Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után is ugyanúgy adtok magatokra?

Figyelt kérdés

Egyszerű otthonléthez is csinosan de kényelmesen öltöztök, hajatok jól áll, sminkeltek? Vagy nem foglalkoztok ezzel? Mit szól a párotok?

Másoknál hogyan működik ez? Férfiak nektek mi a véleményetek?


Személy szerint nekünk még nincs gyerekünk, 2 éve élünk együtt, így aránylag sok időm van magamra. Próbálok mindig odafigyelni, hogy az itthoni kényelmes ruhák is passzoljanak amit épp viselek, pici smink van rajtam szinte mindig, hajamat megmosom beszáritom, ha kell vasalom. Parfümöt és illatot adó kozmetikumokat mindig viselek :)

A páromnak slamposabb napjaimon is tetszek elmondása szerint, de szerintem fontos, hogy mindig egy jó nőt lásson a szerelmünk.


2017. jún. 9. 13:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha megyek valahova, mindig sminkelek (oké, ez túlzás, sokszor lusta vagyok, de alapozó+púder+spirál az muszáj, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki most jött a kriptából :D), itthon viszont egyáltalán nem. Ha mondjuk épp jövünk haza valahonnan, ahol kisminkelve voltam, akkor arclemosás után mindig megjegyzi, hogy mennyivel szebb vagyok így.

Szóval én magamnak sminkelek, nem neki, így ha itthon vagyunk, nem szoktam egyáltalán.


Parfümözni nem szoktam itthon, deózni természetesen igen, illetve én testpermetet használok minden zuhanyzás után.


Annyiban lát "igénytelenebbnek" a párom, hogy amíg randizunk, mindig frissen mosott hajjal, szép sima lábakkal stb látott, most nyilván lát reggel kócosan, szőrtelenítés előtt borostásan, és a hajamat sem moshatom minden zuhanyzásnál azért...

De azt gondolom, hogy ez együtt jár a közös élettel. Én is látom borotválkozás előtt borostásan, érzem, hogy mennyire le tud izzadni éjszaka, deó ide vagy oda, és hasonlók. Ettől még egyikünk sem igénytelen, legalábbis remélem. :)

2017. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nálam nem változott semmi. Nem sminkelek, nem szeretem, és szükségtelen is. Otthonra pedig csak olyan ruhát veszek fel, amiben az utcára is kimegyek. A szakadt, kinyúlt nálam megy a szemétbe. Kényelmesben is lehet találni szépet, normálisat. A hajam elég hosszú, szóval avval mindig kezdek valamit, és ha már úgyis megcsinálom, akkor normálisan.

Kenni itthon csak testápolót szoktam, melegben testpermetet, parfümöt nem feltétlenül.

2017. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%

1. hajam egyenes, és a hajszárító csak tönkrevágja, de heti 2x megmosom, így mindig tiszta

2. sminkelni utcára sem, minek

3. leggings, vagy rövidnadrág van rajtam télen rám simuló kötött pulcsival, nyáron toppal

4. meg deo, feleslegesen nem pacsulizok


Mivel a hétköznapokban sincs extra frizum sem smink, így max. a ruhzatomban van eltérés az utcai és itthoni viselet között (bár az sem sok).


De ha te mindig tiptop vagy, az azt jelenti, nem engedted el magad, nem mered felvállalni a párod előtt. Ez probléma, mondjuk.


28n

2017. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A párom ha kilép a lakásból mindig puccba vágja magát, de ha kettesben vagyunk akkor semmi smink. Ezt kértem tőle, így szeretem, nem érdekelnek a pici ráncai vagy a szeplői.

Amikor nagyon kikészíti magát mindig poénkodok, hogy randira megy-e, amire azt válaszolja hogy igen, mert olyan cégnél dolgozik ahol 80 férfi veszi körül. Feléjük és a főnöke (Nő a főnöke)van némi megfeleléskényszere, felém már nincs.

Gyakran mondja nekem, hogy jól akar kinézni mellettem, hogy büszke legyek rá, az is vagyok, még ha tudom, hogy színészkedik ezerrel és legbelül nem az a Nő akit külsőre látni lehet benne.

Ha majd lesz gyereketek akkor ez gyökeresen meg fog változni, nem lesz annyi időd foglalkozni magaddal és egy ideig szobafogságban fogsz élni, nem ezen fogsz gondolkozni, átmész mama üzemmódba.

40F

2017. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Öltözködés: cicanadrág, normális pólók (amiket hordok is ide-oda, nincsenek külön "otthonka" pólóim), télen belebújós pulóver, nyáron egyberuha.

Smink: soha nem sminkelek, nem szoktam itthonra se :D

Haj: soha nem zsíros, csimbókos, és nagyjából ennyi a maximum, amit lehet érte tenni, mert elég rövid - de mindig meg van mosva, és megfésülöm

Deo, parfüm: 0-24-ben van rajtam, azért veszem ezeket, mert nekem meg a páromnak tetszik, szóval akkor is használom, ha csak otthon vagyunk - igazából többször használok parfümöt otthonra, mint máshova.


Sose értettem, miért "kényelmesebb" kifakult, bolyhos ruhákban, mosdatlanul, zsíros hajjal vakarózni otthon, mint prezentálható állapotban :D

2017. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelni nem szoktam, max nem mosom le azonnal, ha valahonnan megjövök. Hajam, ha friss még, kibontva van, különben kifésülve, összefogva. Itthonra cicanadrágot szeretek hordani, mert baromi kényelmes, így az csinosabb :) nyáron rövidnaci. Felső meg változó. Több ruhám van turiból, amik párszáz forintosak max, nem slamposak és nincsenek rossz állapotban.
2017. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!