Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő vagy a férfi feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő vagy a férfi feladata a mosogatás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 09:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Nálunk is a mosogatógépé, áldott legyen, aki feltalálta :)
2016. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Lehet beosztást is csinálni, vagy másképp megegyezni. Ha pl az egyik szívesebben mosogat, akkor a másik addig csináljon mást. A lényeg az, hogy mindketten vegyék ki a részüket a házimunkából.


Normális ember nem csinál magából házicselédet. Ilyen alapon, ha a férjem nem akarna házimunkát végezni, élnék egyedül - és kevesebb a mosogatni való:) De mivel normális értelmes ember, szeret és tisztel, csinálja ő is a maga részét, nem hagyja hogy minden rám maradjon, mert együtt lakunk, így közösen viseljük a terheket is.

2016. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálnak itt egyes pasik mintha a fűnyírás valami hatalmas nagy meló lenne. Az sem feltétlen férfi munka, ahogy a mosogatás sem csak női. Én egyedül nyírtam füvet évekig 1200 valahány négyzetméteres területen, szóval egy férfi, aki annak is érzi magát, ne dögöljön már bele abba, hogy felváltva mosogatnak a párjukkal.
2016. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
8%
Ha nincs mosogatogep, akkor a no feladata
2016. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%

tegnap mondta a párom,hogy "segített" nekem,mert elmosogatott maga után.

Beszarok!Ilyen s eggfejet!

2016. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 kopapi válasza:
Ha zsíroskenyeret főzök, mindig el is mosogatok!
2016. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

28 éves nő vagyok és soha életemben nem gondoltam, hogy bármiféle házimunka - beleértve a mosogatást is - az én feladatom lenne.


Ebből adódóan nálunk a párom feladata a mosogatás és ha ez nem tetszik neki, bérelhet takarítót én nem bánom...

2016. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Mind a 2lehet.:-)Vagy együtt! Attól is függ,hogy ki ér rá.ENNYI! No problem!
2016. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
#37/38Nem vagy semmi...Te igazi lusta vagy,nő létedre ilyen trehány vagy./30N
2016. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

39- most nehogy már ezért legyen lusta vagy trehány. Nem tudod, mit tesz bele egyébként ezen kívül a kapcsolatba, lakásfenntartásba, a házimunka bármely részébe.

Bezzeg ha egy férfi írná ugyanezt, nem gondolnál erre, igaz? Női nemnek szégyene.

2016. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!