Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha én szeretnék nagyon esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretnék nagyon esküvőt, a párom viszont kijelentette, hogy nem fog soha elvenni, akkor érdemes ebben a kapcsolatban maradni, vagy tovább kell lépni?

Figyelt kérdés

Én tipikusan az a lány vagyok aki gyerekkora óta tervezi az esküvőjét. Komolyan, már azt is tudom hogy milyen idézet lesz majd az esküvői meghívón.

Nagyon szeretnék férjhez menni, "tartozni valakihez". Nekem igenis számít a "papír" , szerintem ez mutatja hogy két ember igazán szereti egymást.

23 éves vagyok. Már egyre több korombelinek/volt osztálytásamnak volt eljegyzés, esküvő is. Múlt héten egy 19 lány ismerősömnek volt esküvője (nem terhes, és nem "c").

És én olyan irigy vagyok. Nem azt mondom hogy most azonnal szeretnék esküvőt, de olyan 25-26 évesen már szerettem volna...

2 és fél éve vagyunk együtt párommal. Ő kissé idősebb mint én és már volt házas. És egyszer kb fél éve kerek perec rákérdeztem hogy el fog-e venni valaha? És azt mondta hogy nem.

Szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, sosen veszekszünk, hasonlóak vagyunk. Mondhatni álomkapcsolat.

De ez hogy nem akar elvenni, nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Maradjak ebben a kapcsolatban és fogadjam el hogy nekem nem lesz esküvőm (egy jó ideig biztosan) vagy ez már szakító ok?

Párom tényleg nagyon rendes ember, szinte mindenben "megfelel az elképzelésemnek". Nem iszik, nincsen káros szokása, nagyon kedves, humoros, szelíd, de ha kell akkor nagyon védelmező. És ami a legfontossabb, teljesen meg tudok benne bízni, ami eddig egyetlen páromra sem volt igaz. És félek hogy ha szakítok vele akkor nem találok többet olyan embert akivel ennyire összhangban vagyok.

Szóval mit kellene tennem? Nem tudok dönteni.


2020. szept. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
96%
Itt az a kulcsszó, hogy “elvált”. Kiábrándult a házasság intézményéből, ami érthető. Attól még téged szerethet. Ha kicsikarsz egy esküvőt tőle, az valószínűleg nem hercegnős álomesküvő lesz, hanem ilyen “nesze, essünk túl rajta” :D
2020. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
93%
40-es, értelek maximálisan :). A mondandómban nem fejtettem ki, hogy nem a kényszerítésen van a hangsúly, hanem azon, hogy teszem azt elmúltál 25 (kb), évek óta vagy valakivel, és el kell jönnie annak a pontnak, amikor vagy megkéred, mert ő az igazi, vagy elengeded. A hosszú-hosszú évek időhúzását nem értem, amikor semmerre nem tart a kapcsolat a döntésképtelen férfi miatt. Meg persze ilyenkor a nő is hibás lehet, mert a gyűrűt várja mint a messiást, de nem kezdeményez beszélgetést, vagy kap egy nyilvánvaló “nem”-et és beletörődik.
2020. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
72%
#35 vagyok, 27 éves nő és 30 feletti pasival nem jönnék össze. Azért írtam, hogy sok, mert szerintem fontos, hogy egy életszakaszban legyünk a párommal, hozzávetőleg azonos anyagi és karrierszinten álljunk. Nem szeretnék 40-50 évesen özvegy lenni, és gondolj bele abba is, hogy 10 év múlva lehet, hogy egyre kevésbé fog tetszeni, ahogy ráncosodik, öregszik.
2020. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
86%

43-as! Mind a két esetre láttam példát.

A szomszédunkban 17 év volt a különbség a házaspár között. Holtodiklam tartott. A bácsi kb 80 éves volt mikor eltávozott.

Olyat is ismertem, mint akit te hozol fel példának. KB 50 éves asszony panaszkodott nekem, hogy az ura 63,s már nem tetszik neki egy jó ideje. Öregnek tartotta.

Ilyen is, olyan is van.

2020. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
27%
Holtodiglan...
2020. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Most írt egy emberke ki egy kérdést a felnőtt párkapcsolatokban, topicban, vagy minek nevezzemben..

27 éves, s feleséget keres..

Ne hagyjátok ki...

2020. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez az álmod, ne maradj vele. Örökre egy tüske lesz benned, mert nem vagy feleség, hanem csak egy barátnő. Tudom miről beszélek. A gyerekem apja 5 évig hitegetett engem, végül szétmentünk. Részben ezért, de volt sok oka ennek. Nekem fáj, hogy nem lehetek feleség.
2020. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hogy közel 20 évvel öregebb a pasas? Akkor jobban jársz, ha nem vesz el. Nem ez lesz neked az örök szerelem.
2020. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem akar házasságot, mert volt már házas és annak sem lett jó vége. Neked kell eldöntened, hogy így is biztonságban érzed-e magad mellette vagy számodra olyan szinten fontos a házasság, hogy nem tudod elképzelni az életedet anélkül. Ha csak magára az esküvőre vágysz, tehát szép ruha, ünneplés stb, akkor azért nem érdemes egy jól működő kapcsolatot feladni.
2020. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem 1 szònak 100 a vège..

Ezt a kèrdező gondolja vègig magàban mi lenne a helyes döntèse! Vagy a szerelme vagy nem hanem esküvő! Az a fèrfi szerintem sem fogja elvenni mivel màr volt hàzas egyszer.. Neki nem kell mèg 1x a felhajtàs sem az öltöny vagy a bőrszerkò szett! Az èn bàtyàm azt mondta, ő nem hàzasodik mèg 1x! Ő nem lesz többet nőnek bolondja, pedig van b.nője! Ő nem àll megint pap elè, hogy megjegyezze a pap hogy "elnèzèst mi màr nem talàlkoztunk?!" Majd bàtyàm nevetve:. Jaj de hogy is nem Dìcsèrtessèk Uram! Az 10 èvvel ezelőtti felesègem volt. Tortàt jò kajàt mindennap tud enni. Mivel Osztràkban konyha ès cukràsz főnök... szal nem mindenki èlteti a hàzassàgot egy jò működő kapcsolatban :)

Egy jò működő kapcsolatot sem szabad feladni eskűvőèrt meg csillogàsèrt.. persze mindenkinek van àlma vàgya! De ha egyszer nem adatik akkor elkell fogadni vagy tovàbb lèpni ://

2020. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!