Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom eljegyzett és hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meknes kérdése:

A párom eljegyzett és hozzám költözött. Mégis minden hónapban haza ad a szüleinek a fizetéséből. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 12:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

11es vagyok, szerintem a kérdezőnek nem kötelessége közvetve, lemondások árán eltartani az apósanyósjelöltjeit.

Ha meg több kirepült gyerek is van,akkor pláne gusztustalan hogy az egyiket pumpolják a többi meg szarik mindenbe.


Hidd el, higgye el mindenki, ez sokkal kardinálisabb és alapvetőbb probléma, mint aminek a felszínen látszik.


Nekem és a családomnak tízmilliós veszteségeket okozott, hogy a exem, akkor még párom nem bírt a 3,14csáján megmaradni a kisfizujával, hanem engem oltogatott bujtogatott. Először külön lakás, majd külön ház, mindezt csak az én és apám pénzén. Aztán anyucinak hordani a lóvét, hadd cigizzen és nyaraljon, mi meg nembaj, hogy se nyaralás, se rendes élet.


Én már soha többet nem mennék bele ilyenbe. Az ilyen fatökű pötsch takarodjon vissza aztán tutujgassa az alkesz szüleit....

2018. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
26%
Anyámat apám ott hagyta a s*arban, anyám meg tisztára mosta az összes elkövetett h*lyeségemet, ami 18 és 23 éves korom között milliós tételt jelent. Mivel közel 400ezer ft a fizetésem, úgy gondolom megtehetem és az a minimum úgy érzem,hogy édesanyámnak legalább 50ezer ftot hazautalok havi szinten. Nehogymár az én b*romságaim miatt ő szívja meg... nem lakom pedig velük és szerintem ez természetes dolog ettől függetlenül.
2018. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
50%
Engem édesanyám egyedül nevelt fel, konkrétan mindent neki köszönehetek, ő iskolázott, teremtett meg nekem mindent, nem hagyta, hogy bármiben is nélkülözzek ő a legkirályabb anya és örökre hálás leszek neki. Igen, ha majd megtehetem, én is támogatni fogom őt, ha ez a jövendőbeli páromnak nem fog tetszeni, akkor fel is út, le is út.
2018. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
35%

Hát én 15 éves lány vagyok, de én is adok majd haza pénzt szüleimnek. Nem azért, mert hátráltatni akarom saját magam, elvből.

A ti kapcsolatotok meg régen rossz, ha itt beszéled ki a párodat anonim ebereknek, nem pedig leültök és elmondod neki, hogy mi a bajod.

Mondjuk én úgysem tudhatom, mert kis tini vagyok, nekem barbikkal kéne játszanom a homokozóban, ugye?:D

2018. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
92%
Így, hogy írod a részleteket, nem normális. De mondjuk ezt előtte kellett volna megbeszélni, mielőtt odaköltözött. Miért nem beszéltétek meg, hogy mennyit fog beleadni, hogy a 20-25 ezer nagyon kevés? Így össze se kellett volna költözni.
2018. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
37%

A 24-es válaszoló, #kisbarbivaljátszótini , teljes mértékben leírta a lényeget. Én is adok haza :)


23/F

2018. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Alexa890610 ***** válasza:
100%

A szülők havi szintű támogatása anyagilag, akkor tekinthető normálisnak, ha van miből.

Nos a párod részéről ez nem normális, hiszen ő olyan áron támogatja a szüleit, hogy ennek következtében ő maga is eltartásra szorul.


Jelentem, itt Te vagy az egyetlen aki nem normális!!!


Hogy vagy képes eltartani egy felnőtt hapsit???


Én megmondanám hogy vagy beleadja a közösbe a ráeső részt vagy mehet haza támogatni a szüleit véglegesen!

2018. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
84%

Mióta elköltöztem otthonról, anyám kilószámra lát el minket ennivalóval, tartós élelmiszerrel, ilyesmikkel. Mikor rendezgettük az albérletet, adtak egy csomó berendezési tárgyat.

Nyilvánvaló, hogy időnként mi is bevásárolunk nekik ezt-azt. De nálunk ez ilyen kölcsönös dolog.

2018. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy beszélsz a párodról és az anyjáról aki megszülte és felnevelte, az valami undorító. Igazad van abban, hogy első körben egyenlően kellene beleadnotok a költségekbe és a fennmaradó összegből jótékonykodjon. Tényleg igazad van. De ahogy itt beszélsz róla, és az anyjáról, hogy meghalhatna már....szakíts vele és kész. Nagyon gáz vagy. Ő meg kihasznál. Szép kis pár.
2018. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
49%
A pároddal jár az anyós és az após. Ha utóbbiak nem kellenek az életedbe, akkor szakíts! Most még választhatsz.
2018. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!