Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 21/60 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

kérdező: https://www.youtube.com/watch?v=XBxXXdxesJc

Nagyon hasznos! Nézd végig!

2019. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de a rokonságomban egy pár között ez 11 évig ment így. Akkor kérte meg a pasi, és addig mindegyikük a szülői házban lakott, nem is költöztek össze, szóval te jóval előrébb vagy.
2019. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként 30 felé már nem az eljegyzésen kellene hintáznod, hanem az "eskin".
2019. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Ollokezu Edward nagyon jó a videó! Köszönöm szépen ! Nem tudom, én valahogy úgy gondolkodom ha már én mondom neki hogy szeretném az úgy nem az igazi nem ez a “dolgok rendje “ .: de nagyon igaznak tűnik a videó csak azt sem szeretném hogy ultimátumot adjak mert elveszti az egész a varázsát.. mit gondolsz?
2019. dec. 27. 18:25
 25/60 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Már elveszítette a varázsát, mert azt mondod, hogy inkább meg se kérjen, ha eddig nem tette meg, és lehet, hogy csakazértis vissza fogod utasítani. Így legalább megkapod, amit akarsz.
2019. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az, hogy vokalizálod az igényeid, az nem feltétlenül vesz el a dolog varázsából, attól még nem azért kérne meg feltétlenül, mert te akarod. Ha nem is beszéltetek még erről, nem is tudja, hogy ez neked ilyen fontos, akkor mégis mit vársz tőle? Ő lehet, hogy nem tartja fontosnak a házasságot, de ha tudná, hogy neked az, megtenné a szükséges lépéseket.

Ha már házasságot szeretnél, gyerekeket meg ti vagytok az álompár, akkor erről igenis tudni kéne beszélni, az élet nem úgy működik, hogy hoppá, egyszer csak megkér anélkül, hogy tudna róla, mennyire fontos ez neked. Az meg biztos nem segít a helyzeten, hogy az utóbbi időben házisárkány vagy, és ő még csak azt se tudja, hogy miért.


Kommunikáció az alapja minden jól működő kapcsolatnak, legyen az házasság vagy bármi.

2019. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
0%

Mindket ferjem fel evvel a megismerkedesunk utan vett el felesegul.


Elotte evekig szorakoztak masik lannyal. Rajuk untak, kis legenyelet, aztan jottem en.

2019. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
96%
Nagy alompar ha azt se tudja hogy neked fontos a hazassag, és te se tudod ő mkt gondol erről
2019. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
94%

Megbeszéltem vele nyíltan, a férjem sem volt a lányokérős típus, de házasságot akart. 2 év és 10 hónap után már házasok is voltunk. Igaz eljegyzés nem volt, pláne nem ez a giccsparádé modoros és röhejes karácsonyi bohockodas, de a házasság fontos volt.


Ne haragudj, de ez a hiszti és vergődés gyerekes, ráadásul ahogy más is mondta, a legjobb éveidet vesztegeted, mert valami varázsra vársz meg gyerekeskedsz. Egyidősek vagyunk, házas, közös házzal, gyerekkel a hasamban, mert kinyitottam a szám. Javaslom az ilyen szituk megoldására a módszert.

2019. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
64%

3 év után álompár... :D

Kommunikálni se tudtok, fogalmatok nincsen egymásról, hol lennétek álompár? Az álompár ott kezdődik, hogy együtt vagyunk 10 éve és ezen kívül semmi nem számít mert mindennél jobban ismerjük egymást és körülményektől függetlenül, papírtól függetlenül egymás mellett állunk. Ti nem álompár vagytok, ti vergődtök egy szaros 3 éve se tartó járogatásban.

2019. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!