Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális, ha lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lassan egy éve vagyunk együtt,3 hónapja együtt vagyunk és pénzt csak kizárólag kölcsönbe ad?

Figyelt kérdés
Én költöztem a házába,nem vagyunk közös kasszán. Hol ő vásárol, hol én. Ebben a hónapban kicsit megszorultam, sajnos az összes félretett pénzem elmemt egy nagyobb kiadásra. Most gyógyszert kellene vennem magamnak, és azt mondta ad pénzt rá , de csak kölcsön. Egyébként ha megyünk valahová, vagy valahol eszünk, meghív.

2018. aug. 27. 16:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%
Ja, már helyesbítesz,mert nem értettünk veled egyet... nagyon gáz vagy.
2018. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Kb 20 ezer Ft a gyógyszerem.
2018. aug. 28. 17:35
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez a fogamzásgátlód? Mert azt lehetne felesben fizetni, ha már nem vagytok közös kasszán, elvégre mimdkettőtök érdeke, hogy ne legyen gyerek.
2018. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban nem normális. Egy párkapcsolat a másik támogatásáról, a közös teherviselésről is szól. Mind anyagi, mind lelki értelemben. Ti még nem vagytok ezen a szinten, csupán együtt éltek. Az összeköltözés kevés egy párkapcsolathoz, de jó indulópont. A jól működő párkapcsolat kialakulásához idő (is) kell. Légy türelemmel. Még nagyon "frissen" költöztetek össze. Egy év múlva már nem lesz téma ki viseli a gyógyszerköltséget. Remélhetőleg.
2018. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!