Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözès, ha a barátnô...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözès, ha a barátnô hozza a macskàját?

Figyelt kérdés

A baràtnömmel összeköltözünk tavasszal ès szeretné hozni az ivartalanított macskáját. Lakásban élek, allergiàs vagyok a macskaszörre, ezèrt nehezen tudom elképzelni, hogy hosszù távon ne legyen valami problémám. A barátnôm alapnak veszi, hogy a macskát hozza. Plussz eddig a macska a barátnôm szüleinek családi hàzànál élt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet? A barátnôm nagyon szereti a macskát, ô neveli 8 éve. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem jò ötlet, hogy a macskát is hozza?

Köszönöm a vàlaszokat.


2018. dec. 26. 12:05
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
98%

Az a helyzet, hogy nem is értem hogyan jutottatok idáig... Eszem ágában sem lett volna egy olyan férfival szorosabbra fűzni a viszonyt, akinek valamilyen szempontból nincs rendben a macskám. Szeretem, az enyém, felelősséget vállaltam érte, amikor befogadtam, egy pasi miatt sem fogok megválni tőle.

Ebben a történetben nincs jó és rossz. A te indokaidat is meg lehet érteni és az övét is. Nem egymásnak vagytok teremtve.

2018. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
37%
Szeretem a macskámat, de a páromat valahogy jobban szeretem, és ha allergiás lenne a macskámra, én nem kényszerítenék rá rosszulléteket/gyógyszereket a saját otthonában. A macska mehet a szülőkkel, eddig is velük élt, aztán lehet látogatni minden hétvégén. Mondd meg a barátnődnek, hogy nagyon allergiás vagy rá és képtelen lennél ezt hosszútávon elviselni, és sajnálod, de nem tudod befogadni a macskát. Nem rosszindulatból, hanem azért, mert minden napodat elcseszné az allergia és így nem lehet élni. Állj a sarkadra és fogalmazz egyértelműen!
2018. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
76%

Le lehet pontozni,de én nem költöznék a macskám nélkül.Az enyém is kb egy évtizede van velem, családtag.

Nyilván a párom is családtag és szeretem, de nem mondanék le a macskámról.És nem is tudnék olyannal együtt lenni,aki elvárná ezt tőlem!

Nincs gyógyszer erre az allergiára?

2018. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
39%

Azért durva, hogy a feltételezett életetek szerelmére, a jövendőbeli gyermekeitek apjára, a család egyik pillérére azt mondjátok: Inkább a macskám.

A macska mit tett le az asztalra?

A férj mit ad egy nőnek? És nem az anyagiakon kell lovagolni, hanem a szereteten, orgazmuson, biztonság érzésen...


OMG emberek, mi van veletek? A macska meg fog murdelni, de a férjetek azért valószínű túléli a macskát...

2018. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
84%

Nekem fontos a haziallatom (kutyam van) nem a kutya kérte hogy hozzam kerüljön. Nem tudnék és nem is akarnék le mondani róla

Miért lenne jó hogy utána a “párom” hibáztatom és okolom hogy nincs

Gyereket nem szeretnek , szóval nalam nem lesz senki apuka

Nem tudnám eldobni a kutyam egy múló szerelmért ami vagy megmarad vagy nem . Nem hiszek olyan dologban hogy életem szerelme. Nagyon össze költözni sem szertek. Szeretem a saját terem.

2018. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
79%
Nem várok olyat a férfitól hogy tartson biztonságban. Felnőtt ember vagyok nem a gyereke. Saját magamnak teremtem ezt meg. Orgazmus.. hat én ezt férfi mellett egy kezemen meg tudom szamolni hányszor éltem at. (Maradok az önkielegitesnel ott garantált az orgazmus)
2018. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
11%

Látom itt kutyás macskás nők ülnek a gép előtt, akik a nagy egyenjoguságban szenvednek. :D

Nem kell szülni, nem kell család, a macska majd szeretget, és elviszi a nemlétező gyereket oviba, majd a nemlétező unokákat várhatod karácsonykor, vagy a 12x ellésű macska családot eteted, miközben fotózod a kutyaiskolában magad, hogy milyen erőleépés volt az életed, miután a kutyád már végre szót fogad neked... Aha értem!

Nincs több kérdésem, a macska való nektek!

2018. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden nőnek az a vágya álma hogy szüljön gyereket ,iskoláztassa , nevelje és ami ezzel jár még. Én sem vagyom ezekre. Nem akarok nem is fogok szülni. Kutyamra soha nem néztem úgy mintha a gyerkem lenne. Egyszerűen szeretem az én felelősségem

Egy férfi miatt nem dobnam el. Nem értem miért baj hogy nem várok ilyen hülye elcsépelt dolgot hogy tartson biztonságban . Nem egy ne bánts virág vagyok akit biztonságban kell tartani. Ez egy bolygó nem létezik biztonság.

2018. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
55%

Ha mondjuk születne egy gyerekem, akiről kiderül, hogy allergiás a cicákra, akkor nyilván ilyen esetben nagy szívfájdalommal és zokogva, de megszabadulnék a cicától, mert ugyan felelősséget vállaltam érte, a gyerekért is ugyanezt megtettem, és mondjuk itt a fontossági sorrend azért elég evidens. Viszont a párom tudom úgy, tudatosan választani, hogy vagy elfogadja és együtt tud élni a macskámmal, vagy nem, ez utóbbi esetben nem lesz a párom. Helyzetfüggő, megkérdezném, hogy gyógyszer vagy hasonlók mellett együtt tudna-e élni a cicával, de ha nem, akkor felesleges összeköltözésen agyalni, mert nekem gyerekkorom óta társam egy macska, hiányzik ha nincs mellettem, igényem van a kis doromboló szőrös popójára. Párt választhatok (és választottam is) olyat, akinek ez ugyanígy igénye, ez szabad döntés kérdése. A cica viszont nem választhat, ő ugyanolyan védtelen, felelősséggel járó kis életke, mint a gyerek- igen, számomra a macskám nyíltan vállalva gyerekpótlék, szóval már csak emiatt sem tudnék lemondani róla, ez van.


Viszont esetetekben (efölött valahogy sokan átsuhantak) az, hogy a szülők is eladják a családi házat és költöznek lakásba, nehezíti a helyzetet. Valóban könnyebb lenne azt mondani, hogy maradjon az eddig megszokott helyén a cica, neki az jobb (amúgy nem feltétlenül, nagyon tudnak ám személyhez is ragaszkodni), de ez nem alternatíva, szóval ezen kár is lovagolni. 8 éves macska még annyira nem öreg, még bőven van mozgásigénye, még akkor is, ha ivartalanított (19 évig élt az első cicám, az utolsó 1-2 évét leszámítva pontosan ugyanolyan aktív volt, mint az első 1-2ben, az ivartalanítás nem sokat változtatott a dolgon), és ha eddig hozzászokott hogy keresztül-kasul járhatja a világot, akkor nagy törés neki egy kis panelbe beszorítani. Fajtától is függ persze, jelenleg perzsa macskám van, őt ugyan kölyökkorától kezdve lakásban tartom, ehhez szokott hozzá, neki ez a 60 nm az élettere és abszolút elegendő neki, a nap 99%-ában amúgy is csak a kanapén alszik, de mondjuk egy utcai koktél menhelyi cicus vagy egy Main Coon már kicsit sem való lakásba, akármennyire is megpróbáljátok telepakolni mindenféle cicajátékkal meg építetek neki a falra polcokat, amiken bóklászhat. A macska szempontjából mindegy lenne, hogy a szülőkkel megy lakásba vagy veled, neki bárhogy is nézed, mindenképpen rossz lesz. Szóval ez ebből a szempontból nem érv, bár mondhatod azt, hogy legalább csak az egyikőtöknek legyen xar, ha már egyéb opció nem létezik.

Mondjuk az nem a barátnőd megítélése, hogy milyen allergia komoly és milyen nem, nyilván én sem örülnék neki, ha a saját otthonomban folyton-folyvást nem tudnék lélegezni vagy álmomban megfulladnék, mert a macska odafeküdt mellém éjszaka aludni. Ha te elég súlyosnak ítéled, akkor inkább ne költözzetek össze, és így mindketten jól jártok.

2018. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
85%

Orgazmus, biztonságérzés😂😂😂

Biztonságban vagyok férfi nélkül is.

A férfiak nagy része pedig orgazmus közelébe sem juttatja a partnerét.

Durva, hogy azt gondoljátok, hogy nélkületek nem lehet boldogan élni.

2018. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!