Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Terítsük ki a lapokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Terítsük ki a lapokat. Pénz vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Természetesen a kettő együtt lenne a legjobb, de az élet általában nem ilyen egyszerű. Ha választanotok kell, mit választotok? Pénz és biztonság vagy szerelem és bizonytalanság? Előtted áll a két pasi. Válassz!
2017. febr. 23. 22:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
5%
Hogyan lehetne szeretni egy olyan pasit aki semmit nem tud adni nekem?
2017. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
61%

Pénz

Szerelem elmullik,pénz 'megmarad'.

De eléggé kivan sarkitva a kérdés.

Én eltartom magam meg a lanyom,dolgozok a pénzemért és ami boldoggá tesz az megvan. Nem szenvedünk hianyt semmibe. Ehez nem kell a pasi pénze. Csak a pénz miatt nem lennék senkivel.

Az meg hülyeség h a pénz nem boldogít (mert sajnos igen),de jó ha van.

Van egy szép lányom,boldogvagyok. A neveléséhez pénz kell. Imádom a kutyám,boldoggá tesz,mi kell hozzá? Pénz,kaja,oltások ha beteg doki,mult heten hagytam ott 80at a dokinal.

Szeretek a pasimnak főzni,jó ugy várni meleg vacsival,boldoggá tesz. A kaja pénzbe kerül. Stb...

N25

2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem
2017. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
30%

#12-es, ez egy kissé furcsa leírás rólatok. Akkor mire kell a pasi? Mert igazából az utolsó sorig olyan, mintha nem lenne apja a gyereknek, aki része a családnak. Eltartom magam meg a lányom, van egy szép lányom, boldog vagyok. Sehol az urad.


Na mindegy, semmi közöm hozzá, csak olyan furcsa, hogy az utolsó mondatban mégis kiderül hogy van apja a gyereknek. :D


Meg kissé paradoxon, pénzt választod, de csak a pénz miatt nem lennél senkivel. Most akkor miért a pénz, mert akkor valahol mégis fontos a szerelem.

2017. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%

#14

Mert olyan még soha nem történt, hogy valakinek van egy gyereke, akinek az apjával elválnak (vagy szakítanak), és anyunak új pasija lesz :DDD

2017. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves nagyanyám arra tanított ,már zsenge koromban,- "hogy szerelemmel nem lehet jóllakni!"

- " Pénzért meg a k'-vák teszik szét a lábuk."


Ezért én olyan pasit választottam aki szeret dolgozni és jókat tudunk beszélgetni....

-mára szerelem is lett,na meg pénz is!

-Gyorsan ráeszméltem,hogy az én furfangos nagymamám milyen bölcs is volt valójában.

2017. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem szorultam ra soha, hogy mas ferfiak penzetol fuggjon az anyagi biztonsagom, igy nekem nem ertek, ha valaki meg van tomve loveval. Nyilvan ne egy naplopo, buta es link alak legyen a masik, fussa neki is a kozos dolgainkra, programokra, kikapcsolodasra, stb, ez alap.
2017. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Pénz.

[link]

2017. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%

Pénz! Sajnos túl racionàlisan gondolkodom.

Szàmomra az a férfi akinek nem hasonló az értékrendje, mint az enyém szàmomra nem vonzó. Egy férfi tudjon bànni a pénzzel, tehàt ne a haverokra, piàlàsra és értelmetlen dolgokra verje el a pénzét.

2017. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Az kell,amelyik gyereket akar,nem egy lusta tróger és külön b*szogatás nélkül is házasságban képzeli el az életét.
2017. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!