Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Persze,,, csak legyen meg az érzés... hogy kimondhassam” a Férjem “
2019. dec. 28. 07:30
 52/60 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van, hogy nem kommunikaltam ezt fele kellően. Egyszerűen ha ez a téma jön le fagyok.. pl sokszor ismerőseink megkérdezik “na és mikor lesz nálatok esküvő?” És olyankor mindig csendben maradok nem bírok megszólalni és mindig ő válaszol valamit “pl eljön annak is az ideje” és látom hogy nézi a reakciomat de egyszerűen leblokkolok..
2019. dec. 28. 07:46
 53/60 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó hozzászólásod alapján arra gondolok, hogy azért nem kért meg, mert azt hiszi, nem akarsz esküvőt. A reakciód, amit leírsz, annak felel meg, amikor az ember nem akarja kimondani, hogy nem vágyik ilyesmire, és inkább hallgat. Így még jó, hogy nem próbálkozik lánykéréssel.


Hiszti és blokkok helyett szedd össze magad. Ha akarsz valamit ettől az embertől, akkor nyisd ki a szád, legyél végre felnőtt ember, és mondd meg, mit akarsz. A nevetséges ultimátumokkal, mesterséges határidőkkel, amikről nem is tud, nem mész semmire. Nekem két év után kérte meg a párom a kezem, de mi az első randin megbeszéltük, ki hányadán áll, és olyan fél év elteltével pedzegettem, hogy még mindig örülnék neki, ha elvenne. Én a másik véglet vagyok, nem azt mondom, de egy lánykérés, egy házasság nem kizárólag a férfi döntése. Mindkettőtök életéről szó van, ez nem egy lovagias gesztus, egy ajándék, ez egy közös döntés, amibe igenis van beleszólásod. És hadd mondjam el neked, hogy hiába rágtam a fülét nagyjából másfél évig a férjemnek, hiába hagytam elöl "véletlenül" gyűrűs katalógusokat, a lánykérés csodálatosan varázslatos volt, az esküvőt ő is akarta, nem csak az én kedvemért lépte meg, csak nagyon sokat segített neki, hogy biztosan tudta, mit akarok. Neked is ideje lenne összeszedned magad, és mondjuk mikor legközelebb már a babával jön, húzd ki magad, és mondd, hogy baba csakis esküvő után jöhet. Azzal mindent elmondasz, és még csak nem is vagy követelőző.

2019. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
84%
Ha legközelebb előhozza a gyerek-témát, akkor mondd meg, hogy csakis házasságba szülsz. Aztán, ha ezek után záros időn belül nem kéri meg a kezedet, akkor tudod, hogy a gyereket sem akarja olyan nagyon.
2019. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 Andi80018 ***** válasza:
91%
Vagy: mutasd meg neki a kérdésedet itt, akkor tuti rájön, mit akarsz :-D
2019. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 Noren1989 ***** válasza:
92%
#55, szerintem akkor màsra is ràjönne emberünk.
2019. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
38%
MENEKÜLJ! NEHOGY SZÜLJ GYEREKET!
2019. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem mondd meg neki h jöv nyáron péladul szeretned az esküvőt. Mashogy nem megy.

Az ilyen majd minden meglesz csak időhúzás.

2019. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 Andi80018 ***** válasza:
84%
56-os: na ja, biztos örülne a biológiai órás mondatának pl. :-D
2019. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a Kérdező Hölgy,ha eleve azért nem akarja ezt felhozni, hogy ne azért vegye el,mert mondta, akkor nyilván azt sem fogja mondani a következő babás utalásnál, hogy majd esküvő után! Mert szerintem az is olyan, hogy mintha azért tenné meg,mert mondta! Nem?

Én azért megértelek Kérdező és nem vagy könnyű helyzetben. Szerintem pont ez az igazi nőies viselkedés. Nem az,amit a videó közvetít, hogy adj ultimátumot! Ezt baromságnak tartom, elvégre ha valakit szeretsz azt házasság nélkül is szereted. Persze ha Kérdező 3 év elteltével emiatt Te lelépnél, ha ezt komolyan gondoltad, akkor az nem lehet igazi szerelem.

2019. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!