Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában nem főz a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem főz a barátnőm. Megkérdeztem h miért erre leüvölti a fejem. Szerintetek miért? És mit csináljak? 25f,24l

Figyelt kérdés

Takarítani sem akar nagyon.

Hazajön a munkahelyéről 3kor és utána csak a neten lóg. Barátnőivel beszélget.


2018. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
76%

Egy nő ne nyírjon füvet???? :-D Mi a f@.sz? Tán farokkal megy a fűnyíró, vagy mi a tosz? Én szoktam füvet vágni, betonozni segíteni, festeni, villanykörtét cserélni, nehezet cipelni, miegymás. Ez nehéz egy nőnek, vagy én nem értem?

Ha nekem nem nehéz, akkor egy férfinak miért is esik nehezére főzni, mosni, takarítani? Az meg puncival működik?

Én is 8 órát dolgozom, ötre érek haza, ha nem maradok tovább. Tudod ki álljon már neki főzöcskézni?! Interfood, aztán viszontlátás. Hétvégén, ha olyanom van, főzök. Akkor szoktam takarítani meg mosni is.

Az én kis párocskám is olyan, mint te. Mármint nem, mégsem, mert ő még csak nem is mondja nekem, hogy miért nem csinálom ezt vagy azt, ő neki jó lenne a több hetes mocsokban is, mert tök igénytelen magára meg a környezetére. Már mondtam neki, hogy vagy takarítót fog fizetni, vagy nem fogok dolgozni, dönthet, nekem mindegy. De úgy néz ki, nálunk a szakítás lesz az opció.

Ha te nem erőlteted meg magad, nálatok is az lesz, aztán majd pislogsz, mint hal a szatyorban.

Főzni nem tudni? Hát bammeg, 21. században? Jézus, Isten gyere le közénk! Bezzeg, ha egy nő nem tud főzni... "Hát vegyen szakácskönyvet, nézegessen a neten videókaz!" Jaja, igaz, de te is megteheted. Amúgy mit lehet elrontani a főzésen??? Áh, kár beléd a szó.

2018. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!