Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok férfi miért tekint úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért tekint úgy a barátnőjére /feleségére mintha az egy bejárónő lenne? Miért alapvető dolog hogy a nő főz mos takarít rá mintha a férfi egy szállodában élne?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha a férfi is kivenné a részét a hazimunkabol és nem úgy viselkedne mint egy gyerek akit ki kell szolgálni?

Egy felnőtt ember képes magát ellátni és nem a másikra vár

Tudom ferfiak egy rétege csak ilyen de azok miért teszik ezt? Úgy hogy mindkét fel dolgozik


2018. nov. 20. 14:00
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%
Bizony 19-es, az átlag városi panellakónak kifejezetten nagy probléma, hogy ki ás, kapál és takarmányoz.
2018. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%

A volt páromnak is problémát okozott a főzés,mosás,takarítás egy 34 négyzetméteres lakásban úgy,hogy évekig nem volt munkahelye és én fizettem mindent.

Majd ráérek megsajnálom....

2018. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
15%

#13. Ha a hasonló válaszokra gondolsz, mint az enyém, akkor biztosíthatlak, hogy nem a szakítást sugallom. Az általad felvázoltakból indulok ki én is, magyarán, ha csak ez van említve, akkor feltételezem, hogy minden más tökéletes. Arra próbálok ilyenkor inkább rávilágítani, hogy ha az ember belátja, hogy ez, ha az egyetlen negatívum egy kapcsolatban, akkor igazán eltörpülhetne a pozitívumok mellet, ha a szakítás nem opció és a másik sem tud vagy akar ebben változtatni. Ellenkező esetben más sztereotípia alapján én boldogan költenék akár fél-egy millió forintot is egy nőre és keresném a kedvét mindenbe, ha egyébként rajongásig szeret, ezt ki is mutatja és mindent megtesz értem/értünk. Ennél lényegesen kevesebbet keresek az igaz, de megtalálnám a módját, mert egy ilyen társnak aki mindent megtesz értem, szeret és normális velem emellé, azért én is mindent megtennék és megmozgatnék minden követ, hogy mosolyt csaljak az arcára. Ezért vagyok meglepve, hogy egy ilyen horderejű dolog, mint a háztartásvezetés (kapcsolatok/együttélés) egyéb területeihez képest akkora jelentőséggel bír, hogy úgy hivatkoznak rá egyesek, mintha a sátántól való lenne...legalább is, ha nekik kellene azt elvégezni ;)

32/f

2018. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
21%
Nem vágom... ha a nő csinál mindent a barátja helyett, az a férfi hibája, mert kihasználja szegény nőt, ha meg történetesen a férfi csinál mindent a barátnője helyett, az szintén a férfi hibája, mert milyen ostoba meg papucs... hol a logika?
2018. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
33%

Amelyik nő úgy érzi,hogy bejárónőnek használják,miért nem nyitja ki a száját és közli a párjával a problémát?

Mindent meglehet beszélni.

A férfiak hajlamosak egy idő után elkényelmesedni egy kapcsolatban.

A mai nők nagy része pedig az okostelefon elött éli az életét,mert a facebook és az instagram posztolás valamint a barátnőkkel való egész napos csevegés a legfontosabb dolog lett az életükben ezért otthon már sajnos nem jut idő másra.

Tisztelet a kivételnek....

2018. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
88%

"Nem főzök, mosok, takarítok! A feleségem nem megy a kertbe ásni, kapálni, nem hoz takarmányt az állatoknak, nem javít, szerel semmit. Mondjátok már meg, hol itt a gond???!!! Van az ő és van az én feladatom, ennyi!"


Hjaj hagyjuk már az ilyen szokásos mantrákat. Most is a földekről osztod az észt? A nagymamám, a barátom nagyanyja is kapált, az ex-barátom édesanyja is végzett kerti munkát, foglalkozott az állatokkal. Vagy szerinted a megözvegyült kertgazdálkodással is foglalkozó nők mit csinálnak?

Mellette dolgoztak és házimunkát is végeztek, mert ez is rájuk maradt.

A legtöbb helyen szerelőt hívnak.

Azt már nem is írom le, hogy pl. anyám mennyi fizikai munkát végez hatvan felett rendes munkahely mellett, miközben a fiútestvérem otthon döglik. Mi segítünk neki, ha tehetjük.


Én el szerettem volna kerülni ezt a sorsot, és normális férfit választottam magamnak, aki nem retteg babonásan a házimunkától.

2018. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
39%

"Én el szerettem volna kerülni ezt a sorsot, és normális férfit választottam magamnak, aki nem retteg babonásan a házimunkától."


Ugyanezt ajánlhatod akkor a kérdezőnek is...

2018. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
78%

"ha a nő csinál mindent a barátja helyett, az a férfi hibája, mert kihasználja szegény nőt, ha meg történetesen a férfi csinál mindent a barátnője helyett, az szintén a férfi hibája, mert milyen ostoba meg papucs..."


Miért nem lehet megosztani a munkát? Miért kellene egy embernek (bármelyiknek) kettő helyett dolgoznia?

2018. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
59%

Anya mindent megcsinált körülöttem. Még a vacsit is az ágyba hozta.


Én bevásárolok, főzök és mosok. Mostanában nem nagyon takarítok, mert otthon van a feleségem a lányommal, de régen abban is segítettem.


28F

2018. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
23%

#28. Megosztani csak úgy lehet a feladatokat, hogy mindennek a felét csinálja mindenki vagy úgy is, hogy a teendők öszességét felezik meg és a rájuk eső hányadot csinálják meg teljes egészében? Olyat akkor lehet, hogy örökbefogadtok, (csak mert a férfi nem tud szülni) és a hapsi vezeti a háztartást, foglalkozik a gyerekkel, te pedig dolgozol annyit, amennyiből hármótokat eltartod mondjuk? Vagy tök mindegy ki mit csinál, csak grammra pontosan, patikamérlegen ki legyen mérve minden teendő, hogy még csak fel se merülhessen senki emberfiában, hogy nem ugyan azt, ugyan addig, ugyan olyan intenzitással és lelkesedéssel csináltátok.

32/f

2018. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!