Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok férfi miért tekint úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért tekint úgy a barátnőjére /feleségére mintha az egy bejárónő lenne? Miért alapvető dolog hogy a nő főz mos takarít rá mintha a férfi egy szállodában élne?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha a férfi is kivenné a részét a hazimunkabol és nem úgy viselkedne mint egy gyerek akit ki kell szolgálni?

Egy felnőtt ember képes magát ellátni és nem a másikra vár

Tudom ferfiak egy rétege csak ilyen de azok miért teszik ezt? Úgy hogy mindkét fel dolgozik


2018. nov. 20. 14:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

"Amelyik nő úgy érzi,hogy bejárónőnek használják,miért nem nyitja ki a száját és közli a párjával a problémát?"


Mert ilyenkor a pasik csak simán előhúzzák a "hiszti" vagy "sárkány" kártyákat és máris ők az áldozatok és a nő a szar.

2018. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
13%

"Mert ilyenkor a pasik csak simán előhúzzák a "hiszti" vagy "sárkány" kártyákat és máris ők az áldozatok és a nő a szar." Miután a nők általában arra bíztatják egymást, hogy legyen egyéniség, ne mások véleménye formálja őt, álljon ki magáért és ne elégedjen meg a" másodhegedűs" szerepével, akkor egy ilyen apróság, mint a párja véleménye miért befolyásoló vagy visszatartó tényező? Meg kell mondani, hogy "Nem cica, ez egy kérés volt amit megfogalmazás feléd, melyet szándékod szerint, teljesíteni fogsz nekem vagy nem fogsz teljesíteni nekem. A választás rád van bízva, az meg rám, hogy miként reagálom le, de abban biztos lehetsz, hogy le fogom. Kezdjük? /itt egy mosoly, rezgő pillák/" aztán csudát látnátok.

32/f

2018. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
17%

Megfogalmaztam feléd*

32/f

2018. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy ezt mindkét nemnek javaslom veszekedés helyett.

32/f

2018. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
21%

Én is szeretem, ha a lány mos, főz, takarít. De ha tudok segítek. Meg szeretek takarítani is, de igénylem valahogy, hogy házias szorgos barátnőm legyen. Persze nem várom el, hogy egyedül csináljon bármit is, bármibe segítek amibe csak tudok.

21/f

2018. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
30: a férfiak többsége nem tart el három (vagy több embert) csak amíg az anya otthon van a gyerekkel. Az alapállás az, hogy mindkét fél dolgozik. Akkor pedig a házimunka is közös kell legyen. Ennyi és nem több.
2018. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
11%

Nem a férfiak többségéről beszéltem, hanem felvázoltam egy példát, amibe érdekel, hogy belemennél-e. Ez a példa játszódjon egy olyan magyarországon, ahol a megélhetés ugyan ennyibe kerül, te pedig heti 5x 6-14-ig havonta 1 millió forint havi fizetésben részesülsz.

Elmennél dolgozni, miközben a férjed neveli a gyereket, mos, takarít és meleg ebéddel vár ? Igen vagy nem ? :)

32/f

2018. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elnezest hogy csak most tudtam irni , dolgoztam

Sokat gondolkoztam ezen és azért kerdeztem meg ,érdekelt ki hogy látja ezeket és hogy mi lehet ennek az oka

Köszönöm meg egyszer

2018. nov. 20. 20:42
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem saját tapasztalatból kerdzetem, csak egy két ismerősnel barátnal ezt látom és nem értettem az okát
2018. nov. 20. 20:43
 40/47 anonim ***** válasza:
47%

37: természetesen nem. Mi a fenére használnák az 1 millió forintot ha egyfolytában dolgozom? Fordítva sem tudnék így élni, egy ilyen kapcsolatban, se nőként, se férfiként. Úgy van értelme, hogy mindketten dolgozunk, mindkettőnknek van saját pénze stb. Persze a gyereknek jár az a 3 év otthon, de akkor az anyjára van szüksége, biztos nem adnám oda senkinek, ahogy a sajátomat sem adtam. Mondjuk én még nem találkoztam olyan apával akire rá lehet bízni kisbabát és ki is bírja vele álló nap, de biztos van olyan, az én férjem nem olyan volt.

Szóval vissza az alap tézishez: nem mennék bele. Dolgozzunk mindketten, mert én is független ember vagyok és ő is. Nem vagyunk cselédek.

2018. nov. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!