Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális, ha lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lassan egy éve vagyunk együtt,3 hónapja együtt vagyunk és pénzt csak kizárólag kölcsönbe ad?

Figyelt kérdés
Én költöztem a házába,nem vagyunk közös kasszán. Hol ő vásárol, hol én. Ebben a hónapban kicsit megszorultam, sajnos az összes félretett pénzem elmemt egy nagyobb kiadásra. Most gyógyszert kellene vennem magamnak, és azt mondta ad pénzt rá , de csak kölcsön. Egyébként ha megyünk valahová, vagy valahol eszünk, meghív.

2018. aug. 27. 16:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%

Ennek mi köze a megcsaláshoz?

32/f

2018. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%
Azért adott helyzetet nagyban befolyásolja, hogy mire ment el az összes félretett pénz. Mert ha pl. olyasmire, ami nem lett volna okvetlenül szükséges, akkor szerintem én sem tennék másként, mint ő.
2018. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
23%
Még nincs egy éve, hogy együtt vagytok, de már elkezdenéd a pénztel való lehúzását... mi lenne később?!
2018. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%
Na kérdező, jól képett kaptál az átlag sz*rrágó férfiemberekről.
2018. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos hogy nem kérném vissza a pénzt. Azért az a gyógyszer nem hiszem hogy olyan drága lenne. Gondolom a férfi kollégáinak fizeti a sört szó nélkül.
2018. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
Bass.zátok meg, én nem hittem el, de tényleg igaz, Magyarországon a nők 90 %-a gold digger! Csak meg kell nézni a pontozást, még fel vannak háborodva, aki azt írja, hogy ez a normális (mivel külön kasszán vannak!).
2018. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%

*Most gyógyszert kellene vennem magamnak, és azt mondta ad pénzt rá , de csak kölcsön.


Te még ez mellett az ember mellett vagy, és még kérdést is teszel fel róla? megérdemled a sorsod.


Az ember gyógyszerre sosem ad kölcsön, hanem örül ha segíthet, és odanyomja neked az egészségedhez szükséges dolgot. Függetlenül attól van/vagy nincs pénzed.

2018. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Normális, amennyiben nem gyógyszerre kell. A jelenlegi kapcsolatomban, mi nem élünk együtt, én is csak kölcsönbe adtam eddig a barátomnak, viszont ugyanúgy meghívtam programokra is, amiket én fizettem, ahogy ő is engem. Ja és én vagyok a nő 30 felett.
2018. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem normális. Ha egyenlőek vagyunk egy kapcsolatban akkor a kassza is külön van. Ha kiegészítő juttatást kell adjak neki, hogy az általa elvárt színvonalon éljen akkor én is elvárnák érte dolgokat.

De persze tudom, a férfi csak keresse a pénzt, a nő majd elkölti helyette. Ja és persze mocsok szexista férfiak, éljen a feminizmus.

2018. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

>nem vagyunk közös kasszán


Miért egyezel bele egy rendszerbe, ha nem vagy kibékülve vele? Miért csodálkozol azon, hogy a barátod betartja azt, amiben megegyeztetek? Ha bajod van a rendszerrel, miért nem beszéled meg vele, miért magadban kombinálsz?

2018. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!