Főleg, ha hozzávesszük, hogy az összekerülés időpontjában srmmije sem volt, szó szerint
febr. 7. 21:03
 6/38 anonim ***** válasza:
74%

Palotában laktok, hogy 90000 a rezsi?


Az első válaszomból is kiderül, hogy tudni kellene a költségeket ténylegesen.

Ha ő 90-et ad, plusz 30-at, az 120. Amit te költesz a közös életetekre, az van ennyi? Azaz évente 1M440e? Azért így írom, mert a mosógép nem romlik minden hónapban. Azért a havi össz 120 az az ő részéről is évi 1,44M.


Minden a matekon múlik. Az én garzonom rezsije pl 20 alatt megáll. Nyilván egy nagyobb kecóé több. A kaja is szubjektív. Számoljátok ki!

febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Mit mondtál, ki mennyit keres?
febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%

Ez szánalmas.

Itt kell errő kérdezni?

Semmit nem tudunk rólatok...

Beszéld meg vele baszki!

febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Próbálom, persze. Csak szólok, hogy ez az oldal erre van, bocs...
febr. 7. 21:06
 10/38 anonim ***** válasza:
26%
Tehát 120-at tesz le havonta. Figyi már hagyd őt a francba, én fizetek neked havi 150-et ugyanezért. Áll az alku?
febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!