Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok, ha valaki 7-8 év kapcsolat után akarna eljegyezni titeket?

Figyelt kérdés

Évekig megy a vetítés meg a halogatás a férfi részéről. Majd ekkor, majd akkor, kifogások, időhúzás, mellébeszélés. A nőnek egyre kínosabb a dolog, kb. a negyedik évfordulójuk óta mindenki megkérdezi - nem is feltétlenül rossz szándékkal, de olyan is van - hogy mikor lesz az esküvő, és nem tud mit mondani rá.

Mit tennétek a nő helyében, ha ilyen hosszú idő után megkérnének titeket?



2021. febr. 26. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
3%

58-as!


Ígyis-úgyis megunják egymást, úgyhogy tök mindegy.

2021. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
3%

53-as!


Miért a kérdező nevetséges szintje lenne a jó szint? Ha tetszik, ha nem, ez egy papírfecni.

2021. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
97%

62. Neked lehet hogy papírfecni.

Másnak meg fontos, hogy ne egy pasim/ csajom kapcsolatban éljen hosszútavon, hanem olyan emberrel aki a törvény szemében is a hivatalos és legközelebbi hozzátartozója. CSALÁDTAG törvényesen.

Tudod 2 éve a férjemnek egyik napról a màsikra vakbélgyulladása lett, kórház, azonnali műtét. Mikor bementem , volt ott előttem a műtét utáni megfigyelő előtt egy csaj aki a párjához jött, de mivel nem családtag,( nem a házastársa) se más rokona, nem engedték be. Engem pl feleségként simán beengedtek, miután Kértek személyit is.

Neki meg azt mondták nem adhatnak tájékoztatást, ki kell várnia amíg már átszállítják egy kórterembe és rendes látogatási időben menjen amikor bárki mehet. Sajnáltam szegényt, nagyon sírt.

Nem tudom végül mennyit várt, de az én férjem pl 2 nap után került csak kórterembe. Bele is őrültem volna ha addig nem látom és nem mondanak róla semmit.

Nem tudom hogy ez mindenhol így van e, de az a kórház ahova mi tartozunk ezt az eljárást követte.

Kívánom, hogy te ne járj így, csak mert most ez a divatszöveg, hogy a "házasság csak papírfecni."

Nem, nem az.

2021. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
2%
Ettől függetlenül továbbra is csak egy papírfecni, aminek úgy látszik már az orvosok is túl nagy jelentőséget tulajdonítanak.
2021. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
3%
Valahol teljesen jogos. Nem kell minden jöttment szeretőcskének orvosi tájékoztatást adni. Mert ugye ezek személyes adatok. Bárki mondhatja hogy összebútoroztak és élettárs.
2021. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
76%
A felesétől sem biztos, hogy kérnek igazolást.
2021. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van ahol nem. Tőlem elkérték a személyim, a csaj olvasta a nevem, aminek az első fele a férjem vezetékneve is ( kötőjelesen vettem fel anno) és beengedett. Amúgy a tárcámban van egy másolat a házassági anyakönyvi kivonatról. Régen kellett ügyintézéshez és az egyik masolat benne maradt. Szóval tudtam volna igazolni máshogy is. Amúgy más ismerőseimtől is hallottam hasonló kórházi sztorikat, akik nem voltak házasok és ilyen szituációba kerültek.
2021. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
90%
Hát láthatjuk, mennyit számít az a papírfecni. Az mindent elmond, valakiről, hogy ezt a szót használja. Többek között, hogy bántja az önérzetét, hogy őt nem vállalták fel hivatalosan. Ami teljesen érthető. A papírfecni azt jelenti, hogy a törvény előtt hozzátartozói vagytok egymásnak. Valóban nem adnak felvilágosítást annak, aki nem hozzátartozó. Az ok: a törvény előtt te kedves papírfecniző, nem vagy senkije annak, akinek a csaja vagy. Üdv: egy feleség
2021. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
95%
68. Ennyi.
2021. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
2%
Láthatjuk, hogy nagy jelentőséget tulajdonítanak neki. Attól, hogy túlértékelik, a papírfecni még papírfecni marad. De ezt az a személyeskedő köcsög is tudja, aki ezen az amúgy jogos szón hisztizik, és úgy ugat rólam mindenféle rágalmat, hogy semmit nem tud rólam. És kit érdekel a törvény? Te sem vagy senkije az emberednek a szeretője előtt, de a férjed szemében sem. Üdv: egy felvilágosult férfi.
2021. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!