Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában nem főz a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem főz a barátnőm. Megkérdeztem h miért erre leüvölti a fejem. Szerintetek miért? És mit csináljak? 25f,24l

Figyelt kérdés

Takarítani sem akar nagyon.

Hazajön a munkahelyéről 3kor és utána csak a neten lóg. Barátnőivel beszélget.


2018. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg gáz hogy a barátnőd így ellustult. Ennek oka van. Vagy azt várja hogy te is csinálj valamit ami szerintem megint gáz mert te 6-ig dolgozol. Vagy pedig kiszeretett belőled. Én a páromnak akit szeretek mindig főznék neki és meleg kajával várnám. Az hogy van két kezed amit a többiek írnak meg pofátlan dolog. Tudsz magadnak csinálni kaját ha akarsz ez biztos. Téged az zavar miért változott meg. Ezt meg tőle tudod megkérdezni.
2018. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
37%

Kérdezd meg tőle mégegyszer, lehet csak rossz napja volt.

Aki meg azt mondja, hogy főzzél és takarítsál te, hát...erre nem igazán tudok mit mondani, vagyis nem akarok.

Nyilván más a felfogásom mint egyes válaszolóknak, de alapvetőnek tartom, hogy főzök (imádok), és, hogy ne a kosz vegyen körbe a házban, esetleg a retek egyen meg minket az udvaron, de párom meg azt nem nézné végig, hogy a gaz lepjen el minket nyáron kint, esetleg a "csodafáink,csodanövényeink" elszáradjanak kint.

Magyarul, mindkét félnek fektetnie kell munkát a háztartásba, szóval tényleg nem egyszemélyes ez a része sem egy kapcsolatnak, de vannak dolgok, amikről azt gondolom, hogy igenis a nő csinálja meg, de pl. füvet nehogy már ő nyírjon.


Azzal, hogy mindennap friss főtt kaja van, ragyog a ház, nem csodát viszek véghez, egyszerűen így érzem komfortosnak az életünket.

A munkám meg van becsülve, mindennap elhangzik étkezés után, hogy köszönöm az ebédet, a légyszíves/kérlek szót is ismerjük, tehát megadjuk a tiszteletet.

Minden kedvességet, figyelmességet megkapok, és viszont ő is.


Éreztetted a barátnőddel, hogy jól esik amit csinál?Figyelmesség, tisztelet megvolt a részedről (is)?

Mert ez sem mindegy.

2018. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főzésen idegeskedik, vállalj be helyette minden mást, egy szó nélkül meg fog főzni minden nap, ha 6 után tisztára pucolod a házat.


Attól, hogy béna vagy valamiben, az még ugyanúgy a te dolgod. Gondolom munkahelyen sem passzolod le senkinek a számodra nehéz feladatokat. Tanulj, hogy többet tudj, ha zavar a bénaságod, vagy osszátok meg arányosan a munkát. Ha számodra a főzés nehéz, vállalj be 2 könnyebb melót helyette, ami a barátnödnek esik nehezére.

2018. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ráunt, hogy te soha nem főzöl, ha igen akkor meg bénáskodsz.
2018. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Értékelve volt amúgy hogy főz meg takarít? Mert nagyon szép amit az egyik válaszoló felettem ír, hogy főz a párjának minde este szívesen, ő meg dícséri és mindig megköszöni. Így én is szívesen fogok főzni a páromnak. De ha mindig csak a kívánságműsor van hogy te ezt kérsz meg azt kérsz és miért nincs még kész a kaja és mit csinált háromtól hatig és egyébként is mi az hogy lustálkodik akkor megértem hogy a töke televan.

Az a 3 óra különbség azért nem akkora hogy minden házimunkát rápakolj.

2018. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
2018-ban komolyan azt hiszi valaki, hogy a szintén dolgozó párjának kell főzni és takarítani?
2018. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj -de ha dúlna közöttetek a szerelem és eszméletlen kielégült lenne a kedvesed.


Tuti serénykedne- mint egy házitündér.


Talán ha több kedvességet és figyelmet kapna akkor tudna adni is .


Az sem mindegy,hogy kérnek vagy parancsolnak ...

/N.

2018. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindenki hiszi azt, de nem is dolgozik minden nő.
2018. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell mindig főzni. Van amikor egyikünknek sincs kedve, hetekig, mert fáradtak vagyunk, más dolgunk van stb. Lehet rendelni is. 25/N
2018. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%

Bammeg, miert az o dolga?

Hazvezetonot tartasz?


Szerintem kamu a kerdes. Ilyen kokorszaki senki nem lehet.

2018. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!