Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért vagy szánalmas, mert vágysz vele az esküvőre, ez az egyik legtermészetesebb érzés a világon. Az a baj, hogy nem mondod el neki, hanem magadba fojtod, mint valami hisztis 10 éves. Miért nem beszéltek erről?
2019. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért vagy szánalmas, mert vágysz az esküvőre, hanem azért, mert azért vágysz az esküvőre, mert körülötted mindenki mást elvettek már.
2019. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem is mer a kérdező erről beszélni vele. A videó hasznos. Bár így tettem volna 5 éve. ...
2019. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
30%

28 évesen 💩-s 3 év után úgy picsogsz mint az 5 éves lányom. 😂

9 év után kérte meg a kezem 6 éve vagyunk házasok. 🤭 Nem maradtunk le semmiről sem. Ő 17 én 18 voltam mikor összekerültünk. 15 éve vagyunk együtt.

Te is csak azért akarsz férjhez menni mert a szomszéd Rozikát már elvették semmi másért.

2019. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 Andi80018 ***** válasza:
71%
Nem tudom, de te valami lányregénybe képzeled magad, vagy mi? :-D Először is elég gáz, hogy 3 év vagy mennyi után arra sem tudsz válaszolni, mit gondol az embered a házasságról alapból. Ráadásul azt vágod, hogy 34 évesen semmi biológia óra nincs egy pasinál, mivel neki 44 évesen is lehet gyereke, viszont egy nőnek azért jó, ha 35ig bezárólag szül. Egyáltalán nem értem, hogy ez a megbeszélés miért nagy probléma. Én biztos mondanám neki. És ha még pl 3 évig nem mondja akkor 31 évesen felrobbansz, vagy tarkón lövöd szegény csáveszt? :-))
2019. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
23%

" Mit tennétek a helyemben"?

A helyedben én nem vàrnék erre 3 éve. Màr leléptem volna. Nincs baj azzal, ha a pasi nem akar hàzassàgban élni, de akkor egyszerűen nem egymàst keressük és kész.

Nàlunk 2,5 hónap utàn volt lànykérés meglepett, fél, 1 év körül szàmítottam rà, de ettől még tudtuk hogy összetartozunk.:) Így igent mondtam. 1,5 év kapcsolat utàn volt esküvő.

Ez a te döntésed. Én a helyedben nem vàrnék egy ilyen palira. Az ilyenek csak az igazit vàrjàk az épp aktuàlis baràtnő mellett, pont ezért nem köteleződnek el, majd lelépnek, és az új csajt 1-2 éven belül elveszik. Több baràtnőm is így jàrt sajnos.

2019. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Andi80018 ***** válasza:
78%
Egyébként én abban sem vagyok biztos, hogy az "álompasi" gyereket akar-e egyáltalán:-)Azt tudod, hogy szeretne-e gyereket, vagy az is homály? :-D
2019. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
75%
Mióta éltek együtt?
2019. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretne gyereket. Kb fel év után mondta hogy ne védekezzünk, és a mai napig kérlel hogy legyszi szívem úgy szeretnék Tőled babát!
2019. dec. 28. 07:19
 50/60 anonim ***** válasza:
96%

A ferfiak nagyon szeretik megcsinalni a gyereket. Mondani meg barmit lehet. Mond is a joember.


Amugy meg mondd neki, hogy oke szivem, eskuvo utan. (Te beered 4 fossel is, ugye? Ha esetleg az anyagiak lennenek a pasid kifogasa...)

2019. dec. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!