Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 11/60 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

"mindent együtt tervezünk gyerek szobát rajzolt meg alaprajzban a közös házunkhoz gyakran beszél arról hogy ő két fiút szeretne tőlem stb..."

Színtiszta kamu is lehet egészen addig, amíg fel nem épül a ház a gyerekszobával és meg nem fogan a 2 fiúgyermek.

Ne legyél azon nők egyike, akiket évekig etettek, majd elhagyták egy olyan nőért, aki fél éven belül menyasszony lett. Őszintén beszélgess el vele erről, és ha a megbeszélt időn belül nem lesz esküvő, akkor lépj le, mert csak ködösít.

2019. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Igazából lassan ott tartok hogy 3. évünket ha betöltjük kijelentem hogy mostmár ne kérje meg... mert ha ennyi idő után nem jutott eszébe akkor megszokásból/ kötelezettségből már ne.. ez a szerelmes korszakban a legszebb.. főnököm meg neki ad igazat mert felhozza hogy a közös ismerőseinket megkérték fel év után és mindig meg csalják egymást stb hogy ne ez legyen a mérce .. de olyan nehéz elvonatkoztatni..
2019. dec. 27. 18:07
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Az alompar fogalom szamomra nem merul ki annyiban, hogy helyes, a fotokon jol mutato, divatos szep emberek vagyunk.


Ha "alompar" vagyunk, akkor tudunk egymassal kommunikalni.


pl. epp a 2 fiugyereket es a haztemat ecseteli es megszolalsz:

" Te, Bela, ez marha jo, de ezek elott ossze kellene kotni az eletunket. Mit gondolsz, a kozeljovoben erre mikor lenne esely? Vagy annyit arulj el, tervben van?"


Alompar Bela pedig jo esetben egy sejtelmes mosollyal csak annyit mond, hogy "van"..aztan megkeri a kezed par hettel kesobb.

2019. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem el, hogy 28 éves vagy. Ezt a viselkedést jellemzően 18 éves korig kinövik az emberek. Micsoda hisztit vágtál le itt ismeretlenül is. Eszem megáll.


Ha olyan álompár vagytok akkor miért nem beszéltetek már arról kinek mi a terve? Jaah, hogy nagy kamu az egész, bocsánat.


Ez alapján biztosa nem kérném meg a kezedet, de szakítanék is veled, mert te még gyerek vagy.


29F (nem mellesleg házas)

2019. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
33%

Úristen! Az ilyen követelőző, idióta picháktól mentsen meg a Jóisten minden férfit!

Ha meglesz az eljegyzés, majd hisztizel a gyerekért. Ha meglesz a gyerek, vergődsz a kistesóért, stb, stb, stb.

2019. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
88%
A ferfiak nagyon sokat kepesek hazudni a fix p*nciert.
2019. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
15os! Mindenben mellette álltam és állok úgy érzem ennyit megérdemelnék! Igen is rosszul esik hogy miért nem érdemlik annyit mint más nő ??
2019. dec. 27. 18:14
 18/60 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%
Én sem fogok gyereket szülni házasságon kívül soha. El lehet lenni addig, mint a befőtt, de ha az én életem az övéhez lesz kötve 1-2 kölökkel, akkor az a minimum, hogy komolyan vesz, nem nézelődik más után, nem vár jobbra, hanem szépen elvesz feleségül.
2019. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
18 pontosan! Ez a minimum ha már szülök neki...
2019. dec. 27. 18:16
 20/60 anonim ***** válasza:
95%

Házasságpárti vagyok, és mindig elszomorodok rajta amikor olyan nőket látok (vagy olvasok itt róluk) akik életük legszebb éveit pazarolják el egy sehová sem tartó pasim-csajom kapcsolatra DE! nekem is fura ez a hiszti amit lerendezel.

Kommunikálni nem tudsz, nem vagy képes közölni az igényeidet és a jövőre vonatkozó terveidet képtelen vagy megbeszélni vele. Három éve se vagytok együtt, de már tombolsz a gyűrűért meg azért, mert nem karácsonykor kértek meg... most komolyan, 28 éves vagy és picsogsz a karácsonyi eljegyzésért, amin minden normális ember jót röhög. Valahol érthető, hogy már ketyeg a biológiai órád és lassan már teherbe kéne esned, de ezért ne a pasidat hibáztasd, hanem saját magadat. Házisárkány lettél, pedig még a 30-at se töltötted be. Miért venne el ilyen nőt?


Mit tennék a helyedben? Leülnék vele beszélni, elmondanám, hogy számomra mennyire fontos az eljegyzés/esküvő, és megkérdezném, vannak-e velem komoly tervei és ha igen, mikor szeretné meglépni. Ha pedig kiderülne, hogy évek óta hiteget meg madárnak néz, szakítanék vele, hogy ő is és én is találhassunk olyan társat, akivel egyeznek a terveink a jövőre nézve.

2019. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!