Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális, ha lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lassan egy éve vagyunk együtt,3 hónapja együtt vagyunk és pénzt csak kizárólag kölcsönbe ad?

Figyelt kérdés
Én költöztem a házába,nem vagyunk közös kasszán. Hol ő vásárol, hol én. Ebben a hónapban kicsit megszorultam, sajnos az összes félretett pénzem elmemt egy nagyobb kiadásra. Most gyógyszert kellene vennem magamnak, és azt mondta ad pénzt rá , de csak kölcsön. Egyébként ha megyünk valahová, vagy valahol eszünk, meghív.

2018. aug. 27. 16:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%

Mi volt az a nagyobb kiadás?

Milyen gyógyszerre kellett a pénz?

2018. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
40%
Eloszor is egyutteltek vagyis ez egy komolyabb kapcsolat kovetkezo szintje. Az egyuttelesnek alapveto szabalyai vannak ha en valakivel napi szinten megosztom az eletemet akkor mindent megosztok vele ahogy o is velem nem csak anyagiakban hanem mindent. Tarsak vagytok s az alap ugy gondolom ha bajba van a masik akkor segitek.Ez nem is kerdes meg mi az h kolcson plane ilyen piti dologra egy olyan dologra amire szukseged van! Ez szamomra vallalhatatlan lassan 10 eve elek elettarsi kapcsolatban de ilyenrol eletemben nem hallottam.Ha a parom bajban van esetleg atmenetileg nem lenne keresete nem kerdes h amire szuksege van pl gyogyszer en allnam majd megleszunk vhogy hisz azert is vunk egymasnak h joban rosszban. Meg egyatalan milyen ferfi az ilyen? Undorito.
2018. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
S ezek lesznek vmikor csaladfenttarto csaladfők.A FÉRFI csupa nagybetűvel.😂😂na a legtobb komoly egzisztenciával rendelkezo Nő ezert..is van egyedul.
2018. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem normális. Még nem laktok együtt túl sok ideje, lehet nem akarja, hogy ebből rendszer legyen. Meg végül is külön kasszán vagytok, tehát valahol jogos.

De függ attól, mire ment el minden pénzed, hogy nem maradt "vésztarzalékod" sem, meg nekem az is szúrja a szemem, hogy minden programra ő hív meg. Én nem gondolom, hogy ez fer lenne, hogy mindíg hagyod, hogy ő fiezessen. Lehet, hogy így összességében már kicsit "lehúzásnak" érzi ezt a kapcsolatot, azért jött tőle ez a reakció.

Persze a pontosabb véleményekért jobban ismerni kellene a helyzetteket.

2018. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Az élelmiszert én fizetem itthon, és rengeteg pénzem elmegy rá! Havonta 70 ezer legalább, de csak azért ennyi, mert 12 órában dolgozunk, és munkahelyen is étkezünk.
2018. aug. 27. 23:38
 26/34 anonim ***** válasza:
44%
A kérdésben még úgy írtad felváltva vásároltok.
2018. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Uuuu de gáz... kölcsön ad pénzt gyógyszerre..mintha pár hónapja lennétek együtt kb.

Oké, hogy nem közös kassza, de van pofája visszakérni? Ne....

2018. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvánvalóan kamu kérdés, korábban már volt hasonló. A kérdező hiányos információkat ad, majd úgy csepegtet továbbiakat, hogy azzal megváltoztatja a saját megítélését, hülyére véve a korábbi válaszolókat. Jelenleg annyit tudunk, hogy gyógyszerre nem maradt pénz egy nagyobb kiadás miatt. Ez lehet akár egy iPhone 8 és egy esemény utáni is. Míg be nem bizonyosodik az ellenkezője.
2018. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Ő is szokott vásárolni, de leginkább én, helyesbítem.

Azt mondta, ne adjam vissza a pénzt, tegnap beszéltünk erről. De már dacból is vissza fizetem.

2018. aug. 28. 10:06
 30/34 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi az a gyógyszer... mert nekem pl. 10 rongy/hó, azt nem várnám el, hogy kiperkálja, főleg, ha amúgy meghív ideoda.


29n

2018. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!