Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok, ha valaki 7-8 év kapcsolat után akarna eljegyezni titeket?

Figyelt kérdés

Évekig megy a vetítés meg a halogatás a férfi részéről. Majd ekkor, majd akkor, kifogások, időhúzás, mellébeszélés. A nőnek egyre kínosabb a dolog, kb. a negyedik évfordulójuk óta mindenki megkérdezi - nem is feltétlenül rossz szándékkal, de olyan is van - hogy mikor lesz az esküvő, és nem tud mit mondani rá.

Mit tennétek a nő helyében, ha ilyen hosszú idő után megkérnének titeket?



2021. febr. 26. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
85%
Tanuljátok már meg, hogy nem hisszük el, amit a férfiak mondanak, nem hiába ők voltak mindig is a legnagyobb mesemondók!!!
2021. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
91%
8 év sok idő. Szerintem fele annyi is elég ahhoz hogy teljes mértékben megismerd a másikat. Ha pl 1 hónap telik csak el, ilyet is hallottam, hamar vége is lett, mert még nem ismerték egymást eléggé. Mindenkinél más ez az idő, de bizonyos szélsőségektől már teljesen abszurd.
2021. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

Engem a hétvégén 6 év után kért meg a kedvesem.

Őszintén, már régóta vártam, nagyon rosszul esett látni, hogy mások fél-egy év ismeretség után már jegyben járnak, házasodnak. Azt viszont hozzá kell tenni, hogy 17 voltam, mikor összejöttünk, szerintem nem mindegy, hogy kvázi kamaszként találtok egymásra és utána kell várnod évekig, vagy hogy már 30-hoz közeledve áll fenn ez a helyzet.

2021. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
#33 Igen, de ha mi is ilyen fiatalon jövünk össze, engem sem zavarna a 8 év.
2021. márc. 25. 10:39
 35/88 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem.. eddig az volt a baj hogy nem tette. Most meg az hogy igen. 😃


Nem mindegy hogy mennyi idő kellett? Örülj hogy elérkezettnek látta az időt. Csak azért vacilalni mert sok idő volt hülyeség. Nem lehet hogy itt más is van ami téged zavar?


27 N

2021. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hülyeség... Ha a férfi végig hitegette és halogatta hülye kifogásokkal, na az szerintem sokkal rosszabb.
2021. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

#35 Nem tette, a kérdés elméleti, mert elgondolkodtam rajta, mit tennék ha ennyi idő után megkérne (ahogy ígérgeti folyamatosan) és érdekelt mások véleménye.

Sajnos nem mindegy, hogy mennyi idő kellett, mivel 32 éves vagyok és kiégett a sok várakozástól meg a be nem teljesült ígéretektől.

2021. ápr. 4. 09:48
 38/88 anonim ***** válasza:
93%
Az nem lehet, hogy csak nem akar hazzasagot, de attól még együttélés jó. Én nő vagyok egy 17 éve élünk együtt, én nem akartam házasságot. Nekem így jó így is együtt vagyunk. De ha téged ennyire rosszul érint ez akkor, menni kell, vagy rakerdezni, hogy neki mi a terv így 8 év után.
2021. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
93%
A másik van ismerősöm aki kB 6 év után már nyaggatta a pasit, és a család is nyomast tett a pasi rá, az igéje elvenni feleségül.... El is vette, rá pár évre elvaltak. Szerintem se véletlen ha nem akar elvenni, lehet csak el van a langyos kakiban míg nem lesz jobb.
2021. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi idő után , otthagyni kell a párod nem elvenni.
2021. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!