Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha én szeretnék nagyon esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretnék nagyon esküvőt, a párom viszont kijelentette, hogy nem fog soha elvenni, akkor érdemes ebben a kapcsolatban maradni, vagy tovább kell lépni?

Figyelt kérdés

Én tipikusan az a lány vagyok aki gyerekkora óta tervezi az esküvőjét. Komolyan, már azt is tudom hogy milyen idézet lesz majd az esküvői meghívón.

Nagyon szeretnék férjhez menni, "tartozni valakihez". Nekem igenis számít a "papír" , szerintem ez mutatja hogy két ember igazán szereti egymást.

23 éves vagyok. Már egyre több korombelinek/volt osztálytásamnak volt eljegyzés, esküvő is. Múlt héten egy 19 lány ismerősömnek volt esküvője (nem terhes, és nem "c").

És én olyan irigy vagyok. Nem azt mondom hogy most azonnal szeretnék esküvőt, de olyan 25-26 évesen már szerettem volna...

2 és fél éve vagyunk együtt párommal. Ő kissé idősebb mint én és már volt házas. És egyszer kb fél éve kerek perec rákérdeztem hogy el fog-e venni valaha? És azt mondta hogy nem.

Szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, sosen veszekszünk, hasonlóak vagyunk. Mondhatni álomkapcsolat.

De ez hogy nem akar elvenni, nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Maradjak ebben a kapcsolatban és fogadjam el hogy nekem nem lesz esküvőm (egy jó ideig biztosan) vagy ez már szakító ok?

Párom tényleg nagyon rendes ember, szinte mindenben "megfelel az elképzelésemnek". Nem iszik, nincsen káros szokása, nagyon kedves, humoros, szelíd, de ha kell akkor nagyon védelmező. És ami a legfontossabb, teljesen meg tudok benne bízni, ami eddig egyetlen páromra sem volt igaz. És félek hogy ha szakítok vele akkor nem találok többet olyan embert akivel ennyire összhangban vagyok.

Szóval mit kellene tennem? Nem tudok dönteni.


2020. szept. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
67%

27-es, ez nem igaz. Nőkent mondom, hogy mindkét nemet folyamatosan arra buzdítanak ezen az oldalon, hogy “hagyd el!!!!44!”, mindegy mi a gond. :D

A legtöbb “nő esküvőt akar, a ffi nem” című témánál is megy, hogy “hagyd el, jobbat érdemelsz”. Kérdező, szerintem neked amúgy téves kép él a fejedben egy esküvőről. Mint ahogy az emberek nagy részének manapság. Egy szó: felszínesség. Milyen lesz a ruha, hogy fogtok táncolni, mi lesz a kaja, kiket hívtok. De fogadok, hogy farmerban, 2 tanúval már nem mennél hozzá. Nincs is ezzel gond, kell a buli szerintem is. De tegyél rendez magadban, hogy miért is akarod ezt igazán. Irigységből, mert mindenki másnak van? Ki tudd posztolni instára te is a tökéletes, hercegnős képeidet? Vagy mélyebb oka van ennél? Én az írásodból úgy vettem le, hogy te férjet akarsz, minden áron, és hiába szereted, nem azt érzed, hogy Őt akarod férjednek, vagy pedig senkit. Pedig ez lenne a normális érzés a témával kapcsolatban.

2020. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem hagyd el ezt az esküvői dolgot. Ha szeretitek egymàst ès jòl meg vagytok akkor minek? Ő nem akarja a dolgot sem elrontani a kapcsolatotokat! Èn a youtubon szoktam nèzni az esküvőket.mivel èn tudom nekem soha nem lesz ìgy bele nyugodtam.Elfogadtam a baràtom döntèsèt.De ha tudtam volna az elèjèn, akkor nem akartam volna gyermeket de mindedj nem a gyerek a hibàs! Hanem èn, mert engem lehet hitegetni :/ Szerintem hàzassàg nèlkül is jò együtt lenni mert az csak egy kötelèk ès elfogadja a màsik a màsikat testileg lelkileg.. De szerintem az èleten nem fog vàltozni.. ugyan olyan marad. Csak van ròla papìrotok.. ugyan mindedj igy vagy ùgy vagytok! A szeretet a bèke ès az egèszsèg a lènyeg! Tudod...ènis vàgytam rà nagyon! Mikor megfogta a kezemet vagy mikor kedveskedett vagy eljàtszotta a komolyat, akkor az lett a vège hogy kell neki valami Pl:. Kàvè vagy szomjas vagy màs..Mikor mondtam neki akkor mindig azt mondja, :. Majd ő tudja, meg majd ő tudja, meg majd majd..Èn tele vagyok ezzel.. màr meg is untam ès màr, nem is akarom. Èn közöltem vele. Erre azt mondta okè! 30 felett van. Ezèrt nem jò az idős pasi de, mindedj ezt dobta a gèp 😀 Most ami nap làttam esküvőt, a szemem sem rebbent be. Mert màr nem èrdekel.

Ha a pasi nem akarja akkor nem. Csalàdbòl mindenki hàzas. Mi vagyunk a kivètelek ☺ De ìgy is jò lenni. Nèha jò lenne az a "pappìr" de igy is el lehet rendezni nehezen a dolgot.

De HA nagyon akarsz hàzasodni akkor, ne vàrj olyan vonatra ami nem vesz fel.

2020. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
86%
nem házasodni akar, hanem hogy a férfi felválljalja, elismerje őt mindenki előt...
2020. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
64%
“Mindendj” 😂😂😂
2020. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nagy köztetek a korkülönbség, 17 év borzasztó sok. Én biztos szakítanék már csak emiatt is.
2020. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
16%
Terjesszük az alkotmány bíróság elé, hogy jövőre hozzák törvénybe a következőt: minden férfinak kötelessége elvennie azt a nőt, aki ezt akarja!!
2020. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
83%

36-os, ha azt nem is, de mondjuk ezt: “minden férfinak kötelessége elvenni azt a nőt, akinek 3 évnél tovább húzza az idejét” 😂

Amúgy egy x idő együtt járás elég arra, hogy eldöntsd, akarod-e, és ha nagyon házasodna, te meg nem, akkor megtiszteled azzal, hogy odébb állsz. Hányinger számomra az, mikor férfiak tizenévekig vannak a nővel, aki jóban-rosszban kitart, neveli esetleg a gyerekeket, mossa a szaros gatyákat, de egy nyamvadt gyűrűt nem érdemel, mert “jujj, elköteleződés!!”

2020. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
79%
37-es válaszoló vagyok, azt hozzátenném, hogy ez nem a kérdező hölgy történetére vonatkozik, mert itt egyértelmű, hogy egy 40 éves elvált ember nem fogja elvenni, ezt meg józan ésszel felfoghatta volna a lány, mielőtt egyáltalán összejött vele. Ezt általánosságban mondtam, amit mondtam.
2020. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

29-es ez azért elég durva lenne.


35-ös szerintem nem sok. Ismerek olyat is ahol 29!! év a korkülönbség és ők is jól elvannak.


38-as miért ne vehetne el?

Tavaly voltunk barátok esküvőjén ahol a lány 30 éves volt a férfi pedig 50. Tágabb ismerősi körben is volt olyan esküvő 2 éve ahol a lány 27 éves volt a férfi pedig azt hiszem 48.

2020. szept. 8. 14:53
 40/63 anonim ***** válasza:
70%

Értem mit akarsz mondani. De, kötelezni nem lehet senkit.

36-ös voltam. S 27 éve nős. Amúgy, ahogy írtad, mi 3 év együttélés után, döntöttünk, úgy, hogy összeházasodunk. DE MIND A KETTEN EGYFORMÁN AKARTUK.

2020. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!