Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában nem főz a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem főz a barátnőm. Megkérdeztem h miért erre leüvölti a fejem. Szerintetek miért? És mit csináljak? 25f,24l

Figyelt kérdés

Takarítani sem akar nagyon.

Hazajön a munkahelyéről 3kor és utána csak a neten lóg. Barátnőivel beszélget.


2018. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
86%
Ha 6-ig dolgozol, fozz reggel. O biztos korabban kezd, azert vegez hamarabb.
2018. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért femináci az, aki szerint nincs olyan, hogy a nő dolga a főzés és a takarítás?

Szerintem az, aki így gondolja, menjen a francba.

Mondom ezt úgy, hogy örömmel főzök finomakat a páromnak, és egy rossz szó nélkül porszívózom, felmosok, ágyat húzok, vasalok. Rengeteg mást meg ő csinál (portörlés, mosás, teregetés, söprögetés, hólapátolás), csomószor kiszolgál ő is engem, figyelmes.

De ha valaki elvár dolgokat a másiktól pusztán a neme miatt, az szerintem teljesen elfogadhatatlan, de az is, ha valaki feminizmus címszó alatt lusta, nem csinál semmit, kiszolgáltatja magát.

A háztartás vezetése közös feladat, normális ember pedig szerintem nem veszi sértésnek, ha akár étellel kedveskedik a párjának.

2018. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
29%

Mi hétköznap nem főzünk csak hétvégén, (pedig a párom és én is szeretünk) az ebédet úgy is napközben megoldjuk valami kajáldában. Nem olvastam el az összes választ, de azt írtad, hogy ha te főzöl akkor meg csak elbaszni tudod a barátnőd szerint? Nekem se tetszene ha valamit csinálok és csak kritizálást kapnék. Ha nem tetszik neki, nyugodtan megtaníthatna főzni, akár egy jó kis közös program is lehetne belőle.

Úgyhogy az az érzésem, hogy csak belekényelmesedett a kapcsolatba.

2018. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
15%

Vannak itt bajok úgylátom...

De nem a kérdező oldaláról...

2018. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a lényeg, hogy hatig dolgozol, hanem az, hogy hánytól. :D
2018. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert elkényelmesedtél?
2018. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom . Én 8-8 ig dolgozok és még ha haza megyek elkezdek főzni . Én szivesem teszem .a te barátnőd mit eszik akkor ? Csak vesz valamit és megkínal ?! Gondolom én.
2018. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Azt eszik ami van itthon

8-tól dolgozunk mind ketten

2018. febr. 21. 19:13
 29/41 anonim ***** válasza:
16%
Hát vannak ilyen nők . Ne várj nagy csodát a késöbbiekben sem szerintem . De azert üllj le vele ezt megbeszelni . Nem szemrehányóan csak ugy általánosságban ő hogy látja ezt a témát.
2018. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Éreztettem vele hogy jólesik amit csinál.

És én nem mondtam olyat h a takarítás az ő dolga,megcsinálom énis. Csak eddig ő akarta csinálni nekem nem hagyta.

2018. febr. 21. 19:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!