Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában nem főz a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem főz a barátnőm. Megkérdeztem h miért erre leüvölti a fejem. Szerintetek miért? És mit csináljak? 25f,24l

Figyelt kérdés

Takarítani sem akar nagyon.

Hazajön a munkahelyéről 3kor és utána csak a neten lóg. Barátnőivel beszélget.


2018. febr. 21. 15:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
én nem vártam el soha a barátnőmtől, hogy főzzön. saját magam tapasztalom, hogy amikor az ember minimum 8 órát dolgozik, akkor k urvára nincs kedve még otthon is feladatokat ellátni. nekem se lenne kedvem főzőcskézni, mert nem kikapcsolódás. helyette sportolok, a hobbijaimmal foglalkozok, olvasok. eléggé borzalmas élet lehet, ha az ember ilyen létfenntartó üzemmódban él. rendelni se olyan drága, ha nem valami fancy étteremből rendelsz, és az is ugyanolyan finom.
2018. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
57%
Én főzök mosok takarítok. Igaz más dolgom sincs, férjem dolgozik csak.
2018. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
Volt ilyen nőm. Y lett a vége
2018. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 31#

Nem fáradtság a főzés, hidd el!

Ha szereted a társad/férjed stb., és érzed, tapasztalod a finom kajáért a dicsérő szavakat, hidd el, jobb mint egy étterem!


Ugyan most nem dolgozok, ergo pár hete több időm jut a macerásabb kajákra, de ezelőtt is főztem szinte mindennap.

Rendelni rendelhetnénk, (pedig messze nem budapesti lakosok vagyunk) de minek?

Én ismerem a családom ízvilágát, nem pedig egy ismeretlen szakács.

Mellesleg örömmel tölt el, hogy szeretik amit, és ahogyan főzök.


Nem Bp.-en élünk, de mindegy is, te azt a világot preferálod, azt szereted, mi meg ezt.Sziklakertekkel, fenyőkkel, medencével, tóval, különleges virágokkal.S ehhez az életformához pont belefér a főzés.Sőt, a gyönyörű udvar még inspiral is minket a kinti főzéshez.(ok, nem ebben a szar időben)


Egyáltalán nem látok abban kivetnivalót, hogy a nő főzzön.

Ez meg abszurd, hogy a nő már 3-kor otthon van, de egyesek azt mondják, hogy főzzön a hapsi, aki viszont 6-ig dolgozik, ki tudja mikor ér ő haza?

Azért ne legyünk már ennyire elférfiasodva mi nők.

2018. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret főzni utolsó! Ne általánosíts. Én is kertvárosban lakom, alapvetően szeretek főzni de nem akkor amikor egy rohadt kényszer. Marhára szeretek főzni ha éppen olyan kedvem van és sok időm de amikor 8 óra meló után muszáj és mindennap akkor nagyon nem szeretek és nem is szoktam. Az utolsó pár óra szabadidőmet is ez a konyhai robot venné le nap mint nap, mert főzni az kb. 3 óra munka, előkészíted, megfőzöd, elpakolod/elmosogatod a romokat, akkor is ha van mosogatógéped mert mindent abba sem lehet betenni.

A 31-es hozzászólónak igaza van.

2018. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell h 3 órát főzzön csak csináljon vmit ami hamar kész van.

Szeret főzni ő is most nem tudom mibaja.

Takarítást megcsinálnám ha nem kötöszködne h nemjó csinálom

2018. febr. 22. 11:54
 37/41 anonim ***** válasza:
68%

"Kedves 31#

Nem fáradtság a főzés, hidd el!

Ha szereted a társad/férjed stb., és érzed, tapasztalod a finom kajáért a dicsérő szavakat, hidd el, jobb mint egy étterem! "


Napi 8-10 óra munka után, márpedig lehet ,hogy vkinek fáradtság a főzés. Ez nem jelenti azt, hogy ne szeretné a barátját. Mondjuk úgy könnyen beszélsz, hogy nem dolgozol, úgy nekem sem lenne fáradság:) Én teljesen megértem, ha valaki munka után nem mindig szeretne nekiállni főzni. Nem ez fogja meghatározni, hogy szereti-e a párját vagy sem.

2018. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
39%

Nem azt mondtam, hogy akkor szereti valaki a párját, ha főz.Azt mondtam, hogy mivel szeretek kedveskedni így tizenvalahány konyhai dolgokkal a hátam mögött, szereti ahogy főzök, a gyerekem is imádja, szívesen csinálom.


Nem oly túl rég még dolgoztam, két műszakban, laborosként.

Ha de. voltam, du. főztem, ha du., akkor de.

Nem bonyolult ez, ettől senki nem válik a világ mit tudom én hanyadik csodájává, csupán "csak" örömöt szerez, ez viszont számomra sokkal fontosabb mindennél.Mármint a családom boldogsága, a párom szeretete, a figyelmessége.

De mindenkinek más az értékrendje, más a fontossági sorrend.

2018. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
23%

#37

Igen, most nem dolgozom, ennek megvan az oka, tök egyszerű pedig: Most így egyszerűbb nekünk a kislányom miatt.

Szerencsére messze nem a küszöböt rágjuk, de azt hiszem, hogy akik megtehetik, és a családjuk az első, azok miért ne maradnának otthon x évet?

Egy csinos, önmagára és környezetére igényes nő várja itthon, finom étellel, tiszta házzal és udvarral.Van időm a gyerekre, a párom sem marad figyelem nélkül(hajjaj, de mennyire nem, ha csak az éjjelre meg a délelőttre gondolok), s nekem is van időm magamra.Nem mackóalsóban tespedek a házban, mindennap csinosan várom haza.

2018. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nem kell h 3 órát főzzön csak csináljon vmit ami hamar kész van. "


Az a baj, hogy ami hamar kész van, az is előkészítést igényel. Én csirkemellet szoktam sütni, az hamar kész van. De kiolvasztani, levágni a rossz részeket, feldarabolni, bepácolni, ott állok 40 perce a konyhában, és még csak az rész jön, hogy hagyjam állni a husit a fűszerben (de persze addig sem ülök le, mert el kell mosni, amit addig összekoszoltam, és oda kell tenni a köretet). Egy szimpla csirkemell másfél-két óra, és még lehet, hogy a végén nem mosogattam.

És akkor még nincs szó olyan kajákról, amihez mondjuk hagymát, fokhagymát kell aprítani, vagy mondjuk krumpli a köret, amit külön meg kell pucolni...


Eszedbe jutott már, hogy segíts a barátnődnek? Nem kell, hogy te főzz, írtad, hogy nem tudsz, de az előkészítés neked is megy irányítás mellett. Krumplit hámozni, hagymát-zöldséget aprítani, ha felforrt a víz, belehajítani a rizst/tésztát, míg a másik edénnyel van elfoglalva a párod... vagy mondjuk a végén elmosogatni, hogy neki ne kelljen... ezek mind meghozzák a kedvet a főzéshez.


Én se szívesen állok neki főzni, ha nincs otthon a párom. Pont a fentiek miatt, mert háromszor annyi ideig tart, ha nem segít, hiszen kettészakadni nem tudok. És baromi frusztráló tud lenni, ha mondjuk sóhajtozva áll neki segíteni, mert neki most nincs kedve (köszi, nekem se), vagy "majd" elmosogat, és én unom el három nap után nézni.


Ezekre figyelj oda, és máris többet lesz meleg étel az asztalon.

2018. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!