Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ha választani kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha választani kell, kihez mentek haza szívesebben : szexi és ápolt feleség vagy szuper háziasszony?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem zárja ki egymást a kettő,de mi van , ha munka és gyerek mellett nem tud a párotok szexi nő és szuper háziasszony lenni, mert egyszerűen nincs ideje mindenre.

A szexi ,ápolt feleségnél sem arra gondolok , hogy otthon egy porszemet se töröl le ,hanem arra,hogy néha nincs tökéletes rend vagy mindennap frissen főtt étel.Viszont cserébe nő tud maradni és törekszik kettesben töltött programokra is.



2018. aug. 5. 10:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit,köszönöm mindenki válaszát:) Sajnálom ,ha valaki(k) lepontoztak.

Nincs semmi probléma a magánéletemmel,csak a környezetemben is megosztó ez a kérdés.Páran 'elítélnek ' ,hogy magamra is fordítok időt gyereken,házimunkán,munkán kívül.Jó tanácsként már azt is megkaptam,hogy inkább mindennap vasaljak,főzzek,stb ,mert ezzel tudom megtartani a férjem.Szerintem ez nem így működik,kíváncsi voltam ' külsős ' véleményekre is.

2018. aug. 5. 21:02
 22/23 anonim ***** válasza:
9%

Elnézést!


Akkor végképp nem értem, milyen alapon nyilvánították valakik egységesen "nem hasznosnak" a feministák sztereotip férjképének ellentmondó véleményeket.

2018. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindkettőnek megfelel.

Ugyanis dugópajti otthonra nem kell, ha csak háziasszony akkor arra ott az anyám és hazaköltöznék :-D

2018. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!