Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok, ha valaki 7-8 év kapcsolat után akarna eljegyezni titeket?

Figyelt kérdés

Évekig megy a vetítés meg a halogatás a férfi részéről. Majd ekkor, majd akkor, kifogások, időhúzás, mellébeszélés. A nőnek egyre kínosabb a dolog, kb. a negyedik évfordulójuk óta mindenki megkérdezi - nem is feltétlenül rossz szándékkal, de olyan is van - hogy mikor lesz az esküvő, és nem tud mit mondani rá.

Mit tennétek a nő helyében, ha ilyen hosszú idő után megkérnének titeket?



2021. febr. 26. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok!

Mi most mentünk szét több,mint 5 év után. Nem az volt a fő ok, hogy nem akart elvenni, voltak egyéb problémák is. Viszont, piszokul zavart, hogy nem mozdulunk semerre, nincsenek konkrétumok a jövőt illetően. Sokszor éreztem, hogy főzni, takarítani, egyebekre jó vagyok, de hogy komolyabban beszéljünk a kapcsolatunkról, vagy hogy ne csak a csaja legyek ennyi év után is, az mindig el volt bagatellizálva. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert ennyi ideig benne ragadtam, hisz senki sem kényszerített ,hogy vele maradjak,de mindig ott bújkált bennem a remény, hogy hátha mégis... hát hiba volt eddig kitartani.

A kérdést tekintve, ha ennyi év után mégis feltette volna a kérdést, lehet nem is mondtam volna már igent, mert éreztem rajta, hogy neki teher a kapcsolatunk és max külső nyomásra teszi. Nekem sem a nagy felhajtás kell és a szép ruhában való tündöklés, hanem maga az elhatározás, az elköteleződés amellett, hogy egymást választottuk és együtt öregszünk meg. A kéttanús felállás is bőven elég nekem.

Most nyilván kudarcként élem meg ezt a kapcsolatot, de már tudom, hogy a szimpla reménnyel és a "majd alakul" frázisokkal többé nem fogok megelégedni. Kár, hogy ilyen áron kellett ezt megtanulnom.

30N

2021. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
10%
Ennyit hisztizni egy nyamvadt papírfecni miatt! A házasságnak annyi a lényege, hogy jól megnehezíti az elválást. Ennyi. Az meg már régen rossz, ha te a külvilágnak akarsz megfelelni, és hülye válaszokat adsz,a helyett, hogy elhajtanád a kérdezősködőket a pícsába.
2021. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj, hogy a kérdezőnek fontos? Attól, hogy neked papírfecni még nem kell másokat is degradálni a szintedre.
2021. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
37%

Nemet mondanék, DE igazság szerint már úgy kb 5-6 éve nem lennék vele együtt.

Aki szeret engem, velem akarja leélni az életét, az nem húzza évekig ezt a dolgot, és pláne nem vetít, nem terel, nem csap be stb

Mi 1,5 éves kapcsolat után házasodtunk, 25-22 évesen. Mindketten ugyanúgy akartuk és fontosnak tartottuk ezt a lépést. Most lesz majd a 10. házassági évfordulónk.:)

Nekem fontos a házasság. Akinek meg nem, azzal nincs baj, csak nem vagyunk egymáshoz valók, ennyi. És logikus, hogy nem pazarlom el a fiatal éveimet egy számomra jövőtlen kapcsolatban.

2021. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
74%
Régebben én isúgy gondoltam, hogy "ez csak egy papír",de már nem. Nem kell hatalmas lakodalom, meg hercegnős ruha, ez rgy jelkép. A jelképe annak, hogy a párom engem akar.
2021. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek olyat akik 2013ota vannak egyutt es meg mindig semmi eljegyzes.


As szuleim, fél ev utan kozoltek h eskuvő van.. mondjuk szar a hazassaguk az tuti😂

2021. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
88%

56.vagyok.


Mert alig ismertek egymast, csak anya menekuni akart otthonrol. Es a hazassag volt a legjobb megoldas h lelepjen otthonrol.

2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
46%
Ha sokaig huzzak a hazassagot akkor abban benne van a veszely hogy megunjak egymast. Egyutt vannak 7-8 éve vagy megtobb, ösazehazasodnak, es 2-3 ev mulva elvalnak. Mert ráunnak a másikra. Nem egy esetet láttam mar.
2021. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
56%
Mi is pont 2013 eleje óta vagyunk együtt...
2021. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 7-8 év után házasodással van baj, hanem a halogatással, időhúzással, mellébeszéléssel. Én amiatt nem húztam volna ennyi ideig magát a kapcsolatot, nem jutott volna el idáig. Ilyen előzmények után nem sok jövőt jósolok a házasságnak.
2021. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!