Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ha választani kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha választani kell, kihez mentek haza szívesebben : szexi és ápolt feleség vagy szuper háziasszony?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem zárja ki egymást a kettő,de mi van , ha munka és gyerek mellett nem tud a párotok szexi nő és szuper háziasszony lenni, mert egyszerűen nincs ideje mindenre.

A szexi ,ápolt feleségnél sem arra gondolok , hogy otthon egy porszemet se töröl le ,hanem arra,hogy néha nincs tökéletes rend vagy mindennap frissen főtt étel.Viszont cserébe nő tud maradni és törekszik kettesben töltött programokra is.



2018. aug. 5. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Szexi ápolt. Takarítani én is tudok (igen, a híres szaros alsogatyát is el tudom helyezni a mosógépben :D ).
2018. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%

#10

Oh, kihagytál valami nagyon fontosat! Egy szexi, sportos, életvidám, NEM FEMINISTA feleségnek örülne mindenki. Tehát, olyannak, aki azzal kezd mondatot, hogy "2018 van", és azzal fejezi be, hogy "nem leszek a pótanyukája", garantálom neked, hogy senki nem örülne.

2018. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
Még akkor se, ha egyébként nem pótanyukát keres, mivel a férfiak 99%-a nem pótanyukát keres, ezt csak a feminista propaganda harsogja.
2018. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
#12 Lehet, hogy te egy pótanyukának örülnél, aki főz rád meg takarít, mint egy cseléd, de szerencsére van bőven olyan férfi, akinek erre nincs szüksége, mert magától is tud főzni, takarítani. Sőt, az eddigi barátaim jobban szerettek főzni, mint én. Szóval ne általánosíts, mert nem mindenki rekedt meg egy 12 éves szintjén.
2018. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%

#14

Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy GRRL PWRR, meg hogy I have the pussy, I make the rules. :D:D:D

Egyébként pont az előbb írtam, hogy a férfiak 99%-a NEM keres pótanyukát (én sem), ezt csak te gondolod. De aki már eleve így kezdi a beszélgetést, hogy "2018 van, nem leszek a pótanyád", anélkül, hogy bármit tudna rólam, azzal én szóba se állok.

2018. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

#15


Milyen beszélgetésről beszélsz? Egy kérdéshez írtam választ, véleményt, nem egy randi indító szövegét írtam le :D Vagy szerinted én úgy ülök le egy randin, hogy “szia, xy vagyok és nem leszek a pótanyád mert 2018 van”. Tök valószerű.. :D

2018. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
És sajnos nem igaz, hogy a férfiak 99%-a tudna és hajlandó is lenne takarítani meg főzni. Nagyon sok a lusta disznó, bár én ilyen igénytelenekkel nemis kezdenék :D De honnan szedted ezt a 99%-os statisztikát, beszéltél a világ összes férfijával vagy mi?
2018. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Egyikhez sem, ha nem tudnak meleg otthont biztosítani.
2018. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Meleg otthon? Tehát ő fizeti a Főtávot?


Amúgy aki nem feminista nőt akar, az olyat akar, aki kevesebbnek gondolja magát a férfinál? Lehet, hogy vonzó, én mondjuk nem akarnék olyan pasit, aki kevesebbnek gondolja magát nálam vagy másnál.

2018. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Legközelebb, ha nyomja valami a lelked, ne költői kérdés formájában próbáld kibeszélni.

Ellenkező esetben sokan hajlamosak időt fordítani rá és őszintén válaszolni.

Látom, hogy nagyon fáj valami, és sajnálom is, de hidd el, ismeretlen emberek párkapcsolatról alkotott véleményének lepontozása teljesen értelmetlen, és nem segít magánéleteden.

:(

2018. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!