Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
96%
Kommunikalni se tudtok, hova hazasodnatok? Az irasodbol nekem az tunik fel, hogy neked alapjaiban veve van gondod a sajat kommunikacioddal, mert nem erzed a kulonbseget kozlesi modok kozott. Aközött, hogy leülsz es elmondod a parodnak, hogy 'Dragam, en az eletemet, a csaladalapitast hazassagban kepzelem el annak rendje es modja szerint' es akozott, hogy 'Most mar el kene venned, eljegyzest akarok!' oriasi kulonbseg van. A hazassagok nem csak ugy megtortennek am.. Hanem ket felnott leül megbeszelni, hogy ki, mit szeretne es mikor a kapcsolat egy szakaszaban (nem, ez nem konyorges, a felnottek igy csinaljak. Ettol meg lehet teljesen meglepeteses, szuper romantikus eljegyzes). Aztan amikor latod, hogy a masik nem tartja magat ahhoz, akkor nem varakozni, sertodni, hisztizni kell, hanem tovabblepni.
2019. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
90%

"Igen is rosszul esik hogy miért nem érdemlik annyit mint más nő ??"


Nagyon buta vagy, már ne is haragudj. Az a fajta buta nő, akinek mindegy ki veszi el, csak elvegye valaki, hogy telesz@rhassa a facebookot az esküvői képekkel.

Esküvő után meg jöhet a pocaklakóprojekt, majd a napi 34748 poszt arról, hogy a gyerek mit eszik, mit iszik, hogy alszik, hogy ül a bilin, stb, stb, stb.


Láttunk már ilyet, ismerjük a fajtádat. Esküvő kell mielőbb, mert a Rozit is elvették már. Utána meg gyerek kell, mert Marinak már kettő is van....

2019. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Az előző párom 5 hónap után kérte meg a kezem egy nyaralás során. De nemet mondtam mert nem voltam szerelmes ... éppen ezért furcsa dolog a sorstól hogy akibe pedig fülig az vagyok, az 3 év alatt nem lép...0
2019. dec. 27. 19:12
 34/60 anonim ***** válasza:
73%
De hát még 3 éve se vagytok együtt, mi a fene bajod van? Engem például 3,5 év után kért meg a férjem, fuhh, mekkora mázli, hogy nem vágtam be a durcát 3 évnél. Mondjuk nálunk a kapcsolat legelején is szóba került, hogy mindketten szeretnénk majd esküvőt meg gyerekeket. És már a lánykérés előtt is beszélgettünk néha arról, hogy ki milyen esküvőt képzel el. Szerintem én volt, hogy konkrétan megkérdeztem, hogy "majd mi is össze fogunk házasodni?" Ti nem szoktatok a közös jövőről beszélgetni?
2019. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
30%

Akkor meg is van a megfejtés. Aki nem akar elvenni, az nem is fog megkérni.

Vagy neked eleg egy kierőszakolt, kényszer-lánykérés is? Mert ebből már csak max ennyi lehet...

2019. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
95%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD jézus isten

mi 10 éve vagyunk együtt, normálisan megbeszéltünk mindent. ti vagytok az "álompár" és nem vagytok képesen kommunikálni? biztosan nagyon jól megy köztetek minden.

2019. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
56%
szánalmas vagy egyébként. remélem nem vesz el, egy ilyen degenerált idiótát.
2019. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként az megvan, Kérdező, hogy nem az mérgezi meg a kapcsolatotokat, hogy sz@ros 3 év után nem vesz el az álompasid, hanem az, hogy idióta vagy?!

Ilyen erőszakos nőt ki akarna elvenni? Még az álompasi se.

2019. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
De neki nem mondom hogy vegyen el, magamba folytom.. miért lennék szánalmas mert vágyom vele egy esküvőre ?
2019. dec. 27. 19:42
 40/60 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem mondod el neki. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, ami nálatok nincs meg. Először ezen változtass és aztán mondj igent
2019. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!