Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha én szeretnék nagyon esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretnék nagyon esküvőt, a párom viszont kijelentette, hogy nem fog soha elvenni, akkor érdemes ebben a kapcsolatban maradni, vagy tovább kell lépni?

Figyelt kérdés

Én tipikusan az a lány vagyok aki gyerekkora óta tervezi az esküvőjét. Komolyan, már azt is tudom hogy milyen idézet lesz majd az esküvői meghívón.

Nagyon szeretnék férjhez menni, "tartozni valakihez". Nekem igenis számít a "papír" , szerintem ez mutatja hogy két ember igazán szereti egymást.

23 éves vagyok. Már egyre több korombelinek/volt osztálytásamnak volt eljegyzés, esküvő is. Múlt héten egy 19 lány ismerősömnek volt esküvője (nem terhes, és nem "c").

És én olyan irigy vagyok. Nem azt mondom hogy most azonnal szeretnék esküvőt, de olyan 25-26 évesen már szerettem volna...

2 és fél éve vagyunk együtt párommal. Ő kissé idősebb mint én és már volt házas. És egyszer kb fél éve kerek perec rákérdeztem hogy el fog-e venni valaha? És azt mondta hogy nem.

Szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, sosen veszekszünk, hasonlóak vagyunk. Mondhatni álomkapcsolat.

De ez hogy nem akar elvenni, nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Maradjak ebben a kapcsolatban és fogadjam el hogy nekem nem lesz esküvőm (egy jó ideig biztosan) vagy ez már szakító ok?

Párom tényleg nagyon rendes ember, szinte mindenben "megfelel az elképzelésemnek". Nem iszik, nincsen káros szokása, nagyon kedves, humoros, szelíd, de ha kell akkor nagyon védelmező. És ami a legfontossabb, teljesen meg tudok benne bízni, ami eddig egyetlen páromra sem volt igaz. És félek hogy ha szakítok vele akkor nem találok többet olyan embert akivel ennyire összhangban vagyok.

Szóval mit kellene tennem? Nem tudok dönteni.


2020. szept. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az áll a háttérben, hogy egyszer már “segget csinált a szájából” úgymond, mikor megígérte egyszer egy nőnek, hogy Örökkön Örökké...:D. És a második esküvőjég is ugyanaz a rokonság nézné végig, szerintem bolondnak és hiteltelennek érezné magát ettől. Ha megnézed, ott, ahol a pár egyik tagja volt már házas, a másik nem, ott ha unszolásra történik is esküvő, valahogy mindig visszafogottabb, mint az első :D.
2020. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
94%
Ez hogy van itt, hogy amikor a férfi házasodna, de a nő együttéléspárti, akkor zengi a kórus a férfinak, hogy "hagyd el, nem szeret", de amikor fordítva van, akkor a nő azt kapja, hogy kussoljon engedelmesen akár húsz évig is, majd a férfi eldönti?
2020. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
0%
Ha hisztizni fogsz s lesz esküvő... Akkor jobb lesz?
2020. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
73%
Hány ées a barátod? Milyen betegséged van? Nem arról van szó, hogy az 1. házassága után megfogadta, hogy soha többet?
2020. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
27%
Kedved 22-es? Akkor ki döntsön? Ezt a másikra erőszakolni nem lehet. Vagy mind a ketten akarják vagy nincs értelme az egésznek.
2020. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:

Én nem hisztizek.

Tanácsot kértem, hogy mit csináljak, illetve ti mit tennétek a helyemben. Maradnátok egy jól működő kapcsolatban, tudva hogy életetek egyik nagy vágya nem teljesül, vagy kilépnétek a kapcsolatból? Ennyi lett volna az egész.

2020. szept. 8. 14:16
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
#22 Nyilván együtt döntsenek, de akkor miért nem azt kapja a férfi is, a nő is, hogy "törődj bele a párod döntésébe" vagy hogy "hagyd el, ha neked nem felel meg"? Nő csak az előbbit kapja, férfi csak az utóbbit.
2020. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz kérdés. Te tudod.

Én maradnék a jól működő kapcsolatban. De ezt, csak te döntheted el.

Ha kilépsz belőle, mi a biztosíték, hogy x éven belül újra a megfelelő emberrel jössz össze?

2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
9%
Ne mondj semmit, ne követelőzz. Menj el egy fodrászhoz, bérelj egy esküvői ruhát egy fotózásra és csináltass szép képeket magadról, amint a természet lágy ölén ülsz gyünyörű habos ruhában. Kereteztesd be, akaszd ki a falra. Hátha elszégyelli magát, ha nem, hadd nézze csak mindennap, hogy hiányzik a fotóról...
2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Igen 28-as, ezen agyalok én is. Mert ez a kapcsolat tényleg 95%-ra tökéletes.


24-es 40 éves. Igen, valószínűleg az első miatt nem akar többet házasodni. Nem részletezném a betegségem, legyen elég annyi, hogy szervi baj, amit a gyerek is örökölne, és a terhességet is megnehezíteni (veszélyesztetett terhes lennék, nem dolgozhatnék az első perctől kezdve, hetente kellene dokihoz mennem, a terhesség első és az utolsó honapját is végig kórházban kellene töltenem stb.. ezt még anno a doki mondta amikor kiderült a betegségem).

2020. szept. 8. 14:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!