Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után is ugyanúgy adtok magatokra?

Figyelt kérdés

Egyszerű otthonléthez is csinosan de kényelmesen öltöztök, hajatok jól áll, sminkeltek? Vagy nem foglalkoztok ezzel? Mit szól a párotok?

Másoknál hogyan működik ez? Férfiak nektek mi a véleményetek?


Személy szerint nekünk még nincs gyerekünk, 2 éve élünk együtt, így aránylag sok időm van magamra. Próbálok mindig odafigyelni, hogy az itthoni kényelmes ruhák is passzoljanak amit épp viselek, pici smink van rajtam szinte mindig, hajamat megmosom beszáritom, ha kell vasalom. Parfümöt és illatot adó kozmetikumokat mindig viselek :)

A páromnak slamposabb napjaimon is tetszek elmondása szerint, de szerintem fontos, hogy mindig egy jó nőt lásson a szerelmünk.


2017. jún. 9. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Alapból nem sminkelek, így azt otthon sem szoktam természetesen. Ezek kívül számomra teljesen alap, hogy ne legyek slampos és ne mászkáljak kinyúlt, szakadt ruhákban, kényelmes ruhákból is van bőven olyan, ami tetszik. Ez már akkor is így volt, amikor egyedül éltem, szóval ilyen szempontból semmit nem változtatott rajta az összeköltözés.
2017. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem arról szól a csinosság és a smink, hogy eltakarjuk önmagunk, vagy én esetleg nem merem felvállalni önmagam :)

Szerintem attól, ha szép copfot fogok össze magamnak, teszek kicsi alapozót ha van bőrhibám, kifestem a szemöldököm és szempillám nem takarom el az arcom, hanem egy kis hangsúlyt kap a fejem :D ugyanúgy 2 fújás finom parfüm is csak nőiesíti az ember lányát. És ez reggel az ébredés után 10 percbe belefér fogmosással és tusolással együtt.

Persze mindenki úgy csinálja, ahogy neki kényelmes.

Hasznosak voltak a válaszok!

2017. jún. 9. 14:18
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

A probléma az, kérdező, hogy az, hogy valaki ad magára, és az, hogy egy vasárnap délután sminkelve, parfümözve ül az ágyon, nem ugyanaz.


Én nem fogom sminkelni magam itthon, mert hülyeségnek érzem, mellesleg nem akarom szétcseszni a bőrömet. Ettől függetlenül nem zsíros a hajam sosem, napi 2 a minimum fogmosás, minden nap zuhanyzok (meleg időben napi 2x), mindig szőrtelenítek, így de, adok magamra, attól függetlenül, hogy nem sminkelem magam otthon, és nem használok parfümöt ilyenkor.

2017. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Mi már nagyon régóta házasok vagyunk, három gyerek van, a legkisebb 4 hónapos.

De nekem fontos, hogy jól érezzem magam. Itthon is valami normális cicanaci, melegítő, hozzá illő felsővel. Nem lövöm be a hajam minden reggel, de pont addig tart úgy felkötni, hogy jól nézzen ki, mint összefogni egy befőttesgumival. Sminkelni nem szoktam, és a férjem se szereti a vakolatot. Dezodor mindig van rajtam.


A férjem akkor is bókol, ha fél éjszaka nem aludtam, nyúzott vagyok, és épp lebüfizte a kicsi a pólómat. Én viszont idegbajt kapnék egész nap büfiszagúan és zsíros hajjal.


Ráadásul a gyerekek mellett az esti fürdés az "én-idő". Felteszek egy pakolást, egy kis hajbalzsamot, olvasgatok a kádban, körmöt lakkozok, vagy hasonló, és senki sem zavar abban a pár percben. ;)

2017. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
Hú hát nekem mondjuk nem a ruha meg a smink okozott fejtörést mikor összeköltöztem a pasimmal. Hanem inkább az hogy hogyan lesz a puncim minden nap totál sima meg a testem egyéb részei. Mert ha együtt élünk akkor minden nap készen kell állni a szexre:DDD A ruhából nem csináltam problémát, nekem előtte is úgy volt hogy van egy külön "otthoni ruhatáram". Ebben márkás egyszínű fehér, fekete, szürke pamut pólók vannak, legginsek, pulcsi és kardigán pár darab, nyárra néhány rövidnadrág és toppok. Ennyi. Ezeket nem hordom máshova csak otthon! Ha kinyúlt vagy ilyesmi megy a kukába. Hajat ugyan úgy minden 3. nap mosok mint előtte. Belőni otthonra nem fogom, de nekem anélkül is jól áll. Sminkelni ugyan úgy csak akkor sminkelek ha elmegyek otthonról. Ha nem megyek sehova sosem sminkelnék, a bőrnek kell a pihi és a barátomnak tetszem smink nélkül is. Parfüm minek? Fürdök minden nap, ha szex van akkor többször is. Am mondanám hogy az ember természetes illata izgató a másik nemnek (feromonok!!) kár elnyomni még otthon is. A párom elégedett velem.
2017. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igyekszem adni magamra. Ha elmegyünk otthonról és nem én vezetek, szoknya+ fűzö van rajtam. Ha vezetek, akkor szoknya+ top. Itthon fekete cicanaci+ top. A hajamat általában összefonva hordom itthon. Ha elmegyek, akkor kiengedem. A sminkem natúr hatású. Alapozò, púder, korrektor, szempillatőbe egy sötétbarna vonal, pirosító. A körmömön viszont mindig valami vagány szín van. Jobban érzem magam, ha összeszedetten nézek ki. 11 éve vagyunk együtt, ebből 8 éve együtt is élünk, van 2 gyerekünk, úgyhogy a férjem látott már mindent. (3 nap vajúdás után nem voltam éppen jónő. Meg utána a csodaszexi gigamegabetét... csini.)
2017. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

amúgy sem sminkelek

hajam ugyanolyan

ruha: télen melegítő, nyáron sort és polo


itthonra nem teszek parfümöt

2017. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hajamat felkötöm laza kontyba és belenézek a tükörbe, hogy jól áll-e (hullámos hajam van, szépen néz ki). Sminkelni hétköznap se mindig szoktam, otthon egyáltalán nem, barátom nagyon utálja. Öltözködés télen: meleg cicanaci és bővebb pamut póló. Nyáron miniszoknya és top. Allergiás vagyok a legtöbb parfümre (dezodorra is, de abból hipoallergént használok), így ezek kimaradnak, alapjáraton is csak a ruhának azt a részét fújom be, ami nem érintkezik a bőrömmel.

Hajat mosni én is szoktam :D De sose vasalom, eszméletlenül roncsolja a hajszálaimat.

2017. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 16-os válaszoló, jól esett a kommented! :)


Szerintem nem kellene háborogni szarozó, semmi rossz nem volt a kérdésem mögött, csak kíváncsiság. Szimplán leírtam ahogyan én csinálom, és érdekelt más lányok, nők élete. Attól, hogy én itthon is sminkelek kicsit, ugyan olyan ember vagyok mintha nem tenném. Nem ettől lesz valaki értékes vagy egy szar, ahogy te fogalmaztál. A belső értékek és a viselkedés fontosabb mint a smink, haj és ruha. Te hiába sminkelnél, a belsődön nem szépítene.


Akik a kérdésre válaszoltak köszi csajok! Lehet én egy kicsit túlzásba viszem ezt az egészet! :D

2017. jún. 9. 15:52
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Én soha az életben nem viselkedtem, vagy öltözködtem másként itthon, mint, ahogy általában.

Senki nőm se nagyon.

2017. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!