Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő vagy a férfi feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő vagy a férfi feladata a mosogatás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 09:53
1 2 3 4 5
 11/45 Titusztitusz ***** válasza:
6%
Szerintem egyértelmüen a nőé...(Én mondjuk minden házimunkát szívesen elvégzek a nejem helyett mindig, ha pont úgy alakul a dolog, kivéve három dolgot:A mosást, a mosogatást, és a sepregetést...Nincs az az isten, aminek kapcsán ilyen dolgokra be tudna fogni bármikor is...)
2016. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, kifejtenéd miért? Farokkal nem lehet megfogni a szivacsot és ereszteni a forró vizet, csak puncival? Vagy ez hogy van? Nem értem, magyarázd már el!
2016. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
5%
A barátnőm előadta, hogy a mosogatószertől ekcémás lesz a keze, ezért ő nem tud elmosogatni. Vettem neki sárga ht gumikesztyűt, így abban már tud,így ő szokott, a kis cseléd. Ehe-ehe-ehe...
2016. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem helyzetfüggő. Mi felváltva csináljuk, például a barátom imádja csinálni a bolognait stb.-t, olyankor én hagyom kibontakozni, hagy kevergesse stb, én addig mindent elmosok, amit addig használt, sőt unalmamba elkezdek söprögetni stb, így mire kész akaja, az egész konyha kész van :D


De van, hogy ő mosogat, mert ő van otthon stb.


Bár nekem a mosogatás annyira nem teher, mert szeretek mosogatni és egyébként is hárpis vagyok arra, ha koszos marad egy villa, és ez nálam nem fordulhat elő, úgyhogy jobb ha én mosogatok :D

2016. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
12%
12. Azért mert a cipekedés, javítás, bútorösszerakás, kocsimosás, kocsitakarítás, villanykörte-becsavarás, fűnyírás, stb. meg a férfi dolga, azéééé...
2016. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%
#15 És mint tudjuk, ezeket a dolgokat, a mosogatáshoz hasonlóan, napjában többször kell csinálni.. ;)
2016. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
15%
De szívesen bepakolom a mosogatógépbe azt a pár tányért minden nap, ha cserébe hetente levágja helyettem azt a 700 nm füvet az asszony, meg lemossa a kocsit...:D
2016. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%

"12. Azért mert a cipekedés, javítás, bútorösszerakás, kocsimosás, kocsitakarítás, villanykörte-becsavarás, fűnyírás, stb. meg a férfi dolga, azéééé..."


Fú, a cipekedés, bútorösszerakás olyan bonyolult dolog, beköltözéskor 2-3x az életben... mosogatni egy héten 5x kell, nem életedben 2-3x...


Javítás? Mesélj már mit javítasz? Gondolom te is ilyen ezermester vagy, aki agyonbassza magát az árammal vagy tönkreteszi a fürdőszobát mert tanult villanyszerelőnek meg vízvezetékszerelőnek hiszi magát, aztán összetákol mindedent. Értelmes ember a javításokhoz szakembert hív.


A villanykörte-becsavarást, kocsimosást, kocsitakarítást ugye nem gondoltad, hogy csak férfiak tudják elvégezni??? :D Az én kocsimat én takarítom, a férjem meg a sajátját, ne röhögtess már! Egy villanykörtét meg egy 14 éves is be tud csavarni!


A fűnyírórobotról meg gondolom még nem is hallottál, de hagyjuk is :)


Nagyon primitívnek kell lenni ahhoz, hogy felsorolj 3-4 olyan tevékenységet, amit havi 1x el kell végezni és a napi mosogatáshoz hasonlítsd...

2016. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
94%

"minden házimunkát szívesen elvégzek a nejem helyett"


Már a hozzáállás is beteges. Nem __helyette__ csinálod, hanem magadnak! Nagyon nem mindegy! Áldom a szerencsém, hogy a férjem normális és nem egy ilyen...!

2016. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
77%

"a legtöbb helyen mosogatógép van, de amúgy is egy mosogatás max 15 perc"


Nálunk például nincs, és igen, a mosogatás max 15 perc, ha folyamatosan mosogatok főzés közben és minden étkezés után azonnal elmosom a dolgokat.

Nekem épp emiatt nem megterhelő, de azért ha összegyűlnek a dolgok, mert a férjem volt itthon, akkor azt nem szeretem és a mosogatás sem 15 perc.


NA de ha ennyire egyszerű, akkor te is meg tudod tenni és nem kell a párodra várni. :)

2016. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!