Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő vagy a férfi feladata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő vagy a férfi feladata a mosogatás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 09:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"nem gondoltam, hogy bármiféle

házimunka - beleértve a mosogatást is

- az én feladatom lenne."Miröl is beszélünk utcsó válaszoló?Ha jól értelmezem ő úgy értette,sem a házimunka sem a mosogatás az ő feladata..?Vagy fogalmazás 1!?

2016. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Szeretnék veletek megosztani egy nagyon egyszerű gondolatot. Senkit sem szeretnék megbántani vele, de úgy érzem van aki nem értik a hozzá állásomat.


Tudjátok minden ember aki viszi valamire olyan területeken fejleszti magát, amelyeken tehetséges. Azért teszi ezt, mert ezek a képességek egy bizonyos szintet elérve szellemi és anyagi profitot kezdenek termelni.


Az anyagi profiton pedig megvásárolunk olyan szolgáltatásokat, melyek saját magunk általi elvégzése felemésztené azt az időt, melyet a képességeink fejlesztésére és a profit termelésre összpontosíthatnánk.


Mondok egy példát. Nem megyünk ki a folyóhoz minden nap vízért és hozzuk azt haza, hanem inkább fizetünk azért a szolgáltatásért, hogy használhassuk a kiépített csatorna rendszert és víz tisztító/elosztó berendezéseket.


Az a nő kéremszépem, aki úgy érzi ,hogy a házimunka amit végez az bármiféle jelensőséggel bír, csakis azért képzeli mert nem jó semmi másra. Üzenem neki, hogy ha ennyi szabad ideje van akkor menjen el maga vízért is a folyóra, pontosan ugyanannyi érteme lesz mint mosogatnia vagy porszívóznia.


Ugyanis a házimunkát bárki el tudja végezni, viszont azt amiben tehetségesek vagyunk csakis mi magunk - ezért képvisel értéket. Az olyan repetatív munkafolyamatok melyek nem járnak fejlődéssel, kényszermunka folyamatok.


Az a nő aki büszke arra, hogy kényszermunkát végez egész életében amiben nem kell elérnie semmiféle fejlődést, a leglustább emberfajta ezen a bolygón. Arra sem veszi a fáradtságot, hogy felfedezze a saját értékeit. Egy robot is ki tud porszívózni drágáim, tudnék építeni egyet akár saját magam is elárulom.

2016. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Én értelek,hogy mit mondasz,de pl én nem tehetem,hogy mosogatógépet vásároljak.És hidd el nekem,hogy én is több időt szakítanék magamra,a gyermekemre mint olyat ami nem a szívem csücske.Neharagudj,hogy ha megbántottalak.-Anita.
2016. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem bantottal meg es en sem akartam senkit sem bantani. Feminista vagyok es szeretnem ha mi nok tobbre tartanank magunkat es fejlodnenk. Szeretnem ha megengedhetned magadnak a mosogatogepet es nagyon sikeres lennel az eletben. Ne gondoljuk hogy a takaritas az eletcelunk csak azert mert ezt probaljak velenk nevelni.
2016. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szép napot! :)
2016. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!