Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Terítsük ki a lapokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Terítsük ki a lapokat. Pénz vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Természetesen a kettő együtt lenne a legjobb, de az élet általában nem ilyen egyszerű. Ha választanotok kell, mit választotok? Pénz és biztonság vagy szerelem és bizonytalanság? Előtted áll a két pasi. Válassz!
2017. febr. 23. 22:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő kell egy normális, jól működő párkapcsolathoz, házassághoz.


Mert senki sem akarja eltartani a másikat egy életen keresztül, és senki sem akar együtt lenni egy olyan valakivel, aki nem viszonozza a szeretetet / szerelmet.


Én is úgy gondolom, hogy ha egy férfi levált a szüleiről, önálló életre képes, eltudja magát tartani, céltudatos, nem egy felnőtt testben élő gyerek, és tud egy nőt szeretni / tisztelni, akkor igazából ott már sok baj nem tud történni.

2017. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Itt direkt a szélsőség volt a lényeg, hogy kiből mit hoz ki. Örömmel tapasztalom, hogy az embereket nem lehet így szélsőségesen felosztani, ugyanis mindenki másképp látja a világot. Vannak elszomorító és üdítő válaszok is. :)
2017. febr. 25. 01:39
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerelem. Évekig a pénzt választottam, nem éri meg, higyjétek el. Hiába a pénz, egy szeretet, szerelem nélküli kapcsolat olyan mint egy aranykalitka. Feladtam a pénzt, nem keveset, a szerelemért. Nincs luxusautó, nincs palota, éteermi vacsora minden este, dolgoznom kell és tényleg szerényebben élünk, de boldogok vagyunk. Hiába kaptam az előzőtől toronyórát lánccal ha szeretni meg nem szerettük egymást. 22L
2017. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az hazudik aki a szerelmet választja!

Igen mindkettő fontos. Mikor munkanélküli lettem párom segített anyagilag. "Jól keres" ezzel nem volt gond. Most van munkám. Viszont. Sok sok éven keresztül nem érdekelt ki mennyit keres. Aztán elegem lett a lelkibeteg, ön-énképzavaros min. 100 max 150. Ezret kereső emberkékből. Jóformán fagyizni se tudtak elvinni. Mostani párommal sose ülünk itthon. mindig megyünk valahova és nem kell szàmolni a pénzt vajon marad e hó végére...

2017. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!