Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férj mennyit adjon haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj mennyit adjon haza?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt a férjemmel, leginkább lakótársi a kapcsolat. Ő fizeti a rezsit, ami kb. 90000 plusz ide ad 30000 ft-ot. Párszor a munkahelyén eszik, ami kb 8000 ft. Én vásárolok mindent, a mosószertől az üditőig értve. Ha kell egy festék, mosógép én veszem.Én főzök, mosok, takarítok.Reálisan érzem én ezt kevésnek?
febr. 7. 20:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiadok egy szobát egy lakótársnak. mondjuk ő csak 100-at fizet nekem, de legalább nem főzök-mosok rá.

Ahogy mások is felvetették a tiétek elég furcsa felállás, beszéljétek meg. Jelentős kaja infláció is volt az utóbbi években, lehet még azt se vettétek figyelembe.

febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
13%
Én azt nem értem, miért sorolod fel azt is, miket csinálsz. Hogy mosol, főzöl, takarítasz. Úgy gondolod ezeket a munkáidat is meg kellene fizetnie?
febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben semmi furcsát nem találok, 22-es. Ha mondjuk ő nem végez háztartási munkát, akkor adjon bele több pénzt. Sok ilyen család van, hogy a férj úgymond eltartja a feleséget, aki pedig viszi a háztartást. Nekem nem stílusom, de akinél működik, ott ez is egy lehetőség.
febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

"És az miért igazságos? Miért kéne többet adni annak, aki többet keres? Nem ugyanannyiba kerül az élete mindkét félnek?"


Mert én pl rosszul érezném magam, ha nekem maradna 200 e költőpénz, a páromnak meg 20 e. Én élek, mint egy kiskirály, ő meg néz ki a fejéből.

febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
18%
#23 Persze, vannak háztartásbeliek. Akik nem dolgoznak, hanem a gyerkőccel vannak, meg a háztartást viszik. De azért a megfogalmazása akkor sem az, hogy süt, főz, takarít, ezt is bele kellene számolni. Tehát megfizetni. Az ilyet a házvezetőnőnek szokták megfizetni. A feleséget, ahogy írod, eltartani "szokták", nem megfizetni a munkáját.
febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Amennyibol marad neki pluszba havi 4 kocsmazasra es a hobbijara
febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
82%
Házasságban közös vagyon van. Mi az, hogy belead?
febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk is pont így van mint nalad kérdező. Sokkal több az összes többi mint a rezsi fizetése. Nincs vele tisztában. Én sem tudok mit tenni. Majd talán egyszer csak észre veszi. Ebben reménykedem.
febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
29%

Én nem mennék bele, hogy csak havi 120.000-t adjon haza ilyen esetben.


Amúgy ülj le és számold ki. Esetleg keress takarító állást máshol, hogy megtudd az milyen óradíjjal megy és írd le, hogy te heti hány órát takarítasz. Ha így többre jön ki a te befizetésed, mint az övé, akkor jogosan oda lehet menni és szólni, hogy jelenleg többet fizetsz bele a közösbe már hónapok óta, legyen kedves ő is adjon többet.

febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb házasságban közöskassza van, de jó, nem mindenhol. Viszont ahhoz, hogy fair legyen a házimunkát/szabadidőt is el kellene osztanotok igazságosan.
febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!